Strona główna > Rosja > Żyd rosyjski Dmitrij Miedwiediew (Mendel) – PREMIEREM Rosji

Żyd rosyjski Dmitrij Miedwiediew (Mendel) – PREMIEREM Rosji

Komentarz Red. www.gazeta warszawska.com: Bardzo wartościowy wpis znaleziony na jednym z blogów podcieraczy kremlowskich żydów (cóż za ironia losu!), towarzysza Maruchy.

a

NIE BYŁO i NIE MA Odżydzenia rosyjskich elit naukowych, dziennikarskich, politycznych, a zwłaszcza na CENTRALNYCH stołkach władzy na Kremlu w Moskwie !!!

Właśnie NAJWIĘKSZYM problemem po 1991 roku do dzisiaj w Rosji jest autentyczne OFICJALNE sprecyzowanie oraz PUBLICZNE określenie, że LUDOBÓJCAMI ponad 30 milionów najbardziej KRNĄBRNYCH ruskich (byli żydzi – Red. W-P), czyli fizycznego UNICESTWIENIA autentycznych RUSKICH ELIT od Cara Rosji z jego całą rodziną począwszy, wszystkich RUSKICH intelektualistów z uniwersytetów, rosyjskiej magnaterii w miastach i bogatych chłopów tzw. „kułaków” w całej Rosji.

Ta autentyczna RUSKA elita została WYŁAPANA przez ŻYDÓW komunistów lewaków zamieszkałych w Rosji po 1917 roku, nazywanych „SOVIETAMI”, którzy w 100% przejęli władzę w Rosji zamienionej przez ŻYDÓW na ZSRR. Oczywiście w procesie wyłapywania i WYMORDOWANIA rosyjskiej elity intelektualnej uczestniczył wykołowany prostacki najbiedniejszy nieświadomy MOTŁOCH, plebs rosyjski, którego WYNAGRADZALI żydy „sovieci” w każdy możliwy sposób za pomocą do tego sfabrykowanej żydo-komunistycznej indoktrynacji.

Ludobójcze NKWD to był aparat krwawego terroru stworzony przez ŻYDÓW „sovietów” komunistów właśnie w celu całkowitego WYRŻNIĘCIA najbardziej RUSKICH elit z okresu Rosji, tak aby ci etniczni RUSCY przestali być jakąkolwiek KONKURENCJĄ polityczną dla rządzących ludobójców ŻYDÓW zamieszkałych w Rosji po 1917 roku.

Przełomowym rokiem w ZSRR był czerwiec 1967, kiedy to nastąpiło OTWARTE zarysowanie poważnych podziałów w KC KPZR (Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego) gdy to ŻYDY z obywatelstwem ZSRR w przywództwie partyjnym KPZR OTWARCIE zaczęli POPIERAĆ i otwarcie cieszyć się z SUKCESU „żydostwa” tzw. syjonistów z Izraela , którzy wygrali 6 dniową wojnę czerwcową 1967 roku z Egiptem i Arabami.

ŻYDZI z obywatelstwem ZSRR rządzili nieprzerwanie w ZSRR do tego momentu w 1967 roku i dopiero po tej dacie ETNICZNI Ruscy w łonie centralnym KPZR zaczęli sobie zdawać sprawę z tego, że ŻYDY tworzyli zakamuflowaną swoją FRAKCJĘ ŻYDOWSKĄ w KPZR, FAKTYCZNIE rządzącą w ZSRR, a etniczni Ruscy są obywatelami 2-j KATEGORII nie tylko w komitetach partyjnych, ale też poza partią, na ulicy!

Gdy ruscy ŻYDZI „sovieci” komuniści PRZEGRYWALI batalie polityczne we wnętrzu KPZR, nawet ze względów statystycznych, gdyż tych etnicznych RUSKICH było więcej, którzy sobie w końcu UŚWIADOMILI jak się to wszystko FAKTYCZNIE kręci wokół partykularnych EGOISTYCZNYCH interesów ŻYDOWSKIEJ elity „sovietów” w ZSRR.

Gdy ŻYDY komuniści „soviety” zaczęli PRZEGRYWAĆ batalie o zachowanie centralnej władzy, to postanowili WYKAZAĆ, że rządzący ETNICZNI Ruscy komuniści w łonie KPZR są niegramotni w sprawach ekonomicznych i CELOWO po 1980 roku prowadzili SABOTAŻ ekonomiczny i polityczny ZSRR w zmowie z ŻYDAMI bank-sterami z USA, Anglii … itd. którzy to żydzi CELOWO usiłowali ROZBIĆ jedność bloku „sowieckiego” gdzie ŻYDY zamieszkali w PRL-u i innych krajach „bloku sowieckiego” STRACILI pełnie władzy jak to było za czasów rządów I-go sekretarza KC PZPR Edwarda Gierka w PRL-u.

FAKTYCZNIE po 1990 roku po celowym ZBANKRUTOWANIU „bloku sowieckiego” za pomocą ŻYDOWSKIEJ międzynarodówki, zwłaszcza tej z USA, to lokalni „przeszkoleni żydzi komuniści” poza granicami „bloku sowieckiego” w USA za pomocą tzw. „fundacji jak np. Fulbrighta i innych, które wyszkolili SWOJĄ gwardię zachodu, jak mają się te lokalne żydy URZĄDZIĆ oraz ODZYSKAĆ swoją pozycję „przywódczą” w krajach „bloku sowieckiego” w której w latach 1980 stracili władzę.

To przecież ŻYDOSTWO z polskim obywatelstwem przejęło władzę w III RP po 1989 roku. Identycznie się stało w ROZBITYM ZSRR ponownie zamienionym na Rosję, powstałej tzw.”Ukrainie” i innych NAGLE powstałych GÓWNIANYCH kraikach jak Litwa, Estonia … itp.

NIESTETY ale Rosja się NIE ODżydziła po 1991 roku do dzisiaj i dlatego ŻYD rosyjski Dmitry Anatolyevich Medvedev – był nawet prezydentem Rosji, a teraz jest PREMIEREM Rosji:

aa

To zdjęcie ŻYDA premiera D. Medvedev ubranego w CZARNĄ judaistyczną przylegającą JARMUŁKĘ zostało zrobione 10-XI-2016r. w Jerozolimie, dokąd on „oficjalnie” pojechał odwiedzić i pomodlić przy „murze żydowskim” w Jerozolimie.

Tak OFICJALNIE podają żydowskie media z ich czołowym dziennikiem „Jerusalem Post”:

http://www.jpost.com/Israel-News/Politics-And-Diplomacy/Russian-Prime-Minister-Medvedev-opens-Israel-trip-with-visit-to-Western-Wall-472238

KONIECZNIE zobaczcie powyżej na VIDEO jak ŻYD rosyjski Dmitry Anatolyevich Medvedev w funkcji PREMIERA Rosji bardziej UTOŻSAMIA się jako ŻYD niż Ruski.

On faktycznie JEDYNIE posiada OBYWATELSTWO rosyjskie, jak pełno ŻYDÓW zamieszkałych w Rosji ale jego FAKTYCZNA tożsamość MUSI być ŻYDOWSKA, a gdyby było INACZEJ to on by się ubrał w BIAŁĄ JARMUŁKĘ, która jest przewidziana dla NIE żydów, czyli „goji”.

Dmitry Anatolyevich Medvedev „rosyjski’ premier SAMODZIELNIE dokonał takiego WYBORU, jak się UTOŻSAMIA i dlatego wybrał CZARNĄ jarmułkę, która wybierają ŻYDZI!

Informuję wszystkich, że każdy mężczyzna który ma ochotę przekroczyć ogrodzenie aby dotknąć w celach TURYSTYCZNYCH (nie religijnych) „mur żydowski” sekty judaistycznej w Jerozolimie to MUSI mieć NAKRYTĄ głowę i tej ZASADY strzegą tam etatowi PILNOWACZE na wejściach na teren okalający „mur żydowski” tego protokołu.

Czyli KAŻDY tam podchodzący pod „mur żydowski” w Jerozolimie ma na głowie CZARNĄ jarmułkę obowiązującą ŻYDÓW lub BIAŁĄ jarmułkę dla „gojów” TURYSTÓW czyli NIE żydów, tak jak np. usłużny „goj” Barack Obama:

(Matką Obomby jest żydówka Ann Dunham, ale żydzi gardzą szczególnie „kolorowymi” mieszańcami i traktują ich po prostu jak swoje narzędzia, a nie jako „swojaków”/Red. W-P)

Oto CO napisał ODRĘCZNIE Burak Obama na kartce, którą wciska w szparze „muru żydowskiego”:

Na rynku handlowym w Jerozolimie, czy też żydowskim New Yorku czy Waszyngtonie jest pełno w sprzedaży KOLOROWYCH jarmułek, z różnymi szlaczkami lub kolorowymi ozdupkami, ale jarmułka dla prawdziwego ŻYDA musi mieć ciemną krawędź w jaką to jarmułkę są ubrane ŻYDY NEKONY „amerykańskie senatorzy” John McCain i Joe Lieberman jak na poniższym zdjęciu:

To jest FAKTEM, że każdy „polityk” przyjeżdżający do Izraela z poza zagranicy, zwłaszcza przy swoim pierwszym przyjeździe jest na siłę ZAGANIANY przez żydów, aby poszedł pod „mur żydowski” i ZADEKLAROWAŁ swoją faktyczną TOŻSALOJANOŚĆ, a nawet LOJALNOŚĆ wobec Światowej mafii żydowskiej, tak jak kiedyś KAŻDY polityk z krajów „bloku sovieckiego” za czasów PRL-u do końca lat 1980 był też na siłę ZAGANIANY, aby będąc w Moskwie KONIECZNIE poszedł do Mauzoleum żydo-komunisty W.Lenina i pokłonił się jego TRUPOWI, co było okazaniem lojalności wobec jego IDEOLOGI oraz jego DOKTRYN.

Od początku lat 1990 tych każdy polityk zagraniczny z jakiegoś SŁUŻALCZEGO kraiku jak przyjeżdża z oficjalną swoją PIERWSZĄ wizytą do żydowskiego Waszyngtonu, to w PIERWSZEJ kolejności jest też siłą ZAGANIANY przez rządzących żydów NEKONÓW w USA do ZAAKCEPTOWANIA procedury odwiedzenia tzw. „holocaust musem” w Waszyngtonie.

Ta procedura ZAGANIANIA do przymusowego odwiedzenia tego „holocaust musem” w Waszyngtonie opanowanym przez żydów NEKONÓW, też koniecznie OBOWIĄZUJE każdego ważnego urzędnika centralnej administracji „amerykańskiej” a jeśli ten urzędnik „miga” się od tej PRZYMUSOWEJ procedury okazania swojej LOJALNOŚCI wobec rządzących ŻYDÓW NEOKONÓW w Waszyngtonie, to czas takiego urzędnika jest „policzony” i przy pierwszej możliwej okazji pod jakimś PRETEKSTEM jest WYRZUCANY do śmietnika politycznego nieomal na ZAWSZE.

CIEKAWE, czy NOWY wybrany prezydent Donald Trup zaraz po zaprzysiężeniu PODDA się PRESJI żydów, aby OKAZAŁ swoją LOJALNOŚCI wobec obecnej rządzącej SUPER MAFII żydowskiej i czy Trump da się ZAGONIĆ do „museum holocaustu” w Waszyngtonie tak jak kiedyś ŻYDY komuniści tzw. „soviety” w ZSRR ZAGANIALI każdego nowego sekretarza i centralnych urzędników Kremla za czasów ZSRR, aby po ich mianowaniu takiego na wysoki urząd w ZSRR on POSZEDŁ się pokłonić TRUPOWI żydo-komunisty W. Lenina do „mauzolemum Lenina” na Placu Czerwonym w Moskwie, aby okazać swoje PODDAŃSTWO wobec ŻYDO-komunistów.

Źródło: https://marucha.wordpress.com/2016/11/12/amerykanska-zapora-dla-prawdy-zaczyna-pekac/#comment-628884

P.S. Suplement: w odpowiedzi na powyższy komentarz niejaka Filomena, należycie wytresowana w podcieraniu kremlowskich żydów, zostawiła koszerne fantazje o następującej treści:

„Pokazywanie podobnych zdjec nie jest dowodem na nic.

W Rosji juz od dluzszego czasu zachodza procesy dejudaizacji mediow i innych sfer zycia. Nalezy sie tylko dobrze przyjzec co sie dzieje. Na czele rzadowej grupy zajmujacej sie rosyjskim jezykiem i literatura stoi sam Patriarcha Cyryl. Ministrem Edukacji zostala kobieta zwiazana z prawoslawiem, ktora wyraznie wziela sobie za zadanie powrot do tradycyjnego typu szkoly, ktora nie tylko uczy jak nalezy ale i wychowuje jak nalezy.

W Permie powstal Komitet Obrony Rosyjskiej Kultury do ktorego wstepu nie maja chazarscy modernisci (co ich zreszta bardzo oburzylo). Celem tego Komitetu jest obrona i propagowanie tradycyjnej kultury, sztuki, tanca itd. Perm w ogole stal sie jednym z miejsc w Rosji, gdzie mieszkancy oficjalnie wystapili przeciw talmudystycznej sekcie Chabad.

Malo to Rosja juz od dluzszego czasu pracuje nad stworzeniem nowego banku. Wlasciwie ten bank juz istnieje od jakiegos czasu, jest to Sberbank. Chodzi o to zeby zupelnie odlaczyc sie od bankow na ktore wplyw ma Rotszyld. Ostatnio byl ciekawy wywiad z Germanem Grefem (potomek Niemcow Nadwolzanskich i przyjaciel Putina) , ktory to oficjalnie mowil, ze Rosja chce jak najdalej odejsc od zydowskiego typu bankowego. I rzeczywisice uzyl slowa „zydowskiego”. Wspomnial tez manipulacje pieniezne starego Rotszylda.

Jednym slowem Rosja idzie konkretnie w kierunku dejudaizacji. Robi to powoli, ale konsekwentnie. Putin dziala jak lis, nie jak wilk.”

Amerykańska zapora dla prawdy zaczyna pękać!

Czy tym ludziom ktoś płaci za pisanie podobnych bredni?

Patriarcha sowiecki Cyryl agent KGB o pseudonimie Michajłow. Autorytet podcieraczki kremlowskich żydów Filomeny (kliknij w poniższy link):

Aż trudno uwierzyć. Patriarcha Cyryl odznaczył orderem komunistę Ziuganowa za „troskę o dobrobyt narodu i obronę wartości moralnych”

Olga Czietwierikowa: Patriarcha Cyryl i Papież. Spotkanie. Po co?

Super wolne od żydowskiego NWO „rosyjskie” banki

ROSJA NA CZELE CAŁEJ PLANETY … Kreml błyskawicznie wdraża paszporty i technologie Antychrysta

Super mega hiper zdejudaiziowana telewizja w putinowskim raju, oczywiście zajmuje się pielęgnowaniem tradycyjnej rosyjskiej kultury, tradycji i sztuki

Rosja – Telewizja eFeRji pod gwiazdą Syjonu

CDN

 http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zyd-rosyjski-dmitrij-miedwiediew-premierem-rosji-2016-11

===========

Russian Prime Minister Medvedev opens Israel trip with visit to Western Wall

    Putin envoy talks to Netanyahu about possible summit with Abbas in Moscow

The visit marks 25-years of diplomatic ties between Israel and Russia. While Medvedev is here, the two countries plan to sign agreements in agriculture, customs, high-tech and construction.

(Russian Prime Minister Dmitry Medvedev visits the Western Wall)

Russian Prime Minister Dmitry Medvedev began a three-day trip to the region with a visit to the Western Wall in Jerusalem’s Old City early on Thursday.

Prior to his arrival he told Channel 2, “Our country has never denied the rights of Israel or the Jewish people to Jerusalem, the Temple Mount or the Western Wall.”

Be the first to know – Join our Facebook page.

Rabbi Shmuel Rabinovitch welcomed Medvedev to Judaism’s holiest prayer site.

The visit marks 25-years of diplomatic ties between Israel and Russia. While Medvedev is here, the two countries plan to sign agreements in agriculture, customs, high-tech and construction.

Medvedev will also meet later Thursday with Prime Minister Benjamin Netanyahu. On Friday he is due to meet with Palestinian President Mahmoud Abbas in the West Bank city of Jericho.

In September, Russia proposed to host a meeting between Abbas and Netanyahu but it has not yet come to fruition.

Russian and Israeli leaders have met many times over the past two years in an effort to avoid military mishaps in Syria where Russia is involved in the fighting.

On Thursday morning, he visited President Reuven Rivlin. As the two sat in the reception room, they exchanged pleasantries and went the extra step of dropping a few words of each-other’s language.

Rivlin received concluded his effusive welcome with the word “Spasibo” which is thank you in Russian.

Medvedev, likewise, when concluding his brief remarks before the media was asked to leave so that the two could continue their discussion in relative privacy, said “Toda Raba” which also means thank you in Hebrew. Medvedev’s ten-member delegation that included Russian Embassy personnel, but excluded Russian journalists, remained in the room as did Zeev Elkin Minister for Jerusalem and Environmental Affairs who has accompanied Prime Minister Benjamin Netanyahu on trips to Russia,, senior members of Rivlin’s staff and senior representatives of Israel’s Foreign Ministry.

Rivlin thanked Medvedev for the warm welcome he had been accorded when he visited Moscow this past March.

Russia always had a significant role in the region, and now, more so than ever, said Rivlin. The two countries now face important challenges and opportunities and have to be ready for both, Rivlin continued.

After 25 years of renewed diplomatic relations he said, it was imperative to discuss all issues of mutual interest.

Medvedev, who earlier on had signed the guest book in Russian, while sitting at a round, glass topped table inlaid with mother of pearl that had once belonged to 19th century British prime minister Benjamin Disraeli, thanked Rivlin for receiving him and his delegation and conveyed greetings from President Vladimir Putin.

He referenced the unique relationship between Russia and Israel and concurred with Rivlin about comon challenges and opportunities that must be faced together.

Rivlin who likes to inject humor into most situations, told his guests that Israel had specially arranged a sunny day for them, and he hoped that when they returned to Russia they would send some rain to Israel. The Russians all laughed, and Medvedev said that he would take the request into consideration.

What could have been a diplomatic incident was avoided. One of the Russians present told The Jerusalem Post Reporter to move from her permanent seat, because that row was reserved for the Russian delegation. No other foreign delegation has ever made such a request or issued such an order. There were three place cards in the row and the reporter queried the order, but the man, though soft spoken and polite, remained insistent. When the reporter complained, a Russian speaking member of the President’s staff offered to intercede, but the reporter decided not to spoil the meeting and went to sit on the other side of the room instead.

The Russian bear is already across the border in Syria. Is Israel next in line for Russian domination?

http://www.jpost.com/Israel-News/Politics-And-Diplomacy/Russian-Prime-Minister-Medvedev-opens-Israel-trip-with-visit-to-Western-Wall-472238

Za: http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/4840-zyd-rosyjski-dmitrij-miedwiediew-premierem-rosji

Data publikacji: grudzień 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 4 =