Strona główna > NWO > Znana śpiewka: winne są wyznaczone pionki

Znana śpiewka: winne są wyznaczone pionki

NSA congressional hearing

NSA congressional hearingPionki synagogi szatana właśnie odgrywają wyznaczone role kozłów ofiarnych. Oto mamy przed oczyma rozwój wypadków opisany szczegółowo w podręcznikach międzynarodowych czekistów. Schematy te już są w większości poznane, więc żydomasońskie usilne próby manipulacyjne najpierw wywołania afery z powszechną inwigilacją, a teraz wskazania „winnych” są coraz bardziej kuriozalne. Takie informacje mogą być czymś zaskakującym tylko dla tych, którzy nie mają pojęcia, że są pod okupacją. Dla tych, którzy wiedzą, zaskakujący byłby fakt, gdyby okupant inwigilacji nie stosował.

Ważni urzędnicy NSA i Departamentu Sprawiedliwości uciekli z USA, administracja Obamy stawia zarzuty szpiegostwa

Zastępca dyrektora NSA, John Inglis oraz asystent Prokuratora Generalnego, James Cole, uciekli ze Stanów Zjednoczonych po tym, gdy wzięli udział w nadzwyczajnej sesji Kongresu na Kapitolu.

W czasie tego spotkania, Inglis i Cole ujawnili, że zasięg afery szpiegowskiej NSA wykracza dalece poza to, co informator Edward Snowden przekazał w tej sprawie opinii publicznej.

NSA ujawniła na burzliwej sesji Kongresu w środę, że analiza zapisów telefonicznych i zachowań online wykracza znacznie poza to, co już wcześniej ujawniono”.

(…)

John C Inglis, zastępca dyrektora biura nadzoru, powiedział, że analitycy NSA mogą dokonywać „przeskoków drugiego i trzeciego poziomu analizy” w bazach danych telefonicznych i rejestrów internetowych w celu znalezienia powiązań z organizacjami terrorystycznymi.

Przeskoki („Hops”) to techniczne określenie oznaczające wyszukiwanie powiązań między różnymi osobami. Trzy-stopniowy przeskok oznacza, że NSA może przeglądać nie tylko dane domniemanego terrorysty, ale wszystkich osób, z którymi ten podejrzany się komunikował, a następnie wszystkich ludzi, z którymi te osoby się komunikowały, i tak dalej”.

Administracja Obamy natychmiast ogłosiła, że obydwaj urzędnicy zostaną oskarżeni na podstawie ustawy o szpiegostwie (The Espionage Act) i ogłosiła ich mianem wrogów państwa.

Eric Holder, w naprędce zwołanej konferencji prasowej przyznał, że obaj uciekli z USA prywatnymi odrzutowcami bezpośrednio po przesłuchaniu w Kongresie, a ich miejsce pobytu pozostaje nieznane. Jest jednak przekonany, że zostaną postawieni przed sądem.

Bezpieczeństwo narodowe Stanów Zjednoczonych doznało szkód wskutek tych przecieków. Bezpieczeństwo Amerykanów i bezpieczeństwo narodów sprzymierzonych jest zagrożone.

 […]

Jestem przekonany, że ludzie, którzy są za to odpowiedzialni, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności„.

Plotki głoszą, że ci wyższej rangi urzędnicy wywiadu uciekli do Wenezueli, gdzie podobnie jak na Snowdena, czeka gotowe miejsce azylu politycznego.

Podczas gdy prezydent Obama w krótkiej konferencji oświadczył, że: „Nie będziemy przeszukiwać żadnych prywatnych jetów, aby ich złapać”, jednocześnie kanały dyplomatyczne już wściekle pracowały nad zamknięciem całej międzynarodowej przestrzeni powietrznej.

Najświeższe aktualizacje na temat informują na podstawie wielu źródeł, że Inglis i Cole uciekli do Hong Kongu.

źródło: http://www.dailykos.com/story/2013/07/17/1224538/-DEVELOPING-Top-NSA-and-DOJ-Officials-Have-Fled-the-U-S-Obama-Admin-Files-Espionage-Charges

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.