Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Znane, chociaż niepotwierdzone … Wuhan. Chiny dzisiaj (wideo)

Znane, chociaż niepotwierdzone … Wuhan. Chiny dzisiaj (wideo)

Red. 3rm.info – Drodzy bracia i siostry! Oczywiste jest, że wiarygodnych informacji z Chin nie ma i być nie może, ponieważ jest to bardzo zamknięty kraj. Więc co mamy, to mamy. Jedno jest jasne, że liczba chorych i zmarłych jest bardzo zaniżona, ponieważ z powodu kilkudziesięciu osób, które zmarły na skutek wirusa, miast nie ogradza się rowami, nie zasypuje się wszystkich wyjść i wyjazdów z nich oraz nie grozi się, że zastrzeli się każdego, kto spróbuje opuścić zainfekowane miasta.

Powody, dla których prawda jest ukrywana nie tylko przez Chińczyków, ale także przez światowych liderów, są w zasadzie jasne. W końcu panika może doprowadzić do upadku i kryzysu całej światowej gospodarki.

Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że Chińczycy przestali chodzić do pracy, ich przedsiębiorstwa zostały zatrzymane, a przecież na chińskich surowcach i towarach w USA i Europie pracują tysiące przedsiębiorstw, które mają zapasy tylko na 1-2 miesiące. Jeśli Chiny „pozostaną bezczynne” więcej niż 2-3 miesiące, to te wszystkie przedsiębiorstwa na całym świecie również staną. Jednym słowem sytuacja jest bardziej niż poważna. Możemy tylko obserwować i modlić się. Panie Boże, zmiłuj się!

Film video: Koronawirus, Wuhan, Chiny, dzisiaj;  10:12 min.

Treść zapisu video:

Wuhan, Chiny, epicentrum epidemii koronawirusa jest miastem – widmem, ponieważ władze dążą do zatrzymania rozprzestrzeniania się epidemii. Wrony – to zły znak w Chinach.

4297 – na 28 stycznia (ofiar?).

Masek dla wszystkich brakuje! Obcy człowiek przyniósł 500 masek na posterunek policji. Wuhan został poddany kwarantannie z powodu epidemii koronawirusa. Ale bez względu na niewygody, ludzie znaleźli sposób, aby wspierać się wzajemnie i okazywać solidarność. Oto wideo mieszkańców, którzy skandują ze swoich okien: „Wuhan, dodaj masła”, co może oznaczać: „Wuhan, naprzód”, „Wuhan, walcz dalej”, „Wuhan, dodaj gazu”, „Wuhan, trzymaj się”.    

Personel służby zdrowia pozostał w szpitalach. Boi się, aby nie zarazić rodziny i ma świadomość, że jest potrzebny pacjentom. 

W tym czasie, jak bardzo wiele krajów ogłosiło „TravelBanNow” (Zakaz podróży teraz), Hongkong wita przybywających Chińczyków z Chenzhen. Kierowca firmy „Uber” w Chinach.

Setki pracowników służby zdrowia z całego kraju wyjeżdża do prowincji Hubei w Chinach, aby walczyć z epidemią koronawirusa. Fotograf z Chin pokazuje jeden dzień.

Najświeższe wiadomości – patrz tu! – STAR NEWS!

Drugi film wideo: Ostry wzrost liczby zmarłych; 3:05

Źródło:

ВСЁ ЧТО ИЗВЕСТНО, ХОТЯ И НЕДОСТОВЕРНО… Ухань. Китай. Сегодня. (ВИДЕО)

https://3rm.info/main/78754-vse-chto-izvestno-hotja-i-nedostoverno-uhan-kitaj-segodnja-video.html

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

28.1.2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.