Strona główna > Bez kategorii > Żydo-indoktrynacja

Żydo-indoktrynacja

źródło: http://www.kworum.com.pl

W czasie koncertów syjonistycznej gwiazdy, Madonny, wyświetlany jest film, w którym pojawia się twarz przewodniczącej francuskiego Frontu Narodowego, Marine Le PEN ze swastyką na czole. Później pokazywany jest Adolf Hitler. W ten sposób syjonistyczna gwiazda rozpoczęła swoją trasę koncertową poczynając od…Tel Avivu.

Jest mocno wątpliwe, żeby intelekt Madonny pozwolił jej na tego typu syjonistyczną indoktrynację. Z pewnością stoi za tym syjonistyczna hołota odpowiedzialna za brutalne wojny, za światowy terroryzm, za okradanie i niszczenie narodów, za aktualny światowy kryzys gospodarczy (także za wcześniejsze). Syjonistyczni zbrodniarze stają na głowie, żeby polityka narodowa i narodowi politycy posiadali w społecznym odbiorze negatywne konotacje. Zmusza ich do tego strach przed coraz bardziej nieuchronną odpowiedzialnością.W Polsce, żydowska telewizja, w głównym programie, TVP1 – to ma być polska telewizja publiczna -, po godzinie 9 wieczorem, w czasie wakacyjnym, a więc przy zwiększonej oglądalności, wyświetla film pt. „Glina 2”.

Film opowiada historię, jak to grupa młodych narodowców i jak się okazuje zwyrodniałych bandytów bez skrupułów, brutalnie gwałci, potem morduje swoje ofiary i zakopuje w lesie. Tej zbrodni dopuścili się na trojgu Cyganach, przepraszam, na Romach – taki termin obowiązuje w nowomowie. Samotne śledztwo w tej sprawie prowadzi młody policjant, prawdopodobnie Żyd (gra go młody Stuhr). Zamaskowani narodowcy-bandyci katują „parcha-policjanta” na ulicy. W miasteczku nikt nic nie widział i nikt nic nie wie, bo Polacy nie lubią obcych, czyli Cyganów i należy się domyśleć, że i „parchów”, czyli Żydów. Przywódcą narodowców-bandytów jest syn polskiego (czyli Polaka) senatora, najbogatszej osoby w mieście, od której zależy cała miejska administracja i policja.

W ten sposób prostytuują się, albo i nie prostytuują, reżyser filmu, niejaki W.Pasikowski i scenarzysta M.Maciejewski.

Film zbudowano na ewidentnych kłamstwach. Po pierwsze, bardzo trudno znaleźć tak bogatych w Polsce Polaków i jednocześnie polityków, jak ojciec przywódcy narodowców-bandytów. Bogaci i politycy to w znakomitej większości przypadków zamieszkujący Polskę Żydzi. Po drugie, mordów i gwałtów na niewinnych Polakach dopuszczali się w Polsce od 1944r. syjonistyczni zbrodniarze. Tak zamordowano gen. A.Fieldorfa-Nila, rotmistrza W.Pileckiego, syna B.Piaseckiego, A. Doboszyńskiego, ks. J.Popiłuszko, ks. S.Zycha i bardzo wielu innych Polaków o narodowych poglądach. Można spotkać liczby od 300 tys. do 600 tys. Polaków zamordowanych przez żydowskich oprawców po 1944r.

Bardzo podobną propagandę, ukazującą walczące w czasie II w.św. polskie narodowe podziemie, jako antypolskich bandytów i zwyrodnialców, uprawiali w Polsce żydowscy zbrodniarze po 1944r. Czy coś się zmieniło w żydowskiej nienawiści do Polski i Polaków i w ich antypolskiej i antynarodowej propagandzie?

Dariusz Kosiur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.