Strona główna > Świat > Żyd Cipras i żydomasońska mafia chcą zniszczyć Grecję ! ! !

Żyd Cipras i żydomasońska mafia chcą zniszczyć Grecję ! ! !

Urodzony jako żyd, Cipras, ze skrajnie lewackiej partii SYRIZA, jest rasistowskim żydem, którego ojciec został zweryfikowany jako agent izraelskiego wywiadu „Mossad”.

a108

Dług Grecji obciąża greckie masy ludności ale nie greckich polityków, którzy są tłuści i szczęśliwi i są opłacani łapówkami przez żydowskich bankierów po to żeby Grecja trzymała się euro i dalej pogrążała się w długach. Greccy politycy nie cierpią z powodu trudności gospodarczych. Oni żyją w luksusie podczas gdy zwykli Grecy przeżywają koszmar. Ja to nazywam euro-przekrętem. Uwolnijmy Grecję od satanistycznej, żydowskiej mafii prowadzonej przez banksterską rodzinę Rothschildów!

Wzniesiona pięść żyda Ciprasa w pozdrowieniu żydokomunistycznym! I obowiązkowy pentagram w tle. Shema Israel!
Wzniesiona pięść żyda Ciprasa w pozdrowieniu żydokomunistycznym! I obowiązkowy pentagram w tle. Shema Israel!
Żyd Cipras, pachołek banksterów i żydokomunista!
Żyd Cipras, pachołek banksterów i żydokomunista!
Geszeft ubity, porozumienie Kaszuba z Kaszubem!
Geszeft ubity, porozumienie Kaszuba z Kaszubem!

CIPRAS DO ARCYBISKUPA : POMÓDLCIE SIĘ ZA GRECJĘ

Czy aby logo partii SYRIZA nie napomina flagę KC ZSRR? Cipras greckim Leninem?
Czy aby logo partii SYRIZA nie napomina flagę KC ZSRR? Cipras greckim Leninem?

Wojujący ateista i bluźnierca Chrześcijaństwa Aleksis Cipras lider ultra-lewej Koalicji Radykalnej Lewicy SYRIZA (gr. Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς, ΣΥΡΙΖΑ), która na dniach wygrała wybory w Grecji, spotkał się z nowostylnym arcybiskupem Aten Hieronimem.

Cipras jest znanym w Grecji ze swych niejednokrotnych wystąpień przeciwko Chrześcijaństwu, co znamienne – zabronił chrzcić swe dzieci, demonstracyjnie odmówił wzięcia ślubu ze swą konkubiną. Podczas niedawnego zaprzysiężenia odmówił złożenia przysięgi na Św. Ewangelię. Przy całej tej sprawie dochodzi jeszcze kwestia nowego paragrafu nr. 4301 dający „prawo wolności wyznania” oraz możliwe, że zapoczątkowujący całkowite oddzielenie Cerkwi od państwa.

W sierpniu ubiegłego roku udał się w pielgrzymkę na Atos – mini mniszą republikę. Podczas rozmów polityka z mnichami ci ostatni podziękowali mu za obietnice poparcia ich w kwestii obniżenia podatków za prowadzenie biznesu na terytorium Grecji (był to ich jedyny temat rozmów).

Na zdjęciach poniżej A.Cipras otrzymuje błogosławieństwo od zwierzchnika Greckiej Nowostylnej Cerkwi arcybiskupa Hieronima, przy tym prosi hierarchę o modlitwy za Grecję. Teraz na pewno się one przydadzą…

a111

Epoka bezpryncypialności…

-PP

Zdjęcia oraz wideo patrz: http://www.romfea.gr/epikairotita/29744-tsipras-arxiepiskopos-proseuxeste-ellada

Za: https://redakcjapartyzant.wordpress.com/2015/01/26/cipras-do-arcybiskupa-pomodlcie-sie-za-grecje/

Data publikacji: 26.01.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *