Strona główna > Polska > Żyd Korwin Mikke namawia do oddania żydom Oświęcimia

Żyd Korwin Mikke namawia do oddania żydom Oświęcimia

korwin Wiadomości Wolna Polska

korwin Wiadomości Wolna PolskaŻyd Korwin Mikke namawia do oddania żydom Oświęcimia czyli żyd szczęścia nie przyniósł. 

Żyd Korwin Mikke, za pomocą typowej sobie elegancji handlarza bazarowych świecidełek, wkłada otępiałym polaczkom do głowy pomysł oddania żydom Oświęcimia. Czyni to pod pozorem rzekomej wymiany Oświęcimia na rzekome kurorty w Izraelu. Pomysł ten podaje niejako pól żartem półserio (faktycznie typowo dla siebie – głupkowato), ale wiadomo, że lekka artyleria niesie dalej niż ciężka. Robi to według nakazowego szablonu socjotechnicznej manipulacji tj: bezustannego i wielopłaszczyznowego nakierowywania polaczków na myśl godzenia się z faktem, że Oświęcim jest już faktycznie żydowski, a więc i tak są to Zagłobowe Inflanty. A dodatkowo czyni to w atmosferze już dobrze ugruntowanego oswojenia ludności tubylczej z myślą, że żydom trzeba coś ciągle „oddawać”, tzn. nie po ryju, ale z kieszeni. Oczywiście, nic nigdy pod przymusem, ale na zasadzie obopólnej korzyści. Polaczki mają krótką pamięć i taki ten tu Mikke i jego bliźniak Michalkiewicz – który od ponad dziesięciu lat się przebranżowił i robi w katolicyzmie – są już pospólstwu zapomniani, jako ci, którzy w epoce wczesnego Wałęsy jeździli po Polsce i nawoływali do „przekształceń”, pod hasłem „Polski nie stać na to, aby taką gospodarkę mieć na własność, i przemysł trzeba sprzedać w obce ręce po to, aby mógł się lepiej rozwijać”. No i tak się stało, a co widać.

korwin Wiadomości Wolna Polska

Nie można mieć wątpliwości co to tego, ten kolejny „interes” o ile – nie daj Chryste Panie! – gdyby doszedł do skutku to dałby jedynie dramatyczne pogorszenie sytuacji Polski i Polaków.

A swoją drogą,…. kiedyś był taki staropolski zwyczaj, że agitator zła – gdzie tylko się nie pojawił – był bity po mordzie lub wywożony taczkami, czy te czasy już się definitywnie skończyły?

Krzysztof Cierpisz

========

Anty-semicka Lewica podniosła straszny wrzask z powodu sesji, jaką odbył Kneset w Krakowie. Słyszałem nawet głosy, że to oznacza koniec suwerenności Polski.

Więc może kilka trzeźwych uwag.

1) III Rzeczpospolita suwerenności nad ziemiami polskimi utracić nie może, bo jej już od 1-XII-2009, po zdradzieckim podpisaniu Traktatu Lizbońskiego przez śp.Lecha Kaczyńskiego – nie posiada. A Unia Europejska nie odda  Polski tak łatwo – ani Izraelowi, ani Rosjanom… ani Polakom zresztą.

2) Parę lat temu rząd III RP odbył sesję wyjazdową w Izraelu. Jakoś nie słyszałem, by oznaczało to kres suwerenności Izraela.

3) A co byśmy powiedzieli na odbycie sesji wyjazdowej polskiego Sejmu we Lwowie albo i w Kijowie?

4) A co by na to powiedzieli Ukraińcy?

5) Sesja Knesetu w Krakowie niczego, oczywiście, nie zmieniła – ale powstaje pytanie: po jaką cholerę Wielce Czcigodni poslowie do Knesetu odbyli tak długą podróż, ryzykując przeziebieniem? Wnioskodawcy tego ekstrawaganckiego pomysłu liczą zapewne na głosy wyborców.

6) Rozumiem, że ustawę o działaniu obcych służb na terenie Polski uchwalano w panice – by zlegalizować działanie służb ochrony Knessetu; czy nasze władze nie czują się urażone brakiem zaufania Izraelitów do działania polskich slużb?

7) Skoro uznano za konieczne, by działalność służb izraelskich została zalegalizowana – to kto poniesie odpowiedzialność za to, że służby takie, podczas kilku kolejnych „Marszów Żywych”, działały bezporawnie – lekceważąc przy tym zupelnie polskie prawo?

8) I pytanie ostatnie: może by wreszcie raz na zawsze odstapić Izraelowi teren obozów w Brzezince-Oświęcimiu – w zamian za odpowiedni kawałek eksterytorialnego gruntu w Palestynie? Mielibyśmy z głowy wszelkie kłopoty związane z pobytem Żydów na naszej ziemi, gazety na Zachodzie zaczęłyby pisać o „izraelskich obozach koncentracyjnych” – a hotele na Ziemi Świetej to niezły interes?

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/ajwaj_kneset_w_krakowie_poprawione_uzupelnione_zilustrowane/2095

Za: http://gazetawarszawska.com/2014/02/01/zyd-korwin-mikke-namawia-oddania-zydom-oswiecimia/

Data publikacji: 1.02.2014

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.