Strona główna > Bez kategorii > Żyd zawrzeszczał o końcu świata i wezwał do „modłów” do szatana

Żyd zawrzeszczał o końcu świata i wezwał do „modłów” do szatana

Źródło: http://www.interfax-religion.ru/?act=news&div=48275 

Za: http://3rm.info/29269-evreyskiy-pisatel-vozopil-o-skorom-konce-sveta-i-prizval-spasatsya-ekumenicheskimi-molitvami.html

Data publikacji: 10.10.2012

Tłum. RX

Modlitwy ścienne o pokój i szczęście ludzkości

Żydowski „pisarz” zawrzeszczał o końcu świata i zawezwał do ekumenicznych „modlitw”.

Moskwa. 10 października 2012 roku.

INTERFAX- Znany pisarz Eduard Topol sądzi, że w najbliższym czasie może nastąpić koniec świata i uratować sytuację może zwrócenie się do Boga. „Pragnę jeszcze raz zwrócić się do wszystkich chrześcijańskich duchownych, żydowskich rabinów, muzułmańskich imamów i mułłów: jeżeli nie chcecie zguby swoich owczarni i swoich dzieci w piekle III Wojny Światowej to wznieście swoje modlitwy do naszego jednego Pana Boga Wszechmogącego, który odroczył taką wojnę w 1996 roku i w 2006 roku, niech zmiłuje się nad nami i w tym 2012 roku”- pisze on w artykule opublikowanym w środowym numerze gazety „Argumenty i fakty”.

„Pisarz” uważa, że jeżeli na wszystkich krańcach planety wszyscy duchowni, od buddystów do chrześcijan, muzułmanów i żydów „razem wzniosą do wyższego umysłu swoje modlitwy to wzruszony czystą energią tej modlitwy, uratuje on nas od zguby”. Eduard Topol przedstawił taki scenariusz rozwoju wydarzeń: jeżeli w wyborach prezydenckich w USA w listopadzie zwycięży Barack Obama to ludzie „zaczną z uciechy rozbijać sklepy i banki i szturmować Wall Street”. Giełdy ulegną załamaniu, dolar zdewaluuje się do zera, gospodarka światowa przekształci się w chaos. Przegrany Mitt Romney oświadczy, że wyniki wyborów zostały sfałszowane i jego zwolennicy wyjdą na ulice w celu obrony swojej własności i kapitalizmu.

„Zbrojne starcia przerodzą się w wojnę domową. Dla jej zakończenia urzędujący prezydent wprowadzi stan wyjątkowy i konfiskatę broni będącej w posiadaniu społeczeństwa, środków transportu i produkcji. W odpowiedzi na ten krok wyjdą ze Stanów Zjednoczonych: Teksas, Arizona, Alaska i Północna Karolina. Wojna domowa i rozpad USA dadzą początek atakowi Iranu na Izrael, zastosowaniu broni jądrowej i III Wojnie Światowej. Fala tsunami radykalnego islamu zaleje Rosję i Europę”- pisze autor artykułu. W jego opinii do takich konsekwencji doprowadzi także wybór na urząd prezydencki Mitta Romneya. Na podstawie opowiadania swojej znajomej, poetki Łarisy Gersztejn, Eduard Topol przedstawił jak to w przeszłości w Jerozolimie w rezultacie zamachów terrorystycznych regularnie ginęli dorośli i dzieci. Łarisa Gersztejn, która w tym czasie była zastępcą mera miasta, zebrała miejscowych rabinów i poprosiła ich o modlitwę do Boga w intencji zakończenia zamachów terrorystycznych. „Tego samego dnia wszyscy rabini Jerozolimy zaczęli się modlić 24 godziny na dobę przez 3 dni bez przerwy, prosząc Boga o obronę. I co myślicie?

Zamachy terrorystyczne skończyły się! Nie na zawsze, nie, ale na długi okres”- powiedział Topol.

Żydowski wybitny „pisarzysta-artysta”, prorok i miłośnik „boga”, Eduard Topol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.