Strona główna > NWO > Apokalipsa > Szatański żyd rwie Nowy Testament i nazywa go ” śmieciem „

Szatański żyd rwie Nowy Testament i nazywa go ” śmieciem „

Izraelski członek żydowskiego parlamentu rwie na strzępy stronice Nowego Testamentu i nazywa go „śmieciem” (patrz poniżej).

a44

Nowy Testament został rozesłany do skrzynek pocztowych członków żydowskiego parlamentu (Knesetu).

Członek żydowskiego parlamentu, Michael Ben-Ari (National Union Party) pokazany jest na fotografii jak wyrywa stronice Nowego Testamentu i drze je na strzępy w swoim demonicznym oburzeniu.

„To jest prowokacja kościelnych misjonarzy i nie ma wątpliwości, że ta książka i ci, którzy ją wysłali , kwalifikują się na śmietnik historii” – jadowicie wydalił z siebie członek żydowskiego parlamentu, najwidoczniej opętany, żyd Michael Ben-Ari.

a55

Według doniesień żydowskiej gazetki „Ma’ariv”: „Oburzenie w Knesecie: Członkowie z różnych frakcji byli dzisiaj wstrząśnięci kiedy otrzymali w swojej poczcie w Knesecie egzemplarze Nowego Testamentu. Święta księga chrześcijańska została wysłana do wszystkich członków izraelskiego parlamentu, wraz z błogosławieństwem.

Nowy Testament został wysłany przez Victora Kalish’a, dyrektora grupy „Holy Scripture in Israel”, która specjalizuje się w rozpowszechnianiu chrześcijańskich tekstów religijnych. Przesyłka wywołała burzę w izraelskim Knesecie a członek Knesetu, Michael Ben-Ari, z partii „National Union Party” porwał Nowy Testament na strzępy i wrzucił go do kosza na śmieci.

Członkini Knesetu, Tzipi Hotovely, z partii Likud, oświadczyła, że przewodniczący Knesetu zapobiegnie rozpowszechnianiu chrześcijańskiej literatury misyjnej w Knesecie: „dostarczanie do Knesetu materiałów misyjnych jest zabronione” – powiedziała Hotovely”.

a6

aa

SUPLEMENT – ŻYDOWSKA NIENAWIŚĆ DO JEZUSA CHRYSTUSA

Dla żydów to „normalne” żeby pluć na chrześcijan w Jerozolimie.

Na podstawie: http://revisionistreview.blogspot.com/2016/09/israeli-legislator-vandalizes-new.html

Data publikacji: 3.09.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *