Strona główna > Świat > Zniszczenie Europy uchodźcami – spisek agentów NWO i czcicieli szatana

Zniszczenie Europy uchodźcami – spisek agentów NWO i czcicieli szatana

Agenci NWO i czciciele szatana są w większości odpowiedzialni za kryzys uchodźców i starannie zaplanowali ten zamach na Europę.

a

„Bracia, pogratulujmy sobie wywołanie tego chaosu w Syrii i pozwolenie zapłacenia za to Europie i Ameryce. Jeśli świat nie odkrył kim jesteśmy, to bardzo źle. Michael powiedział im, że 'kreatywna destrukcja to nasze drugie imię', a oni nadal się nie domyślają?”

Przejdźmy do sedna sprawy. Kryzys syryjskich uchodźców, [1] który już wywołał przedłużającą się przemoc i wykańczające nerwy napięcia w Europie i w innych miejscach, [2] został starannie zaplanowany i zrealizowany przez agentów NWO i czcicieli szatana w celu zniszczenia Europy i Ameryki.

To jest rzeczywiście niezwykłe stwierdzenie. Ale zapnijcie pasy i załóżcie czapkę do myślenia, bo zajmiemy się poważnymi problemami geopolitycznymi i metafizycznymi.

Przede wszystkim musimy przedstawić pewne niezaprzeczalne fakty. W 2013, co najmniej 17 krajów europejskich i Ameryka zgodziły się przyjąć uchodźców z Syrii i innych miejsc. W 2015 kraje takie jak Niemcy, Francja, Szwecja, Węgry, Anglia, Austria, Szwajcaria, Belgia, Serbia i Kosowo, Holandia, Norwegia, Grecja, Polska, Dania, Bułgaria, Hiszpania, Finlandia, Włochy itd. już otrzymały ponad 2 mln wniosków o azyl z Syrii, Iraku i Erytrei. [3] Ostatnio Ameryka zgodziła się przyjąć co najmniej 10.000 syryjskich uchodźców, [4] Australia co najmniej 12.000. [5]

Ponadto, więcej niż 4 mln Syryjczyków już opuścili kraj. [6] To wystarcza by utworzyć państwo w państwie. Faktycznie istnieją pewne kraje mające mniej niż 2 mln mieszkańców. To staje się coraz bardziej interesujące: „Połowę z 23-mln populacji Syrii wypędzono z domów, a 4 mln stały się uchodźcami w innych krajach”. [7]

Urzędnicy europejscy, którzy nie powinni być nieświadomi konsekwencji politycznych, nawet wzywają inne narody Europy do wzięcia większej liczby uchodźców. [8] Angela Merkel ogłosiła, że Niemcy tylko w tym roku spodziewają się co najmniej 800.000 uchodźców. [9]

Angelina Jolie, która od dziesięcioleci ma historię płaszczenia się przed Kilku Strasznymi dla pieniędzy, władzy i sławy, niedawno włączyła się do gry, mówiąc: „W żadnym momencie w najnowszej historii nie było większej potrzeby na to by przywództwo zajęło się konsekwencjami i przyczynami globalnego kryzysu uchodźców”. [10] W podobny sposób, celebrytka i zdobywczyni Oscara i Nagrody Akademii, Emma Thomson, nalegała, że Brytania jest rasistowska gdyż nie przyjmuje więcej uchodźców. [11]

Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker, któremu gratulowali członkowie Kilku Strasznych za to że będzie przyszłym Przewodniczącym Komisji Europejskiej, [12] nawet wezwał Europę do przyjęcia „obowiązkowych kontyngentów uchodźców”. [13] „Mówimy o istotach ludzkich” – powiedział – „nie mówimy o liczbach”. [14] Nie tylko to, uchodźcy, mówi Juncker, „mają prawo do pracy od pierwszego dnia”. [15]

Skoro co najmniej 1.2 mln ludzi mają pracować od pierwszego dnia, to jak to wpłynie na istniejący porządek? Co stanie się z przeciętnym człowiekiem, który próbuje zapewnić żywność żonie i dzieciom? Co stanie się z wielu tysiącami ludzi, którzy dalej nie mogą znaleźć pracy w balonie ekonomicznym w miejscach takich jak Grecja? Cóż, będą musieli się stopniowo wycofywać.

Co więcej, należy pamiętać, że ci uchodźcy nie znają prawa krajowego. [16] A skoro mają prawo do pracy od pierwszego dnia, to znaczna część Europy będzie musiała przejść przez szybki a stały proces znany jako wymieranie.

To sprowadza nas z powrotem do głównego punktu niniejszej dyskusji; agenci NWO i czciciele szatana są w dużej mierze odpowiedzialni za kryzys uchodźców, i ostrożnie zaplanowali ten zamach na Europę.

Pamiętacie geniusza, agenta NWO – Michaela Ledeena? Jak widzieliśmy we wcześniejszych artykułach, to Leeden wygłosił to politycznie przerażające oświadczenie:

Twórcza destrukcja to nasze drugie imię [Oczywiście tu mówi o Kilku Strasznych], zarówno w naszym społeczeństwie jak i zagranicą. Codziennie burzymy stary porządek, od biznesu do nauki, literatury, sztuki, architektury i kina, do polityki i prawa.


„Nasi wrogowie zawsze nienawidzili tego wiru energii i kreatywności, który zagraża ich tradycjom (czymkolwiek one mogą być) i wstydzili się za swoją niezdolność nadążania … Musimy ich zniszczyć żeby realizować naszą historyczną misję
„.

Ledeen chciał zniszczyć Irak, Iran, Syrię i każdy kraj [17] któremu nie podobała się tzw. demokracja, jaką Kilku Strasznych narzucili na Stany Zjednoczone. W tym celu Ledeen zaproponował „doktrynę Ledeena”, która tylko twierdzi, że „mniej więcej co 10 lat, Stany Zjednoczone muszą wybrać jakiś mały słaby kraj i rzucić nim o ścianę, tylko po ty by pokazać światu, że ma traktować nas serio”. [18]

A zatem Irak był jednym z tych „małych słabych” krajów. Ledeen zaczął postulować, że poziom ofiar w wojnie z Irakiem był „drugorzędny. Mówienie tego może wydawać się dziwne. Ale wszyscy wielcy uczeni, którzy badali amerykański charakter, doszli do wniosku, że jesteśmy wojownikami i kochamy wojnę”. ]19]

Jeśli ma się traktować ludzi jak instrumenty albo przedmioty, to czym jest tu ontologia polityczna Ledeena? Cóż, Ledeen jest bezkompromisowy: ideologia, kłamstwa i fałsz, i faktycznie nieustanne wojny za wszelką cenę powinny być naszymi zamierzonymi celami i przewodnimi zasadami. Mówiąc prosto, Ledeen chce chaosu geopolitycznego.

Pamiętajmy, że Ledeen był jednym z promotorów fałszu, że Saddam Hussein zakupił w Nigrze uran, [20] mimo że później Ledeen zaprzeczał wszelkiemu zaangażowaniu w propagowaniu tego kłamstwa. [21] W 2013 Ledeen napisał: „Sojusz Putin-Khamenei-Assad okazał się trwały, bo opiera się na obu celach – ideologicznym i strategicznym, i ich głównym wrogiem są Stany Zjednoczone”. [22] Następnie Ledeen przeszedł do przewrotnego i pośredniego stwierdzenia, że Rosja, Iran i Syria to państwa terrorystyczne.

Tak więc Ledeen chce widzieć „kreatywną destrukcję” na Bliskim Wschodzie, ale to nie jest bez kilku szkodliwych reperkusji. Jakie to są niektóre z tych reperkusji? Czytaj dalej.

Security Council Meeting The situation in the Middle East Report of the Secretary-General on the implementation of Security Council resolutions 2139 (2014), 2165 (2014) and 2191 (2014) (S/2015/264)

„Tak, każę wam przestać zabijać dzieci, mimo że lubię uczyć dzieci o zabijaniu w życiu profesjonalnym. Co ważniejsze, jestem zaszczycony tym, że mam możliwość seksualizowania Ameryki i większości świata. W ten sposób zarabiam miliony dolarów”.

Teraz, pomyślmy o kolejnym agencie NWO o nazwisku Barbara Lerner Spectre, założycielce-dyrektorze Paideia, Europejskiego Instytutu Badań Żydowskich w Szwecji. W szeroko pokazywanym programie TV, Spectre zadeklarowała na długo przed wojną syryjską:

„Europa nie nauczyła się być multikulti, i uważam, że my [Żydzi] będziemy częścią tej transformacji, która musi nastąpić. Europa nie będzie społeczeństwem monolitycznym jakim była w ostatnim stuleciu.

„Żydzi będą w samym centrum tego. Jest to ogromna transformacja Europy i ona teraz ma być multikulti, i Żydzi będą odrzucani z powodu naszej wiodącej roli, ale bez tej wiodącej roli i bez tej transformaji, Europa nie przetrwa”.

Skoro „Europa nie będzie społeczeństwem monolitycznym jakim była w ostatnim stuleciu”, to jak Spectre zamierza zdekonstruować strukturę społeczną Europy? Cóż, „multikulturowość” Spectre postrzega jako broń. Dlatego kiedy kilka lat temu rozpoczęła się wojna z Syrią, Spectre była na pewno zadowolona. Jak wszyscy wiemy, jedną z pośrednich skutków wojen jest zmuszanie ludzi do migracji do innych regionów świata.

Kiedy ludzie migrują en masse, to stwarza poważne problemy dla istniejącego porządku, bo ci którzy próbują migrować en masse ogólnie wyznają inne wartości i inne sposoby życia. Jak ostatnio ujął to brytyjski pisarz Peter Hitchens, masowe ratowanie uchodźców oznacza zniszczenie Europy. [23] Nawet żarliwy neokon Thomas Sowell nie zawahał się napisać:

„Z uchodźcami jest jak w przypadku wszystkich innych istot ludzkich, obecna generacja zejdzie ze sceny… Całe nowe pokolenie [uchodźców] dowie się, że nie żyje im się tak dobrze jak innym ludziom w kraju w którym żyją. Dowiedzą się także, że wartości ich kultury zderzają się z otaczającymi ich wartościami kultury zachodniej”. [24]

Ale Sowell nie mógł napisać tego, że to agenci NWO i czciciele szatana starannie skonstruowali i zorganizowali wojnę syryjską, która wywołała kryzys uchodźców na pierwszym miejscu.

W rzeczywistości „filozof Mosadu” Henry Bernard Levy, który wcześniej przechwalał się tym, że zawsze „zgadzał się z ruchem marksistowsko-leninowsko-maoistycznym”, [25] który szalenie postulował by Heinrich Himmler miał proces w Norymberdze, [26], i który żarliwie wierzy, że „Talmud to demokracja w praktyce” [27] – jeździł po kraju mówiąc, że Assad musi odejść. [28]

Sowell nie mógł pogodzić się z tym, że był jedną z marionetek, które niejawnie karcił prezydenta Obamę w 2013 za to że nie obalił Assada. [29] Po uznaniu calkowitej fabrykacji o tym, że Assad używał broni chemicznej na własnym narodzie, Sowell napisał:

„Nie potrafię zrozumieć dlaczego ani jeden Amerykanin, ani jeden Izraelczyk czy ani jeden Syryjczyk nie powinien zginąć w rezultacie amerykańskiej akcji militarnej, podjętej tylko po to, żeby oszczędzić Barakowi Obamie zażenowania z powodu bezczynności, kiedy zignorowano wydane przez niego nierozważne ultimatum publiczne rządowi syryjskiemu by nie używał broni chemicznej.

„Niektórzy mówią, że konieczna jest pewna reakcja wojskowa, nie oszczędzanie Obamie osobistego upokorzenia, ale oszczędzenie amerykańskiej prezydenturze utraty wiarygodności-a więc utraty zdolności do powstrzymywania przyszłych zagrożeń dla Stanów Zjednoczonych bez rozlewu krwi”. [30]

Widzisz, Sowell wciąż budzi się w nocy i ma koszmary o syryjskich uchodźcach w Europie, ale jest (celowo, śmiem twierdzić) ślepy na fakt, że on i jego szefowie (Kilku Strasznych) są tego wspólnikami. W rzeczywistości, zarówno izraelski reżim jak i syjoniści / neobolszewicy / neokonserwatyści w Ameryce walczyli zaciekle o to by mieć ciągłe wojny w Syrii i innych miejscach. Jak inaczej mogliby nadal wspierać syryjskich rebeliantów / terrorystów?

Jak mówiliśmy w poprzednich artykułach, agent NWO Daniel Pipes powiedział bezwstydnie, że Ameryka musiała wspierać zarówno syryjskich rebeliantów/terrorystów i Assada, po to żeby obie strony w końcu wybiły się nawzajem w procesie. Kto zapłaci za ten stały konfliktw Syrii? Na pewno nie Daniel Pipes. Zrobi to przeciętny Amerykanin. W końcu czy rabin Ovadiah Yosef nie powiedział, że Goje to osły i zostali stworzeni by służyć Kilku Strasznym?

Nie popełnij błędu, Sowell jest mądrym człowiekiem, ale jego ideologia nie pozwala mu widzieć tego co oczywiste. Na przykład szeroko pisano o tym, że izraelski reżim wspiera ISIS w Syrii, ale Sowell, jak zwykle, absolutnie milczał.

Tak więc, po latach inkubacji, agenci NWO tacy jak Spectre, dostali odpowiedzi jakich szukali: Europa musi zostać masowo zalana uchodźcami z Syrii i z innych miejsc. To na pewno jest trudne zadanie, ale Spectre nie mogła zrobić tego sama. Musieli zaangażować się jej bracia. Przeczytajcie nagłówek z Jewish Daily Forward: „Grupy żydowskie na czele grup nacisku na rzecz otworzenia drzwi dla syryjskich uchodźców” [Jewish Groups Lead Push to Crack Open Doors to Syria Refugees]. [31]. Pod nim czytamy:

„Spośród 4 mln Syryjczyków którzy uciekli z ich rozdartego wojną kraju w ostatnich latach, co najmniej 135.000 wymaga natychmiastowego przesiedlenia. Ale Ameryka przyjęła mniej niż 10.000. Dla żydowskich działaczy naciskających rząd na zmianę biegów, ta marna liczba i towarzyszące trudności w przesiedleniu syryjskich uchodźców to kłopotliwe przypomnienie ich własnych doświadczeń w czasie II wojny światowej.

„Czekanie 2 lata na przesiedlenie nie jest ratunkiem” – powiedziała Melanie Nezer, wice przewodnicząca polityki i rzecznictwa w HIAS, wiodącej grupie wspólnotowej zajmującej się wpuszczaniem uchodźców. 'Jako wspólnota żydowska, rozumiemy co oznacza bycie uchodźcą bez dostania żadnej pomocy. Bylibyśmy w innym miejscu gdyby świat wtedy przyspieszył'.

„Eksperci oczekują, że do czasu zakończenia procesu oceny uchodźców, około 400.000 zostanie uznanych za potrzebujących przesiedlenia. To postawi Amerykę w sytuacji, że zostanie poproszona o przyjęcie 200.000 uchodźców.

„Ale amerykański kontyngent przesiedleńczy, którego nie aktualizowano od lat, teraz wynosi 70.000 ludzi z całego świata rocznie. HIAS i grupy żydowskie żądają zwiększenia tego kontyngentu do 100.000 rocznie, poziomu zachowywanego w USA w latach 1980. 'To nie jest duża liczba dla kraju wielkości Ameryki' – powiedziała Nezer'. [32]

To wszystko brzmi dobrze dopóki nie uświadomimy sobie, że reżim izraelski nie dogadał się z tym żydowskim programem. Co ma do powiedzenia na ten temat sam Benjamin Netanyahu? Oto jego własne słowa:

My już zadbaliśmy o około 1.000 rannych w wyniku walk w Syrii i pomogliśmy im zrehabilitować życie. Ale Izrael jest małym krajem, bardzo małym krajem, brakuje mu głębi demograficznej i geograficznej, dlatego musimy kontrolować nasze granice, zarówno przeciwko nielegalnym imigrantom jak i terroryzmowi”. [33]

Zrozumiałeś? Izrael, mówi Netanyahu, już wspiera syryjskich rebeliantów / terrorystów, dlatego jego kraj nie ma miejsca dla ludzi złapanych w krzyżowy ogień. Syryjscy uchodźcy nazywani są nawet „infiltratorami” w Izraelu, czyli nie są tam mile widziani. [34]

W ubiegłym roku, kiedy kraje takie jak Irak, Liban, Turcja i Jordania przyjęły pewnych uchodźców z Syrii, Izrael nie przyjął nikogo. Yuval Ben-Ami, izraelski dziennikarz mieszkający w Jaffie, wtedy zadeklarował:

„W tym momencie historii Izrael wydaje się barykadować, głównie od swojego najbliższego otoczenia”. [35]

A zatem Netanyahu wyraźnie mówi ludziom takim jak Angela Merkel, że są głupi, przyjmując co najmniej 20.000 syryjskich uchodźców tylko w jednym tygodniu? [36] Czy naprawdę mówi, że kraje takie jak Węgry, Polska itd. przyjmując tych uchodźców, naprawdę realizują żydowski plan? [37] Czy śmieje się z prezydenckich kandydatów republikańskich i demokratycznych w Ameryce, kiedy realizują tu jego ideologię? [38]

Oczywiście że tak. Przeczytajmy co pisze Batsheva Sobelman w LA Times:

„Dla wielu izraelskich Żydów, nawet najmniejsza liczba dodatkowych nie-Żydów stanowi potencjalne zagrożenie, i kryzys syryjskich uchodźców i debata o roli Izraela obudziły najgłębsze obawy kraju, utraty żydowskiej większości i w rezultacie charakteru żydowskiego państwa.

„Nawet ci którzy popierają otworzenie bram uchodźcom mówią o maksimum 10.000, a niektórzy wzywają do symbolicznego dzialania takiego jak to podjęte przez byłego premiera Menachema Begina, który w 1977 przyjął około 70.000 uchodźców z Wietnamu…

„Minister transportu Israel Katz powiedział, że błędem Izraela byłoby angażowanie się w syryjską wojnę domową poprzez przyjmowanie uchodźców. 'Jesteśmy zbyt blisko, zbyt zaangażowani. Nie jesteśmy krajem europejskim' – powiedział”. [39]

Teraz pytanie za milion dolarów: gdzie są żydowskie organizacje i wspólnoty, które naciskają o masowych uchodźcach do Ameryki i Europy? [40] Dlaczego New York Times składa te sprawy u stóp Europy i nigdy nie prosi Izraela o pomoc? [41] Czy chce nam powiedzieć, że nigdy nie słyszeli wypowiedzi Netanyahu? Czy sami są częścią planu? Leslie Baruch Brent, żydowski profesor emeritus w dziedzinie imunologii, ostatnio zadeklarował:

„Jesteśmy to winni ludzkości by pomóc nieszczęśliwym ludziom, którzy są zdesperowani, i za których los jesteśmy w pewnym stopniu odpowiedzialni”. [42]

Nicholas Kristoff z New York Times niedawno napisał podobnie. Po pochwaleniu Niemiec i Ameryki za ich wysiłek przyjmowania uchodźców, Kristof wyraził jeden powód do niepokoju. Powiedział, że pozwalając na zbyt dużą liczbę migrantow, prawdopodobnie będziemy musieli zająć się „szmuglerami ludzi i skinheadami, neonazistami i ksenofobicznymi politykami ze skrajnej prawicy”. [43] Ale jeśli nie będziemy mieć tych neonazistów, Kristof wydaje się uważać, że powinniśmy szybko przejść do udzielania pomocy tym uchodźcom, bo oni „mogliby być nami”. [44] I jeszcze raz, dlaczego nie przekaże tego izraelskiemu reżimowi?

Brent, mówi się, „był tylko dzieckiem kiedy rodzice wysłali go do żydowskiego sierocińca w Berlinie by uciec przed nieznośnym antysemityzmem w niemieckim miasteczku gdzie mieszkali”. [45] Ale Brent nigdy nie postawiłby tej tezy Netanyahu.

Brent, który powiedział iż traktowanie sytuacji uchodźców przez Brytyjczyków jest „strasznie negatywne i egoistyczne”, [46] z tym bełkotem nie mógł nawet podejść do żydowskich organizacji i mediów. Ale Brent niezamierzenie (znowu przebiegły rozum) zniszczył argument Netanyahu mówiąc:

„Ekstremiści którzy chcą dostać się do Brytanii albo innych krajów takich jak Francja czy Niemcy, i tak się tam dostaną. Uważam, że 99.9% uchodźców syryjskich to prawdziwi uchodźcy którzy próbują uciec od strasznego życia w ich krajach pochodzenia, których rodziny zostały tam zdziesiątkowane albo pozostawione. Są to zdesperowani ludzie, a kiedy ma się takich ludzi, to trzeba im pomóc”. [47]

Więc wywieźmy ich do Izraela, Brent. Skoro jesteś tak żarliwy wobec tych uchodźców, skoro przypominają ci nazistowskie Niemcy, to zadzwoń do Netanyahu i poproś swoich liderów o otwarcie granic. Przestań bawić się i gadać i zrób coś. może Europa weźmie z was przykład? Co więcej, zapytaj superbogate kraje takie jak Katar, Arabię Saudyjską, Zjednoczone Emiraty, Kuwejt i Bahrajn dlaczego „odmówiły udzielenia schronienia nawet jednemu syryjskiemu uchodźcy”. [48]

Co tu widzimy jest to, że agenci NWO i czciciele szatana chcą zniszczyć Europę, którą Benedykt zbudowal od podstaw tuż po upadku Cesarstwa Rzymskiego. [49]

Ponadto, agenci NWO i czciciele szatana wykorzystują syryjskich uchodźcow w taki sam sposób jak Kilku Strasznych wykorzystali Murzynów i homoseksualistów w Ameryce. [50] Krótko mówiąc, Spectre i jej bracia nie zatrzymają się dopóki zasadniczo żydowski plan stanie się fait accompli. W rzeczywistości ich poprzednicy intelektualni przewidzieli iż tak będzie.

Na przykład w przemówieniu wygłoszonym w B’nai B’rith w 1902, Solomon Ehrmann, wiedeński Żyd, przewidział przyszłość, w której „cała ludzkość zostanie użydowiona i połączona w unię z B’nai B’rith”. Kiedy to się stanie, „swoje zadanie wykona nie tylko B’nai B’rith, ale cały judaizm”. [51]

A zatem, jak mówi Ehermann, zadaniem judaizmu jest przejęcie świata i zasadniczo „użydowienie” praktycznie każdego, żeby ujarzmić i uzurpować sobie porządek moralny i polityczny. Zdaniem historyka Alberta S Lindemanna z University of California, dla Ehrmanna, „użydowienie równa się oświeceniu”. [52] Tak więc logika jest bardzo jasna: zgodnie z implikacjami politycznymi judaizmu, świat jest obecnie w ciemności. Swiat potrzebuje „oświecenia” przez akceptację niegodziwej idologii.

W podobny sposób Baruch Levy, jeden z korespondentów Karola Marksa, zadeklarował, że

naród żydowski jako całość będzie swoim własnym Mesjaszem… W tej nowej organizacji ludzkosci, synowie Izraela teraz rozproszeni po całej powierzchni globu… wszędzie staną się elementem rządzącym bez sprzeciwu…

Rządy narodów tworzących Powszechną albo Swiatową Republikę w ten sposób przejdą bez żadnego wysiłku, w ręce żydowskie, dzięki zwycięstwu proletariatu… W ten sposób spełni się obietnica Talmudu, że kiedy nadejdzie epoka mesjańska, Żydzi będą kontrolować bogactwo wszystkich narodów świata„. [53]

Co Levy mówił tu w sposób dorozumiany jest to, że NWO jest zasadniczo żydowski lub talmudyczny. Ma to poważne konsekwencje geopolityczne, i to jest jeden z powodów, dlaczego Europa i znaczna część zachodu zostały zalane masą uchodźców. Jak już sugerowaliśmy, to nie jest to, że ci uchodźcy (którzy mogą być dobrzy, źli i obojętni) są źródłem problemu. Daleko od tego.

Już widzielismy, że agenci NWO i czciciele szatana drobiazgowo i celowo wykreowalii konflikty w miejscach takich jak Syria w pierwszym miejscu. Jak ostatnio powiedzial Gilad Atzmon, siły rządzące

z Morza Sródziemnego zrobiły śmiertelną pułapkę… to agresywna polityka żydowska i syjonistyczny lobbing globalny wywołały ten kolosalny kryzys z uchodźcami„.

Kiedy ten kryzys zaczął pokazywać się w wielu miejscach, to syryjscy uchodźcy nie mieli innego wyboru jak znaleźć jakiś rodzaj wyjścia poza Syrią. Ludzie tacy jak Stefan Molyneux [54] nie są w stanie zająć się tą poważną sprawą, bo nie patrzą naprawdę na przyczynę problemu. W tym sensie oni są zsekularyzowanymi wersjami Billa O’Reilly i Rusha Limbaugh, ludzi którzy nie mogą zrozumieć tego co się dzieje na Bliskim Wschodzie.

Teraz powinno być jasne to, że ageni NWO nie mogą uciec od faktu, że oni są kluczowymi graczami stojacymi za „śmiertelną pułapką” na M Sródziemnym. Skoro ich „drugim imieniem” jest „kreatywna destrukcja”, to nie jest daleko idące twierdzenie, że oni chcą zniszczyć ład społeczny i polityczny, i zastąpić go zasadniczo diaboliczną ideologią, która, jak przewidziała Civilta Cattolica ponad 100 lat temu, już wyniosła rasistowską ideologię Talmudu ponad rozum, moralność, a nawet Gojów. [55]

Jeśli uważasz, że to jest kolejna paplanina, to przemyśl to. W artykule Guardiana zatytułowanym „Teraz pojawia się prawda: jak Ameryka napędzała powstanie ISIS w Syrii i Iraku”, czytamy:

„Wojna z terrorem, ta niekończąca się kampania rozpoczęta 14 lat temu przez George’a Busha, wiąże się w coraz bardziej groteskowe wygibasy. W poniedziałek proces w Londynie Szweda o nazwisku Bherlin Gildo, oskarżonego o terroryzm w Syrii, upadł kiedy stalo się jasne, że wywiad brytyjski zbroił te same grupy wspieranie których zarzucano oskarżonemu.

„Prokuratura porzuciła sprawę, najwyraźniej żeby uniknąć zażenowania służb wywiadowczych. Obrona argumentowała, że proces „uwłaczałby sprawiedliwości”, gdy było mnóstwo dowodów na to, że państwo brytyjskie samo zapewniało „szerokie wsparcie” zbrojnej opozycji syryjskiej.

„To obejmowało nie tylko „nie śmiertelną pomoc” jaką chwalił się rząd (w tym kamizelki kuloodporne i pojazdy wojskowe), ale szkolenia, wsparcie logistyczne i tajne dostawy „broni na masową skalę”. Cytowano raporty, że MI6 współpracowała z CIA w transferach broni z zapasów libijskich dla syryjskich rebeliantów w 2012, po upadku reżimu Kadafiego”. [56]

Wojna z terroryzmem stała się tak zabawna, że Guardian napisał: terroryzm jest teraz prosto w oku obserwatora. I nigdzie nie jest to bardziej niż na Bliskim Wschodzie, gdzie terroryści dzisiaj są jutro bojownikami przeciw tyranii – a sojusznicy są wrogami – często oszałamiającym kaprysem zachodniego decydenta”. [57]

Jak widzieliśmy w wielu innych artkułach, źródłem problemu jest rasistowska ideologia Talmudu, a nie dobre lub złe DNA. A dzieci uczy się tej rasistowskiej ideologii kiedy tylko zaczynają mówić. Ostatnio Independent poinformował, że „3-letnim ultraortodoksyjnym żydowskim dzieciom mówi się, że 'nie-Żydzi są źli' na arkuszu produkowanym przez londyńską szkołę”. [58] Twierdzi on:

„Można ujawnić, że brytyjskim 3-latkom mówi się, że 'nie-Żydzi są źli' na arkuszach przedszkolnych wręczanych w ultraortodoksyjnych szkołach żydowskich w północnym Londynie.

„Widziane przez The Independent dokumenty pokazują, że dzieci uczy się o horrorach holokaustu kiedy są jeszcze w przedszkolach w Beis Rochel szkole dla chłopców w północnym Londynie… Dokument mówi o nazistach tylko jako o 'Gojach' – określenie dla nie-Żydów uważane przez niektórych za obraźliwe.

„Emily Green, była nauczycielka w tej samej Beis Rochel szkole średniej dla dziewcząt, teraz jest szefem Gesher EU, organizacji wspierającej ultraortodoksyjnych Żydów, którzy chcą opuścić wspólnotę.

„’Nie jest rzadkie nauczanie w ultraortodoksyjnych szkołach żydowskich, że nie-Żydzi są źli. To jest częścią modlitw, nauczania, ich cały etos' – powiedziała. Nazywając to formą 'indoktrynacji', Green dodała: 'Psychologicznie stajesz się tak przerażony zewnętrznego świata, będąc nauczanym o tym jak niebezpieczni i źli są nie-Żydzi, że trudniejsze staje się opuszczenie wspólnoty'.” [59]

Tę rasistowską ideologię trzeba skonfrontować i zdekonstruować praktycznym rozumem i prawdą. Israel Shamir tę rasistowską ideologię nazwał „judaistyczną paranoją”, która powstrzymywała Kilku Strasznych przed dotarciem do prawdy przez tysiące lat. Gdy Shamir wyszedł z tej judaistycznej paranoi, oświadczył, że jest:

„codziennie wdzięczny Chrystusowi, który uratował mnie od judaistycznej paranoi nienawidzenia i bycia nienawidzonym i wprowadził mnie do świata kochania i bycia kochanym„. [60]

Według Shamira, każdy Żyd musi pogodzić się ze sobą, i moralnie i metafizycznie odrzucić wojnę z porządkiem moralnym i politycznym „przez odkrycie obecności Boga w świecie, którym jest Chrystus”. [61] I to jest „akt wolnej woli”, [62] a nie akt cząsteczek DNA, jak uznaje wielu pisarzy i działaczy. Shamir twierdzi, że Żydzi muszą „pozbyć się nienawiści” i „przyjąć miłość którą jest Chrystus. Wiara chrześcijańska jest niekompatybilna z żydowską wyłącznością”. [63] Dalej mówi:

„Faktycznie plany Wszechmocnego uwzględniają Żydów, jak plany Pierścienia uwzględniały hobbitów, ale niektórzy będą grać rolę Frodo, zaś inni wezmą rolę Golluma, niektórzy będą wspierać antychrysta, a inni zostaną z Chrystusem”. [64]

Shamir na pewno to uchwycił. Należy podkreślić, że każdy człowiek musi wybrać stronę w tym kosmicznym i ideologicznym konflikcie. Jeśli jesteście przywiązani do prawdy i praktycznego rozumu, jeśli stoicie na straży porządku moralnego i politycznego, to jesteście po właściwej stronie. Jesteście światłem w świecie ciemności i chaosu. Walczcie dalej. Nie handlujcie porządku moralnego za korzyści finansowe i polityczne, i pokażcie wrogowi, po raz kolejny, że nie jesteście na sprzedaż.

By Jonas E. Alexis

Przypisy pod oryginałem

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2015/09/11/nwo-agents-and-satan-worshipers-plotted-to-destroy-europe-through-massive-refugees/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.