Strona główna > Bez kategorii > Znalazłem „trochę lepszego” żyda

Znalazłem „trochę lepszego” żyda

Aj waj, wszyscy źli!!! Mam rodzynka!!!

Zenon Jaszczuk

AHJuż to nasz portal został „okrzyczany” antysemickim za pisanie prawdy o konkretnych żydach. Dzisiaj mam rodzynka. Będę na 100% nadal antysemicki. Jednak zobaczmy sami…

Oto ku memu zdziwieniu na onecie mamy artykuł na wszelki wypadek podpisany PAP. Można by uznać nawet PZPR. Ja bym napisał ŻAP w Polsce. Wybierajcie co chcecie. Autora imiennego brak.

Jednak ciekawi mnie, dlaczego ta informacja została podana. I to pod jakim tytułem – „Żydzi nie mają monopolu na cierpienie”. Niby tytuł dobry, tylko nic odkrywczego.

O tym wszystkim pisali różni ludzie świata, w tym prof. Iwo Cyprian Pogonowski. Jednak jak wiemy, to nie ma znaczenia, kto co pisze, no chyba, że pisze to żyd. A wtedy to co innego – ja uznaję to za faszyzm, za nietolerancję, za kołtuństwo, za…..

Jest jeszcze gorzej, bo za tym faszyzmem, za nietolerancją, za kołtuństwem, idą wszelkiej maści światowe bolki rządzące w większości krajów świata. To jest dno dna. Nawet te bolki powprowadzali przepisy karne za pisanie prawdy. I uczciwi ludzie dzisiaj siedzą w więzieniach. Kiedyś właśnie czytałem prof. Iwo Pogonowskiego, który podawał (nie pamiętam dokładnie), ale żydów w tamtym czasie pogardy na świecie zginęło 2-5% wszystkich zamordowanych.

Co pisze ten „lepszy” żyd?

Simon Gronowski będąc 11-letnim synem imigranta z Polski uniknął komory gazowej dzięki atakowi ruchu oporu na pociąg z Żydami z Belgii do Auschwitz. Dziś jest adwokatem, przyjaźni się z synem nazisty. – Żydzi muszą się otworzyć; zdać sobie sprawę z bólu innych. Nie mają monopolu na cierpienie – mówi.

Ja akceptuję tylko zdanie – „Nie mają monopolu na cierpienie”. Bo można by zapytać, skąd nastolatek wiedział, że jedzie do Auschwitz, a tym bardziej do komory gazowej? Zapewne to dopowiedź już człowieka w dzisiejszym życiu. No i przyjaźni się z synem nazisty. Nawet razem płaczą. A ciekawe, czy znalazł miejsce trzeciego płaczącego Polaka? Czy Polacy to faszyści, a więc nie ma mowy. Ciekawy jestem, czy ten syn nazisty to syn niemca, czy tylko nazisty? Jak na adwokata, to cienko przędzie w wymowie. Może dostał takie zapotrzebowanie. Bo na temat jazdy do Auschwitz przypomniał sobie dopiero dzisiaj. Przez tyle lat milczał. Przez tyle lat nie bronił i nie broni szkalowanych Polaków przez żydostwo światowe. W tym temacie widać brak zapotrzebowania. Podpadł żydom, bo zapraszał Tutsi, Ormian i Bóg wie kogo. A sam mając tzw. korzenie żydowsko(polskie) jakoś Polaka nigdy nie zaprosił.

Szkoda słów, ale poczytajcie państwo sami: Ocalały w drodze do Auschwitz: Żydzi nie mają monopolu na cierpienie

Pozdrawiam państwa

Źródło: polacy.eu.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.