Strona główna > NWO > Apokalipsa > Święty Paisjusz Hagioryta : Znamię Antychrysta staje się rzeczywistością

Święty Paisjusz Hagioryta : Znamię Antychrysta staje się rzeczywistością

Być może, że będziecie musieli przeżyć wiele z tego o czym mówi się w Apokalipsie. Powoli i ukradkiem wiele wychodzi na światło dzienne. Sytuacja jest przerażająca. Dokonała się apostazja i teraz już tylko pozostaje nadejście „syna zatracenia” (2 List Św. Pawła Apostoła do Tesaloniczan 2:3).

Święty Paisjusz Hagioryta
Święty Paisjusz Hagioryta

Świat przekształci się w dom wariatów. Będzie panował zamęt w którym każde państwo zacznie robić to co mu się podoba. Będziemy widzieć jak dzieją się najbardziej niewiarygodne, najbardziej szalone wydarzenia. Dobrze tylko, że te wydarzenia będą następowały po sobie bardzo szybko. Ekumenizm, wspólny rynek, światowe państwo, jedna religia sklecona według ich planów – takie mają (zamiary – tłum.) ci diabli.

Syjoniści już kogoś przygotowują na moshiacha. Dla nich ten fałszywy mesjasz będzie królem, będzie rządził tutaj na Ziemi. Bedzie wielkie zamieszanie i nieszczęścia. W tym zamieszaniu wszyscy zapragną króla, który mógłby ich uratować. I wtedy oni wyniosą człowieka, który powie: „Ja jestem imamem, ja jestem piątym Buddą, ja jestem Chrystusem, którego oczekują chrześcijanie, ja jestem tym kogo oczekują świadkowie Jehowy, ja jestem mesjaszem żydów”.

Nadchodzą ciężkie czasy, czekają nas wielkie nieszczęścia i utrapienia. Chrześcijanie będą cierpieć z powodu wielkich prześladowań. Tymczasem jest to oczywiste, że ludzie nawet nie rozumieją tego, że jesteśmy już na progu czasów ostatecznych, że znamię Antychrysta staje się rzeczywistością. Jak gdyby nic się nie działo. Dlatego Pismo Święte mówi, że dadzą się zwieść nawet wybrani.

Syjoniści chcą rządzić światem. Ażeby osiągnąć swój cel uciekają się do wykorzystywania czarodziejstwa i satanizmu. Patrzą oni na kult Szatana jako na środek do zdobycia mocy, która pomoże im w realizacji ich planów. Oni chcą rządzić światem z pomocą sił szatańskich. Boga oni nie biorą pod uwagę.

Znakiem tego, że nadchodzi wypełnienie proroctw będzie zniszczenie meczetu Omara w Jerozolimie. Zniszczą go ażeby odbudować Świątynię Salomona, która stała na jego miejscu. W odbudowanej Świątyni Salomona żydzi w końcu ogłoszą Antychrysta mesjaszem.

Rabini wiedzą, że prawdziwy mesjasz już przyszedł i został ukrzyżowany. Rozumieć to, to oni rozumieją, ale zaślepia ich egoizm i fanatyzm. Dwa tysiące lat temu w Apokalipsie napisano, że ludzie będą opieczętowani (oznaczeni – tłum.) liczbą „666”. Jak mówi Pismo Święte, starożytni żydzi obłożyli podatkiem podbite i ujarzmione w różnych wojnach, przez nich, ludy. Roczny podatek wynosił właśnie 666 talentów złota (patrz 3 Księga Królewska 10:14 i 2 Księga Kronik (2 Paralipomenon) 9:13). A teraz ażeby ujarzmić cały świat, znowu oni wprowadzają swoją starą liczbę podatkową, która związana jest z ich chwalebną przeszłością. To jest liczba „666”, symbol mamony.

Wszystko toczy się swoją koleją. Na kartach (bankowych – tłum.) już dawno tę liczbę umieścili. A w konsekwencji ten, kto nie będzie opieczętowany (oznaczony – tłum.) liczbą „666”, ten nie zdoła ani sprzedawać ani kupować, ani brać pożyczki ani być przyjmowanym do pracy.

Rozsądek mi podpowiada, że za pomocą tego systemu Antychryst chce podporządkować sobie świat. Będzie on narzucony ludziom za pomocą systemu kontrolującego światową gospodarkę bowiem tylko ci, którzy przyjmą znamię-nakreślenie (w postaci kresek – tłum.) z liczbą „666” będą mogli wchodzić w stosunki handlowe.

Znamię będzie nakreśleniem (kreski kodu kreskowego – tłum.), które najpierw umieszczą na wszystkich towarach a następnie zmuszą ludzi do tego ażeby umieszczano im to znamię na czole i na ręce. Po cichu i powoli, po wprowadzeniu kart (bankowych – tłum.) i dowodów tożsamości z trzema szóstkami, po utworzeniu personalnych dossier osobowych, podstępnym sposobem rozpoczną oni  znakowanie ludzi.

W Brukseli nad centralnym komputerem wybudowany jest cały pałac z trzema szóstkami. Ten komputer może kntrolować miliardy ludzi. A my prawosławni opieramy się temu ponieważ nie chcemy Antychrysta i dyktatury też nie chcemy.

SUPLEMENT (do powyższego materiału)

Proszę włączyć tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Proroctwa starca Paisjusza Hagioryty o liczbie „666”

https://www.youtube.com/watch?v=4eGea6oXxXk

Patrz także życiorys Św. Paisjusza Hagioryty (1924 – 1994)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Paisjusz_(Eznepidis)

Za: http://3rm.info/religion/4164-pechat-antixrista-stanovitsya-realnostyu.html

Data publikacji: 22.01.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.