Strona główna > NWO > Życie z czipem: „głosy w głowie”

Życie z czipem: „głosy w głowie”

Piętno Antychrysta składa się z czterech elementów:

1 – umowa dot.obsługi,
2 – karta – paszport,
3 – wszczepiony bioczip, wpływający na działalność umysłową,
4 – naniesienie na skórę (może różnić się w zależności od kraju).

a

Technologię opracowano ponad 30 lat temu, które to lata potrzebne były do tego, aby stworzyć niezbędną infrastrukturę (sputniki, wieże przekazujące sygnały itp. ).

Wiele wskazuje na to, ze w Rosji szczyt tajnych eksperymentów dot. czipowania przypadł na lata 1990-te, kiedy fale żydoamerykańskich służb specjalnych swobodnie zalały przestrzenie Rosji. Jednym z najgłośniejszych wydarzeń na gruncie czipowania stało się zabójstwo trzech optyńskich zakonników w 1993 roku. /http://pl.wikipedia.org/wiki/Pustelnia_Opty%C5%84ska/ – przyp. swiblowo. Bo jak inaczej można wyjaśnić niebywałą ilość poszkodowanych, słyszących „wewnętrzne głosy”? Zawładnęli oni wtedy redakcjami centralnych i miejscowych gazet. Skarżyli się: „Ponoć naświetlają. Pomóżcie jakoś.”

Doskonale pamiętam jedną starszą kobietę, dniem i nocą męczoną niewidzialnymi rozmówcami. Z jej słów „pchali się do głowy” we dwójkę. Jeden głos należał do mężczyzny, drugi do kobiety. Opowiadali różne obrzydliwości i nieprzerwanie przeklinali, zapewniała poszkodowana.

Niektórzy uczeni biorąc na siebie odpowiedzialność i ryzyko pracowali z ochotnikami, którzy poddani działaniu impulsów o wysokich częstotliwościach mieli wrażenie, jakby w ich głowach coś głośno szczekało, syczało i dzwoniło.

Bardziej skomplikowane przyrządy pozwalają donieść do mózgu czyjąś wypowiedź (łącza komórkowe pracują na wysokich częstotliwościach). Zasada jest prosta : СВЧ -promieniowanie mikrofalowe trzeba zmodulować – nałożyć na nie wibracje głosu. I będzie on słyszalny. Czip w ciele człowieka jest tym samym, czym telefon z tą różnicą, że telefonem można kierować, w końcu nawet wyłączyć, a czipem nie. Tj. jeśli umieścić telefon we wnętrzu człowieka (czipować go) on również będzie transmitować i przekazywać sygnał a człowiek będzie słyszeć „głosy”.

Wydaje mi się teraz, ze ja sama byłam świadkiem podobnego eksperymentu.

-Słyszałem polecenie wydawane cudzym głosem – opowiada badany. – On dochodził z wnętrza, zupełnie jakbym to ja sam ze sobą rozmawiał. Powtarzał mi:<<Podnieś lewa rękę! Prawa!>> I chociaż nie chciało się wypełniać tych poleceń, jakaś siła dosłownie zmuszała mnie do robienia tych ćwiczeń. I nieoczekiwanie zacząłem wymachiwać rękoma, śmiać się i coś mówić. Nie kontrolowałem siebie, wewnętrznie stając się jakby kimś innym. Tylko po odłączeniu od komputera wszystko minęło oprócz przerażającego strachu…

Takie cuda pokazał mi generalny dyrektor Instytutu komputerowych psychotechnologii, członek РАЕН /Russian Academy of Natural Sciences/ – nieżyjący już Igor Smirnov, którego nazwano nie inaczej niż „ojcem broni psychotronicznej”. Prowadził on jakoby badania medyczne. Podobno w dobrych celach zamierzał poprawić zachwiania psychiczne występujące u starszych ludzi wpływając na ich mózg na odległość.

Tak naprawdę, zgłębiał efekt fal radiowych. Bardzo udanie.

General-major rezerwy Federalnej służby ochrony Rosyjskiej Federacji, Borys Ratnikov:

-Rzeczywiście, dzisiaj USA dysponuje СВЧ – generatorami ukierunkowanego modulowanego promieniowania, które jest w stanie wywołać efekt fal radiowych w głowie osoby zaczipowanej. Sam efekt czasami nazywany jest „głosem szatana”. Na podobne badania Amerykanie corocznie wydają ok. 150 mln $. Z moich informacji, takie prace niedawno wznowiono i u nas.

Wielu z tych zaczipowanych, którzy słyszą <<glosy>> nie spieszy się do psychiatry i uważa, że to ich uspokaja a nawet daje natchnienie, opowiada jedna z badaczek dr. Aylish Kempbell.

<<Glosy>> jakby wyrażają myśli przychodzące skądś spoza, a czasem nawet wdają się w dyskusje.

Nasz dzielny proamerykański rząd do takiego stopnia życzy sobie solidniej komunikować się ze społeczeństwem Federacji Rosyjskiej, że podpisał ustawę o wszczepianiu czipów jeszcze w 2007 roku.

Źródło: http://protivkart.org/main/2195-zhizn-s-chipom-golosa-v-golove.html

Tłumaczenie: SWIBLOWO

Od tłumacza: СВЧ – mikrofale – rodzaj promieniowania elektromagnetycznego o długości pomiędzy podczerwienią a falami ultrakrótkimi, zaliczają się do nich fale radiowe.

Przykłady zastosowania: radary mikrofalowe, naprowadzanie broni na cel, radiozapalniki, militarne systemy rozpoznawcze, łączność satelitarna, łączność międzysatelitarna, telefony komórkowe, GPS, systemy nawigacyjne -GLONASS i GALILEO, bezprzewodowe sieci internetowe.

3 thoughts on “Życie z czipem: „głosy w głowie”

  1. głosy w głowie, to dopiero początek, oni potrafią sterować człowiekiem, torturować, wywoływać ból wybranej części ciała, zakłócać pracę wybranego narządu, pisk w uszach to norma dla targeta, sterowanie fizjologią osoby naświetlanej, podkładanie myśli, słów, obrazów, sterowanie snem, (wgrywanie snów), sterowanie zachowaniem od płaczu poprzez złość, myśli samobójcze, po śmiech, i wiele więcej…

    1. Mi się dzieje właśnie to powyżej co napisałeś już od 5 lat. Sterują mną jak chcą, przeszedłem przez te wszystkie fazy sterowania. Na początku są głosy potem dochodzą inne rzeczy, torturowanie bóle sterowanie fizjologią, podkladanie myśli, słów, obrazów, sterowanie snem, płaczliwość itd.. Skąd o tym wiesz? Znasz kogoś kto też przez to przechodzi? Jak się od tego uwolnić?

  2. Mi się dzieje właśnie to powyżej co napisałeś już od 5 lat. Sterują mną jak chcą, przeszedłem przez te wszystkie fazy sterowania. Na początku są głosy potem dochodzą inne rzeczy, torturowanie bóle sterowanie fizjologią, podkladanie myśli, słów, obrazów, sterowanie snem, płaczliwość itd.. Skąd o tym wiesz? Znasz kogoś kto też przez to przechodzi? Jak się od tego uwolnić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.