Strona główna > Świat > Zmarła Joan Rivers: prezenterka telewizyjna która oświadczyła że Michelle Obama jest transseksulalistą

Zmarła Joan Rivers: prezenterka telewizyjna która oświadczyła że Michelle Obama jest transseksulalistą

Po oświadczeniu jakie złożyła dziennikarzowi Joan Rivers (Molinsky) na temat prezydenta Obama oraz Michelle Obama,  Joan stała się celem ataków zarówno ze strony przemysłu rozrywkowego jak i mediów, czego przykładem był jej ostatni wywiad udzielony stacji CNN, w którym po kilkukrotnych werbalnych atakach Joan Rivers opuściła studio.

0

Joan Rivers, właściwie Joan Alexandra Molinsky urodziła się 8 czerwca 1933 roku w Nowym Jorku, w rodzinie żydowskich emigrantów z Rosji. Joan Rivers była członkinią reformowanej synagogi Temple Emanu-El w Nowym Jorku. Przed rozpoczęciem pracy w branży rozrywkowej pracowała jako przewodniczka w Rockefeller Center i konsultantka mody w sieci Bond Clothing Stores. W 1986 r. zaczęła prowadzić swój własny talk-show „The Late Show Starring Joan Rivers”, zagrała w wielu rolach filmowych i serialach, była gospodynią programów poświęconych rozrywce, prowadziła również transmisje z gal rozdania Oscarów i Złotych Globów. Wielokrotnie nominowano ją do nagrody Daytime Emmy Award dla najlepszej prowadzącej talk-show.

Celebrytka przeszła niedawno operację strun głosowych, w czasie której przestała oddychać. Zmarła wczoraj (4.09.2014r.) w wyniku komplikacji po zabiegu w wieku 81 lat.

Joan wielokrotnie publicznie podkreślała swoje przywiązanie do narodu żydowskiego, wspierała politykę Izraela, nawet po ostatnich wydarzeniach w strefie Gazy.

http://www.youtube.com/watch?v=Dp_JHzLW-7Q

Była wielokrotnie gościem Izraelskiej telewizji w której podkreślała, że zarówno ona jak i wszyscy jej znajomi z branży kochają Izrael

Dwa miesiące temu Joan oświadczyła dziennikarzowi że Barack Obama jest gejem, a Michelle Obama jest „tranny”(transseksualista) na koniec dodała

„…my wszyscy o tym wiemy”

http://www.youtube.com/watch?v=Et38_Ufv-Jw

Zarzuty wobec domniemanego homoseksualizmu  Baracka Obamy  pojawiły się w wiadomościach w zeszłym roku, koleżanka Baracka Obamy z liceum na Hawajach Mia Marie Pope ujawniła intymne szczegóły rzekomych gejowskich kontaktów Baracka (wywiad w linku https://www.youtube.com/watch?v=Uy2K5SIuK2E). Mia Marie Pope oświadczyła że w tamtym czasie Barack Obama nie ukrywał swojej orientacji.

escandalo-obama-gay

NewsweekLogo-1 [Converted]

 

obama-nation

Michelle-Obama-bangs

Od wielu lat oskarża się również Michelle Obamę o to że jest transseksualistą o imieniu Michael LaVaughn Robinson, natomiast Magazyn Newsweek w zeszłym roku nazwał Obamę „pierwszy prezydentem gejów” umieszczając sylwetkę Baracka w tęczowej koronie na okładce.

Barack Obama jest pierwszym pro-gejowskim prezydentem USA, mocno angażuje się w wspieranie praw gejów oraz organizacji LGBT. W 2012 roku Obama wydał dekret na mocy którego miesiąc czerwiec stał się dla Ameryki miesiącem społeczności LGBT (lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści). Dokument  z podpisem Obamy można zobaczyć na oficjalnej  stronie Białego Domu w poniższym linku.

http://www.whitehouse.gov/the-press-office/2012/06/01/presidential-proclamation-lesbian-gay-bisexual-and-transgender-pride-mon

Ostatni wywiad udzielony stacji CNN, podczas którego Joan Rivers ostentacyjnie opuściła studio.

Zobacz także:

Obama i jego kochankowie

Michał KK

Źródło

http://www.nowtheendbegins.com/blog/?p=23151

http://pl.wikipedia.org/wiki/Joan_Rivers

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1225204,Zmarla-Joan-Rivers-gospodyni-programow-talkshow

http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,lbid,8384,title,Joan-Rivers-nie-zyje,wid,16861059,wiadomosc.html?ticaid=113638

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *