Strona główna > NWO > Zrobić krok…… i przekroczyć Rubikon

Zrobić krok…… i przekroczyć Rubikon

Ten obraz żyda grabiącego pieniądze wszystkim dookoła był częstym tematem w ciągu minionych wieków. Zmieniacze pieniędzy zostali skonfrontowani w świątyni z samym Jezusem, trwa to do dziś w postaci niekończących się systemów bankowych paraliżujących dzisiejsze społeczeństwo. Wszystko to żydowska lichwa, odsetki – pseudo-waluta z odsetkami nałożonymi na odsetki wbudowane w dług. Zaprojektowana, aby doprowadzić do ostatecznego stworzenia straty i ubóstwa.

a

Jest to obraz, jaki ma większość ludzi, kiedy myślą o żydach – mówią: ci zawsze mają pieniądze, zawsze to samo wyrywanie i grabienie swoich ukochanych szekli. Nawet osoby, które nie mają pojęcia o tym planie żydowskim, znają żydowskie sposoby.

Jednak dla tych z nas, którzy zrobili trochę roboty w dziele kopania, przeszkadza to i wciąż zadają sobie pytanie, co się, do diabła, dzieje na tym świecie. Wkrótce zdejmujemy warstwy z mechanizmu, jaki stoi ponad poziomem niższej klasy żydów, a tam mamy większy obrazek wprost pod ręką. Wkrótce staje się jasne, że pieniądze, a dokładniej lichwa, to tylko narzędzie; to broń do zdobycia prawdziwego bogactwa. Podstępny sposób podkradania całej ludzkości środków trwałych. Takich rzeczy, jak metale szlachetne, minerały, lasy, nieruchomości, grunty, a nawet ludzie.

Jednak dla tych z nas, którzy wkopują się wystarczająco głęboko w meritum tej agendy,  szybko staje się jasne, że poza tym przeciętnym i średniej rangi zakresem mentalności żydowskiej, jest naprawdę jeszcze jeden poziom. Że wszystkie te rzeczy związane z grabieniem i wyrywaniem tak naprawdę ma na celu zdobycie władzy. Kontrola nad aktywami = kontrola nad gojem. Konsumowanie naszego bogactwa jest metodą pozbawiania nas naszej mocy. I zaczynamy widzieć większy obraz i jak to pasuje do całego planu gry o nazwie JWO (żydowski porządek światowy – przypis) zdobycia dominacji nad innowiercami/gojami.

Kiedy trzymamy się tego planu i analizujemy go wystarczająco długo, nic na to nie poradzimy, po prostu widać jasno, że to wszystko jest kradzież bogactwa narodów i kontrola nad ludźmi, a całość można nazwać prawdziwym patologicznym zaburzeniem. Większość z nas w pewnym momencie wychodzi poza samą myśl, że ci kryminaliści żydowscy czują się niepewnie –  i wszyscy kończymy na tym, że dochodzimy do wniosku, iż żydzi są po prostu  psychotykami. Są obłąkani, psychicznie niezrównoważeni – to są socjopaci.

Jest to informacja w ramach Ruchu Prawdy idąca w parze z cytatami z wielu książek, wyrażających w szczegółach tę patologiczną mentalność „globalnych elit”. Myślę, że to jest już dość dużo spośród niewielu rzeczy, co do których wszyscy się zgadzamy.

Jednak wydaje się, że to koniec linii myślenia dla większości ludzi. Zrozumiałe jest, że większość ludzi nie wykracza poza ten punkt dyskusji. Nie przywiązuje do tego większej uwagi. To jest dość uczciwe, bo przecież to jest dający się udowodnić przedmiot badań, a coś co jest ponad to, to zwykłe poglądy i spekulacje.

Ale czasami rzeczy w naszym życiu naprawdę wykraczają poza sferę zimnych twardych faktów i poza świat materii. Ktoś, kto chce to zrobić, musi dać krok, przekroczyć linię i wejść w świat duchowości.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Dopóki nie podejmiemy tej decyzji i nie dokonamy tego duchowego kroku, aby stać się częścią tych ezoterycznych królestw – NIGDY nie będziemy w pełni mogli zrozumieć prawdziwej natury tej bestii.

Cała ta konspiracja może być rozumiana tylko w wymiarze energetycznym/duchowym. W pigułce energii świadomości przeciwko energii demonicznej.

I ja potrafię w pełni zaakceptować i zrozumieć, że dla większości ludzi jest to ponad możliwość ogarnięcia. Jeśli nie można byłoby tego udowodnić, to nie byłbym zainteresowany analizą tej postawy. Wielu z nas początkowo może byli sami na tym poziomie.

Ale to jest jedna z tych dziwnych rzeczy, że dopóki jej nie osiągniesz, nie zrozumiesz, to jej nie masz i nie rozumiesz. Dla tych z nas, którzy to posiedli – jest absolutnie pewne, że nie ma już możliwości powrotu do świata materii, w tej samej mierze, w jakiej mamy pełne zrozumienie, co to za bitwa. Nie mamy bowiem żadnych wątpliwości, że zostaliśmy zaangażowani w walkę duchową.

Wciąż jeszcze zdajemy sobie sprawę, że musimy budzić ludzi w sprawie podstawowych poziomów tego planu – o różnych zagrywkach żydowskich: państwo policyjne, finanse, 9/11, niekończące się wojny, itp. Ten rodzaj informacji jest niezbędny, aby budzić nowych ludzi. Ale o ile idzie o głębsze zrozumienie, dlaczego ta cała rzeź ma miejsce, musimy wyjść poza widzenie tego wszystkiego jako wyłącznie zwykłą ludzką chciwość.

Podsumowując

Oto trzy poziomy żydowskiej mentalności lub struktury społecznej, co z niej powstaje:

Poziom 1 – kombinacje z pieniędzmi, niższy poziom żydowskich działań. Prawnicy, adwokaci, pośrednicy i inne pionki, itp.

Poziom 2 –  pranie pieniędzy przez przejmowanie bogactw narodów, żydzi średniego szczebla, globalnie zgarniający mnóstwo fizycznie dostępnych aktywów majątkowych. Handlarze diamentów, bankierzy, systemy ubezpieczeń, itp.

Poziom 3 – Psychopatia, socjopatyczna mentalność zniszczenia świata i dominacji. Wszelkie szczeble polityczne, wysoka hierarchia kapitalistów finansowych, utajnione krzyżowanie rodzin tajnych sprzysiężeń kabalistycznych.

Wszystkie te trzy poziomy mają jeden wspólny mianownik. Kryminalista żydowski musi być zawsze w pozycji sprawowania kontroli nad nie-żydami.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

Ezoteryczna kraina demonicznej/okultystycznej/satanistycznej ciemnej energii. Świat duchowości, poza materią.

Ta duchowa walka jest równie stara, jak sam świat. Tutaj chodzi po prostu o demoniczne ciemne podmioty przeciw Boskiej świadomości. a

Źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/03/27/across-the-line-2/

Przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.