Strona główna > NWO > Złoty Świt aresztowany przez mocodawców

Złoty Świt aresztowany przez mocodawców

ponadnarodowy judenstadt
imageedit_6_22499455281
Ponadnarodowy Judenstadt w akcji

Złoty Świt od początku był organizacją infiltrowaną i kierowaną przez żydów poprzez marionetki, które umieścili oni w szeregach tej partii politycznej. Grupa najgłośniejszych aktywistów Złotego Świtu miała jawne związki ze służbami specjalnymi, a część aktywnie uczestniczyła wcześniej w realizacji strategii napięcia w Grecji. To żydowskie pieniądze utworzyły i finansowały działalność Złotego Świtu, było to zatem przedstawienie, jakie służyło żydom.

Na pewno w szeregach tej partii znalazło się wielu szczerych greckich patriotów, którzy wleźli w kolejną zastawioną na nich koszerną pułapkę. Międzynarodowe żydostwo potrzebowało Złotego Świtu do pewnego momentu, aby nie stracić kontroli nad grecką polityką i dalej urabiać Greków. Dlatego na czoło tej mistyfikacji wysforowali osoby, jakie swą demagogią anty-żydowską mogły przyciągnąć elektorat wyborczy. To klasyczna taktyka żydowska wielokrotnie stosowana w historii, obstawiania wszystkich graczy na scenie. Gdy rola Złotego Świtu przestała być już potrzebna, koczownicy zaaranżowali atak terrorystyczny z udziałem jakiegoś „patsy”, aby doprowadzić do likwidacji swej własnej koszernej przybudówki. Na tle tego wydarzenia wychodzą na jaw oczywiste fakty, demaskujące tak zwaną „niezależność” rządów państw na całym świecie.

Sprawa o zabójstwo, Złoty Świt, Larry Summers i nowy faszyzm

18 września artysta hip-hopowy, Pavlos Fyssas aka Killah P, został zasztyletowany przed barem w Keratsini, Grecja.

Larry Summers ma szczelne alibi. Ale ja mu nie wierzę.

summers1117_G_20081117231847Koszerny morderca narodów przy użyciu lichwy – Larry Summers

Summers wraz z drugim żydem, Timothym Geithnerem, w 1997 r. wzięli na siebie zadanie przeprowadzenia w imieniu synagogi szatana planu „End-game”. Polegał on na otwarciu rynku bankowości na całym świecie dla lukratywnego biznesu na tzw. instrumentach pochodnych (derywaty). Aby to przeprowadzić z sukcesem, trzeba było dokonać rozluźnienia sztywnych regulacji bankowych na całym świecie. Jako środka do tego celu użyto Porozumienia o usługach finansowych Światowej Organizacji Handlu (Financial Services Agreement). Więcej tutaj:

Lichwokracja znów za opcją ataku na Syrię

Larry nie miał noża w ręku: ten, który się przyznał do zabójstwa jest jakiś pokręconym małym członkiem Złotego Świtu, partii politycznej złożonej z maniaków, skinheadów, anty-imigranckich panikarzy, anty-muzułmańskich nawoływaczy, anti-albańskich socjopatów i ultra-patriotycznych szaleńców. (w gruncie rzeczy już wiadomo, że Złoty Świt jest tworem żydomasońskim – przypis).

2013_1007larr_

Po zabiciu Fyssasa, inne grupy niebezpiecznych psychopatycznych pomyleńców, czyli koalicja rządząca Unią Europejską i Grecją, ruszyły z żądaniem zakazu działalności Złotego Świtu.

Przez weekend, władcy Grecji aresztowali sześciu członków parlamentu, którzy należą do Złotego Świtu. Najwyraźniej przywódcy Grecji wolą demokrację w wykonaniu generała żydowskiego w Egipcie, al-Sisi.

A grecka lewica? To obrzydliwe oglądać, jak oni się cieszyli z faktu aresztowania parlamentarzystów Złotego Świtu. Zapamiętajcie moje słowa: Jesteście następni w kolejce.

Zrobiłem swoje własne dochodzenie i ono wykazało, że za zakazem działania Złotego Świtu, oprócz zwykłej niechęci władz europejskich do demokracji, jest coś znacznie bardziej złowieszczego: partie rządzące odwracają uwagę opinii publicznej od własnego udziału w zbrodni.

Wzrost przemocy i przestępstw na tle nienawiści nie jest zaskoczeniem. Oficjalna stopa bezrobocia w Grecji wynosi 28 procent, a ponad 60 procent wśród młodych ludzi. Nic dziwnego, że młodzi ludzie są zdesperowani, poowijani we flagi narodowe i biją imigrantów: Gdy ludzie są przyparci do muru, polują na swoich oprawców – i zbyt często znajdują swoje ofiary wśród takich samych nieszczęśników.

Sępy nad Atenami

Złoty Świt jest objawem choroby tego narodu, a nie jego przyczyną. Niestety, o wiele łatwiej jest zadźgać hip-hopowca, niż dopaść rekina z funduszu hedgingowego.

Prawdziwi winowajcy tylu cierpień są dobrze zakamuflowani. Więc należy wymienić niektórych z nich po nazwisku, Kennetha Darta i Paula „Sępa” Singera (obaj żydzi – przypis).

Dart i Singer kupowali greckie obligacje za grosze. Gdy posiadacze 97 % greckich obligacji zgodzili się zaakceptować stratę 75 % ich wartości, Dart i Singer zażądali kilkuset procent więcej, niż zapłacili.

Następnie Dart i Singer zagrozili kompletnym załamaniem greckiego rządu. Gdyby Grecja nie zapłaciła tego okupu, wówczas Dart i Singer ogłosiliby greckie obligacje jako niespłacalne. Każdy bank w Europie trzyma takie długi publiczne jako kapitał zapasowy na wypadek technicznego bankructwa; wartość obligacji rządowych na całym świecie mogłaby się załamać, a cała półkula pogrążyć w nowej zapaści finansowej.

To był finansowy terroryzm, jakiemu poddał się grecki rząd. Zapłacił pełną sumę żądanego okupu. Dart ukradł ponad pół miliarda dolarów (513 milionów) z greckiego skarbu państwa – a nikt nie wie, ile gwizdnął kryminalista Singer.

Jak zapłacono za ten żer dla sępów? Polityką „wyrzeczeń”, „oszczędności”. Aby zapłacić dla Singera i Darta, grecki rząd wyrzucił na bruk 15.000 robotników.

Władcy Grecji nie powiedzą, że to jest koszt zrobienia wypłat dla sępów. Zamiast zacząć się bronić przed żądaniami tych finansowych terrorystów, rząd obwinia swoje ofiary, wskazując palcem własnych obywateli, że są leniwi i chciwi, i za to muszą zostać ukarani. A kara dla ofiar nazywa się „oszczędności”.

„To żydzi wydali nakaz aresztowania Złotego Świtu”, mówi były minister sprawiedliwości Grecji (Εβραίοι διέταξε συλλήψεις χρυσή αυγή)

Międzynarodowy Judenstadt zdemaskowany!

Były grecki minister sprawiedliwości: „atak na Złoty Świt został nakazany przez żydostwo międzynarodowe„.

Były grecki minister sprawiedliwości, Antonis Roupakiotis przyznał, że nielegalny atak na demokratycznie wybrane kierownictwo Złotego Świtu było spiskiem nakazanym przez siły żydowskie działające ze Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej.

jaffa-00623 września 2013. New York. Lider Światowego Kongresu Żydów, Ronald S. Lauder bezczelnie i publicznie nakazuje uderzyć w Złoty Świt.

Organizacje jewish-American i grecko-amerykańskie naciskały na Grecję, aby wymusić na rządzie atak na Złoty Świt. W oczywisty sposób odegrały rolę w rozwoju wypadków. Oczywiście premier miał im coś powiedzieć„, powiedział były minister w wywiadzie dla Skai.

To, o czym mówi Roupakiotis, to nielegalne prześladowanie partii politycznej, jakie zostało zorganizowane celowo przed wizytą premiera w Ameryce, gdzie został powitany i otrzymał gratulacje od amerykańskich żydów.

former-greek-justice-minister-roupakiotisSzok, gdy były minister sprawiedliwości Roupakiotis otwarcie mówi o kontroli międzynarodówki żydowskiej nad wszystkimi systemami rządowymi Zachodu: Nacisk ze strony międzynarodowego żydostwa spowodował aresztowania Złotego Świtu

„Od stycznia przejmujemy prezydencję w UE i ze strony Komisji były naciski, aby coś zrobić ze Złotym Świtem. Komisarze Nils Muižnieks i Cecilia Maelstrom zauważyli, że nie wprowadziliśmy w tej sprawie ani jednego prawa”, mówi Roupakiotis.

arage-0101Kryminalista i grecki premier Samaras odbiera gratulacje od szefa the American Jewish Committee, dwa dni po dokonaniu aresztowań

Mówi on tutaj o „anty-rasistowskim” prawodawstwie, jakie tylnymi drzwiami narzucane jest greckiemu rządowi, jako środek zwalczania nieugięcie antysemickiej, anty-imigracyjnej Ludowej Partii Nacjonalistycznej, jakie rząd dotąd bezskutecznie starał się uchwalić.

Roupakitotis zakończył wywiad mówiąc, że „aresztowania były dyktowane przez obce siły i są niezgodne z konstytucją„.

138106074899427
Ukrzyżuj Go!!!

Andrew Anglin donosi z Grecji:

Wystarczy zauważyć sprawy oczywiste, sytuacja ta mówi sama za siebie nie tylko w kwestii prześladowań Złotego Świtu, ale o istocie rdzenia, na jakim opiera się rzekomo demokratyczny porządek światowy – zamiast pozwolić, aby naród rządził się sam, międzynarodowy system próbuje narzucać narodom scentralizowaną, głównie żydowską, wolę mniejszości w całym świecie zachodnim.

Naprawdę, trudno jest wyobrazić sobie bardziej wyidealizowany melodramat o konfrontacji sił światła i dobroci z siłami ciemności i zła, niż widzimy tutaj w walce Złotego Świtu z międzynarodowym żydostwem”.

źródła:

http://www.blacklistednews.com/The_Golden_Dawn_Murder_Case%2C_Larry_Summers_and_the_New_Fascism/29418/0/38/38/Y/M.html

http://endzog.wordpress.com/2013/10/06/jews-ordered-golden-dawn-arrests-justice-minister/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.