Strona główna > NWO > Apokalipsa > Znamię Antychrysta – początek końca

Znamię Antychrysta – początek końca


W tej nowej serii filmów video zostanie państwu przedstawiona wyczerpująca informacja dotycząca Antychrysta, dotycząca faktu rozpoczęcia nanoszenia na czoła ludzi nakreślenia (znamienia bestii) metodą laserową pod postacią inteligentnego, izotopowego kodu kreskowego.

Film mówi także o tym dla kogo przygotowano biometryczne dowody tożsamości, Uniwersalne Karty Elektroniczne (UEK), karty identyfikacyne ID-cards, PEK (osobisty kod elektroniczny). Porusza także fakt, że w identyfikacyjnym, radiowym mikrochipie RFID umieszczono liczbę „666” i to, że kto go przyjmie ten zgubi nie tylko duszę ale i ciało.

Przy pomocy zamachów terrorystycznych  antychrystowa władza globalna wprowadza totalną kontrolę rozciągniętą nad wszystkimi ludźmi. Ona potrzebuje oznakowania wszystkich ludzi znamieniem bestii w celu kontrolowania ich i sterowania nimi. Czasy prześladowań i męczeństwa już się rozpoczęły.

Kapłani milczą ponieważ oni sami już mają INN (identyfikacyjny numer podatnika, polski odpowiednik to NIP), biometryczne dowody tożsamości „666” Federacji Rosyjskiej, kody kreskowe, a bardzo wielu z nich ma już na czole biometryczne kody kreskowe z szóstkami. Utracili już rozum i Łaska Boża ich opuściła! Oni biorą udział w budowie królestwa Antychrysta a to znaczy, że sami zmierzają do piekła ciągnąc za sobą niezliczone swoje owieczki! Próby wyjaśnienia lub wytłumaczenia im tego problemu skazane są na niepowodzenie, są niemożliwe bo oni uważają, że są już zbawieni, że wszystko wiedzą a tych, którzy stawiają jeszcze opór i są przeciwko SYSTEMOWI 666, gorąco, z całego serca nienawidzą i uważają ich za rozbijaczy, rozłamowców i odszczepieńców!

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Przygotował Szrapnel


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *