Strona główna > Rosja > Rosja – Żydofaszyzm od środka…

Rosja – Żydofaszyzm od środka…

„Jesteśmy gorsi od krowy”. Żydofaszyzm od środka…Sekta Chabad Lubavitch i jej związki z putinowskimi strukturami siłowymi. Sprawozdanie z ust pracownicy sekty, Tatiany Krotowej.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, jest to relacja kobiety, która pracowała bezpośrednio dla rabina miasta Perm. Ona sama naocznie widziała i otwierała materiały przeznaczone dla żydów uczących się programów sekty Chabad Lubavitch. Doznała ona szoku kiedy zorientowała się czego chabadowcy uczą żydów. Nie ma wątpliwości, że FSB i MSW bardzo dobrze wszystko wiedzą co się tyczy żydosatanistów i to także jest niewątpliwe, że satanistyczna sekta Chabad Lubavitch powinna być jednoznacznie uznana za sektę ekstremistyczną i powinna być zakazana.
Dlaczego do tej pory nic takiego się nie wydarzyło ? Ano dlatego, że chabadowcy do administracji Putina, jak i do łżepatriarchy Cyryla (Gundiajewa), drzwi otwierają kopnięciem. Popatrzcie na serdeczne uściski Wowana Putlera z Berlem Lazarem a wszystko zrozumiecie. Tak oto Ruś, jak i cały pozostały świat, wepchnięte są już w łapska wrogów Chrystusa i Cerkwi Prawosławnej. Kto ma rozum niech rozumie ! Dopomóż nam Panie, wyzwolić się z tego najsroższego, żydosatanistycznego jarzma i obdarz nas carem-zwycięzcą !
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

 

Na podstawie: https://3rm.info/main/73120-zhidofashizm-iznutri-sekta-habad-ljubavich-ot-pervogo-lica-tatjana-krotova-video.html

Data publikacji: 13.11.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *