Strona główna > Bez kategorii > Zrób to dla Wall Street Journal

Zrób to dla Wall Street Journal

Źródło: http://www.gilad.co.uk/writings/made-it-to-the-wall-street-journal.html#entry14821088

data 01.02.2012 r.

Gilad Atzmon, tłum z j. ang. wMordechaj

Wprowadzenie pióra Gilada Atzmona: Zwolennik czystek etnicznych, Alan Dershowitz nie potrafi przyznać się do porażki. Po prostu przejść nie może obojętnie nad faktem, że koncert mojej muzyki w Friends School, NYC, dwa tygodnie temu, był dużym sukcesem. Pomimo podjętych przez niego nieustępliwych prób, rzecznik syjonizmu, Dershowitz, nie był w stanie przeszkodzić odbyciu się koncertu, którego celem było pozyskanie środków na cele pomocy. W ciągu ostatnich dwóch tygodni, Dershowitz naciskał na szkołę i gazety nowojorskie. W tej chwili spodziewam się, że Dershowitz przyzna w końcu, że rosnący poziom poznania moich felietonów nie służy jego sprawie, ponieważ moje pisarstwo jest humanistyczne w odróżnieniu od jego własnej twórczości – plemiennej i natchnionej duchem wyższości rasowej.

Dershowitz został nawet zacytowany: “Jeśli ta sama orkiestra zaprosi Davida Duke’a do gry na saksofonie, to sprawię, że to się nigdy więcej nie zdarzy”. Jak zwykle muszę poprawić naszego zapalczywego kłamcę, Dershowitza. Podczas spotkania w budynku Friends School, NYC, nie grałem na saksofonie. Orkiestra szkolna grała moją muzykę. Postanowili, że będą ją grać z powodu zawartej w niej harmonii i pokojowego przesłania. Grali moją muzykę, gdyż moja sztuka stara się połączyć to, co zostało rozdarte przez syjonistów podobnych do Dershowitza. O ile wiem, to David Duke nie jest saksofonistą. Jednakże, zupełnie nie mogę zrozumieć, dlaczego Alan Dershowitz uważa siebie za kogoś moralnie lepszego niż Duke. Derhowitz jest żydowskim syjonistą głoszącym wyższość rasową, jest wiodącym w świecie rzecznikiem rasizmu i ekspansjonistycznej ideologii, w skrócie Syjonizmu. A jednak, nie odmówiłbym zaproszenia na musical, na który byliby zaproszeni również Dershowitz, grający na kontrabasie, czy Duke na trąbce, zwyczajnie wierzę, że muzyka potrafi połączyć różnych ludzi.

Według Wall Street Journal: “Dershowitz był przestraszony, że będzie musiał stać przed szkołą w ten weekend i rozdawać kopie eseju, w jakim krytykuje robotę Mr. Atzmona dopóki sama szkoła się tym nie zajmie”. Jestem pewien, że taka akcja ze strony Dershowitza byłaby godna utrwalenia i puszczenia na youtube. Byłoby czymś niebywale komicznym patrzeć jak dzieciaki wymykają się z łap strasznego mędrca syjonizmu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.