Strona główna > Polska > Żydo-reżim skryty za „antysystemowym” parawanem

Żydo-reżim skryty za „antysystemowym” parawanem

Żydo-reżim przerażony wizją znikomej frekwencji wyborczej został zmuszony do ukrycia swojej syjonistycznej mordy za „antysystemowym” parawanem – i to jest nasz, Polaków, cały wyborczy sukces.

Nie kosmopolityzm, nie internacjonalizm, nie liberalizm, ale narodowy punkt widzenia winien zawsze cechować myślenie o państwie, o narodzie, o społeczeństwie.

Spoglądając z takiego punktu widzenia na aktualną prezydencką kampanię wyborczą winniśmy wyciągnąć wniosek, że dla Polaków, dla polskiej strony narodowej, wybory są już zakończone. I po raz pierwszy od 25 lat osiągnęliśmy jednak, mimo, że bardzo skromny, to dość spektakularny, polityczny sukces wyborczy. Sukces tym cenniejszy, ponieważ uzyskany przy braku narodowej organizacji. Sukces po części wystukany na klawiaturze w Internecie.

Żydo-reżim przerażony wizją znikomej frekwencji wyborczej, a więc całkowitą utratą pozorów posiadania jakiejkolwiek legitymacji do sprawowania władzy, którą zapewnił mu nielegalny przecież stan wojenny w 1981r., został w końcu zmuszony do ukrycia swojej syjonistycznej mordy za „antysystemowym” parawanem.

Żydo-reżim i jego media wykreowały grono kandydatów, którym dozwolono w kampanii wyborczej stosować nie tylko anty okrągłostołową retorykę, ale także retorykę antyżydowską. Co ciekawe, antyżydowskie wypowiedzi kandydata na prezydenta, Żyda, G.Brauna, nie wywołują wściekłych ataków powszechnych żydo-mediów i nawoływań do ścigania za tę piekielną zbrodnię, za „mowę nienawiści”.

To powszechne żydo-media nadały tej grupie kandydatów określenie „antysystemowi kandydaci”, co według speców od żydo-reżimowej socjotechniki winno zachęcić Polaków do udziału w wyborczej hucpie. Ilu z nas wykaże się politycznym infantylizmem i da się oszukać żydo-reżimowym specom trudno przewidzieć, zresztą zobaczymy już niebawem.

a

Jeśli nie potrafimy dostrzec socjotechnicznego zabiegu z „antysystemowym” parawanem, to spróbujmy chociaż odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest możliwa sytuacja, w której reżim traci władzę w zorganizowanych i kontrolowanych przez siebie wyborach?

A żydo-reżim IIIRP dysponuje nie tylko mediami i konstytucyjnymi agendami władzy, ale także służbami specjalnymi. ABW kontroluje zarówno ludzi i strony internetowe. W 2014r., jak podaje żydowska gadzinówka Michnika, ABW pobierało dane abonentów telefonicznych oraz bilingi rozmów aż 176 tys. razy – tak żydo-system dba o własne „być albo nie być”. Tylko ktoś wyjątkowo politycznie niefrasobliwy może się łudzić, że wyborczą kartką dokona zmiany.

Bez silnej narodowej organizacji, bez narodowych mediów, nie może być mowy o jakimkolwiek wyborczym sukcesie. Czy posiadamy taką organizację? – NIE. Czy posiadamy takie media? – NIE.

Każda próba stworzenia autentycznej, polskiej, narodowej organizacji jest niszczona przez agenturę żydo-reżimu, a na własne narodowe media po prostu nas nie stać. Zresztą, czy żydo-reżim dopuściłby do funkcjonowania takich mediów – ? – wątpliwe.

Pozostaje nam na razie prowadzenie z żydo-reżimem medialnej wojenki partyzanckiej przy pomocy Internetu i oczywiście z zastosowaniem BOJKOTU wyborów organizowanych przez reżim.

Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/05/05/zydo-rezim-skryty-za-antysystemowym-parawanem/#more-2810

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *