Strona główna > Świat > Znany rabin uważa ISIL za dar Najwyższego dla żydów

Znany rabin uważa ISIL za dar Najwyższego dla żydów

Według informacji www.ru.faktxeber.com, znany izraelski przywódca religijny i działacz, Nir Ben Artzi, na swojej oficjalnej stronie internetowej www.absolutetruth613.blogspot.com zamieścił ciekawe oświadzenie.

a15

Według jego słów, bojówkarze ISIL są darem Najwyższego dla żydów zesłanym z góry dla obrony żydów i do walki z wrogami Izraela. Rabin podkreślił także, że „obecność ISIL w regionach arabskich, wstąpienie niektórych Europejczyków w szeregi ISIL a także zamachy terrorystyczne ISIL w szeregu krajów europejskich, przyczyniają się do przesiedlenia żydów z całego świata do Izraela. A to jest widoczny przykład na to, że ISIL (Islamskie Państwo Iraku i Lewantu) jest opiekunem żydów”.

SUPLEMENT

Redakcja W-P, wstrząśnięta tym jawnym wyznaniem uczynionym przez żydowskiego rabina, świadczącym o rzeczywistym, satanistycznym charakterze judaizmu i ujawniającym kim, w istocie,  jest dla żydów tzw. „Najwyższy”, przedstawia poniżej kilkanaście, jedynie, fotografii owoców działania „opiekunów” żydów i Izraela, wycinających sadystycznie i krzyżujących chrześcijan Bliskiego Wschodu. Z drugiej zaś strony, sugestia dla wszystkich zwolenników i wyznawców judeochrześcijańskiej religii soborowej, wielbicieli pana Wojtyły-Katza, tego od „starszych braci w wierze”, żeby zastanowili się przez sekundę co czynią. Warto bo nigdy nie wiemy kiedy będziemy musieli zdać sprawę przed Bogiem. A z trzeciej strony Red. W-P poleca ten materiał wszystkim duchowniakom soborowym, ekumaniakom, judaizatotom, tradycjonalistom i progresywistom, europejczykom i żydomasonom, i wreszcie zwykłym sprzedajnym najmitom, obudźcie się i nawróćcie się!

a22

a16

a17

a18

a19

a21

a24

a25

a26

a27

a28

a23

Nie! To nie Wielki Katolicki Naród Polski występuje w obronie zarzynanych, przez opiekunów żydów,  chrześcijan Bliskiego Wschodu. To chrześcijańscy emigranci z Bliskiego Wschodu, wśród których nie widać „Europejczyków”, usiłują wykrzyczeć tragedię swych braci. A Wielki Katolicki Naród Polski organizuje pomoc, materialną i moralną, dla ukraińskich rezunów spod znaku Bandery i tryzuba, dla rezunów w rodzaju tych z ISIL. „Ale to wszystko są początki boleści.Wtedy podadzą was w udręczenie i będą was zabijać, i będziecie nienawidzeni przez wszystkie narody dla imienia mego” (Ewangelia Św. Mateusza 24:8-10)

Za: http://ru.faktxeber.com/News_h434944.html

Data publikacji: 9.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *