Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Żydo-sowiecki wyrok z 1937 roku

Żydo-sowiecki wyrok z 1937 roku

Jeden z typowych wyroków z 1937 roku. Za namawianie do prowadzania dzieci do cerkwi wyrok „rozstrzelanie”.

W Związku Satanistycznych Republik Sowieckich inaczej być nie mogło. Setki tysięcy takich suchych, beznamiętnych wyciągów z protokołów to straszliwa statystyka z tamtych lat, której niczym nie można uzasadnić. To straszne, że do dnia dzisiejszego żyją obok nas ci przeklęci pachołkowie diabła, którzy próbują uzasadniać i umniejszać absolutną zbrodniczość czynów tamtych czasów.

aa,aa

Być może są oni krewnymi prawdziwych zbrodniarzy wykonujących takie wyroki albo po prostu naiwnie błądzący. A wśród dzisiejszych, tak zwanych, komunistów z pewnością są ci, których krewni byli represjonowani a oni nawet nie domyślają się tego, przecież to bylo hańbą, skrywano to od góry do dołu.

Czy mało jest szans, że wnuk represjonowanego dzisiaj całuje krwawy sierp i młot nie wiedząc nic o przeszłości swojej rodziny? Wielu zniknęło bez śladu, wyjechało i nie wróciło, jak głoszą niezliczone rodzinne historie…

A w rzeczywistości byli rozstrzelani lub zginęli w sowieckich obozach koncentracyjnych za „agitację” informacji niewygodnej dla demonicznej władzy albo za kradzież trzech kłosów pszenicy z pola. Czy wystarczy mu sił aby poradzić sobie ze wstydem „wdzięcznego” wnuka jeżeli pewnego razu pozna prawdę?

O ile łatwiej przecież jest żyć w kłamstwie i samooszustwie nie trudząc się zwłaszcza poszukiwaniem prawdy. Czerwona propaganda nawet po swojej haniebnej śmierci do tej pory usiłuje kłamać ze swojej piekielnej mogiły.

Niestety, tak jak mądrość ludzka może być nieskończenie duża tak i głupota człowieka nie ma dna.

aa,aa1

Za: http://www.srnrem.info/2014/12/10/prigovor-1937-goda/#more-77783806

Data publikacji: 10.12.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *