Strona główna > NWO > Apokalipsa > Znaki czasów – W Izraelu rozpoczęto prace nad koroną dla Antychrysta…

Znaki czasów – W Izraelu rozpoczęto prace nad koroną dla Antychrysta…

„Moshiach już tu jest…Powinniśmy zacząć przygotowywać koronę dla niego.” W Izraelu rozpoczęto prace nad stworzeniem korony dla Antychrysta.

Breaking Israel News: Rebe Yosef Berger, rabin-opiekun grobowca króla Dawida na górze Syjon, zainicjował specjalny projekt dotyczący stworzenia złotej korony, która będzie sprezentowana królowi-moshiachowi w czasie jego wejścia do Jerozolimy.

Rabin Berger, bezpośredni potomek króla Dawida, wyjaśnił, że założenie państwa Izrael i wojna sześciodniowa były oczywistymi cudami i że my dzisiaj żyjemy na początku ery mesjańskiej ponieważ cudowne znaki ciągle trwają i tylko ostatnio było ich pięć.

Ponadto na początku grudnia, na święto Chanuki, do Jerozolimy przybyli przedstawiciele 70 narodów ażeby wziąć udział w poświęceniu kamiennego ołtarza, który został przygotowany do wykorzystywania w Trzeciej Świątyni.
Teraz, po symbolicznym zjednoczeniu 70 narodów świata wokół projektu Świątyni, stworzenie korony króla-moshiacha przyspieszy przybycie moshiacha (mesjasza).
«Przez 2000 lat Izrael oczekiwał moshiacha (mesjasza)», – mówi rabin Berger w specjalnym, ekskluzywnym wywiadzie dla BIN. «Jako symbol naszej wiary w to, że ten okres oczekiwania już się zakończył, powinniśmy przygotować koronę, ponieważ pierwszym aktem moshiacha będzie restauracja dynastii Dawida, która będzie wybitnie się odróżniać od każdej innej królewskiej dynastii, która kiedykolwiek istniała».
Berger jest bardzo zainteresowany tym projektem. Jest on synem rabina Shaloma Bergera, duchowego przywódcy wspólnoty Mishkolca chasydzkiego żydostwa, liczącej sobie 1000 członków. Rabin Yosef Berger może wywieść swoje pochodzenie rodowe, z ojca na syna, bezpośrednio od króla Dawida. Ażeby zilustrować szczególny charakter dynastii Dawida, rabin Berger przytacza cytaty proroka Zachariasza:
«I Hashem będzie królem nad całą ziemią; tego dnia będzie jeden Hashem z jednym imieniem». Zachariasz 14: 9
«Prawo ustanowione przez moshiacha zjednoczy wszystkie 70 ludów, przyprowadzając je na Górę Syjon ażeby służyły Hashem (Bóg)», – mówi rabin Berger.
Rabin podkreślił, że król Izraela zatroszczy się ażeby wygnanie żydów zakończyło się i wszyscy byli zgromadzeni tak aby świątynia została zbudowana i służba tam została odtworzona.
«Nam nakazano przewidzieć to, modlić się za to», – mówi rabin Berger. «W Midrasz (nauki homiletyczne) napisano, że pokolenie, które antycypuje i pożąda Królestwa Bożego, osiągnie odkupienie. Jednak podobne oczekiwanie zdecydowanie intensyfikuje się jeżeli towarzyszy mu fizyczne działanie».
Rabin Berger podkreślił, że w celu odbudowy Trzeciej Świątyni są już przedsiębrane zdumiewające wysiłki i są już nawet gotowe wszystkie niezbędne do przeprowadzenia obrzędu utensylia. Jednakże na razie nie ma tylko korony dla moshiacha, który odbuduje Trzecią Świątynię.
«Stworzenie korony dla króla jest czymś wyjątkowym», – mówi rabin Berger. «Kiedy wszystkie 70 narodów zjednoczy się w akcie miłości, bezpośrednio przewidzianym dla króla w Jerozolimie, to na to niewątpliwie będzie odpowiedź Hashem. W tym pokoleniu, kiedy widać coraz wyraźniej, że nadejście moshiacha jest bliskie i nieuchronne, a precyzyjniej mówiąc, on jest już tutaj i czeka, po prostu ażeby ujawnić się, to my musimy przygotować nasze serca, dokonując czynów, które wzmacniają naszą wiarę».
Za: https://3rm.info/main/73476-znamenija-vremen-mashiah-uzhe-zdes-my-dolzhny-gotovit-koronu-v-izraile-nachaty-raboty-po-sozdaniju-korony-dlja-moshiaha-antihrista.html
Publikacja: 7.12.2018
Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *