Strona główna > Świat > Ukraina > Zmierzch Noworosji i jarzmo „rosyjskiego” oligarchatu

Zmierzch Noworosji i jarzmo „rosyjskiego” oligarchatu

Morderstwo pułkownika Biednowa-„Batmana”. Oligarchowie Rosji i władza Ługańskiej Republiki Ludowej. Żydzi Czubajs i Gref decydują o losie Noworosji.

Pułkownik Alieksandr Biednow
Pułkownik Alieksandr Biednow

Główną przyczyną morderstwa pułkownika Biednowa, najprawdopodobniej, były jego publiczne wypowiedzi dla mediów o osobistym udziale premiera Ługańskiej Republiki Ludowej, Płotnickiego, byłego wielkiego urzędnika-spekulanta ługańszczyzny, i o udziale generalicji Ministerstwa Obrony Ługańskiej Republiki Ludowej w zniszczeniu linii obronnych republiki.

Wierność i oddanie pułkownika Biednowa utworzonemu, po zamachu państwowym w Kijowie, przez masy ludowe Donbassu i ługańszczyzny twardego programu stworzenia całkowicie socjalistycznego ludowładztwa zamiast działającego na południowym wschodzie Ukrainy kapitalistycznego ustroju państwowego, to jeszcze jedna z głównych przyczyn jego demonstracyjnego morderstwa dokonanego w najbrutalniejszy sposób.

I co symptomatyczne to jego towarzysze walki to przemilczeli. Ale to im nie pomoże uniknąć następnych demonstracyjnych mordów. Jest to pewne, że jeżeli nie zwrócą bagnetów swoich żołnierzy przeciwko marionetkom „rosyjskiego” oligarchatu w Noworosji.

To wszystko szczegółowo wyjaśnił, jeszcze we wrześniu 2014 roku, były wiceminister spraw zagranicznych Donieckiej Republiki Ludowej (kwiecień-sierpień 2014), Boris Awienirowicz Borisow. Jeszcze wtedy, na przykładzie Donieckiej Republiki Ludowej, opowiedział o ostatnich tendencjach w kierownictwie DRL i o zażartej walce w DRL zwolenników ludowładztwa z marionetkami „rosyjskiego” oligarchatu.

W DRL przewodniczących komisji i deputowanych Rady Najwyższej wrzucano do piwnic, zastraszając w ten sposób Radę Najwyższą. Deputowanych (zwłaszcza Małkowicza) aresztowano bez sądu i śledztwa. W ŁRL, jak i w DRL, wykształciła się dyktatura wojskowo-policyjna. Każdy niewygodny jest dzisiaj aresztowany. Jak twierdzi Borisow, „rosyjski” oligarchat przechwycił władzę w DRL i w ŁRL. Wielki kapitał, z udziałem Czubajsa i Grefa, decyduje o losie Noworosji.

https://www.youtube.com/watch?v=rpCOA92eejQ&spfreload=10

Za: https://www.youtube.com/watch?v=rpCOA92eejQ

Data publikacji: 11.01.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *