Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Złote Powiedzenie Babilonu, zamknij się „heretyku”

Złote Powiedzenie Babilonu, zamknij się „heretyku”

Dzisiaj wprowadzę Cię w zaułki do Złotego Powiedzenia Babilonu, tej uniwersalnej odpowiedzi mającej moc zamykania ust żadnego heretyka, który kwestionować próbuje egalitarną marksistowską fantazję. To broń tak potężna, że nawet dobre intencje, rozum i logika nie mogą stawić jej czoła. Słowo jakże pozbawione znaczenia, a jednak zarówno jak potężne: „rasista”.

a

W dzisiejszym świecie większość problemów jest w jakiś sposób  połączona z niewielką mniejszością, ale nie sposób o tym mówić, bo byłoby to uznane za „rasistowskie”. Rozwiązanie problemu stało się w zasadzie niemożliwe, ponieważ nie jest już czymś politycznie poprawnym nazywanie rzeczy po imieniu, a w niektórych przypadkach nawet, w ogóle wskazywanie, że takowe istnieją. I właśnie dokładnie z tego powodu termin „rasista” został wymyślony przez komunistę żydowskiego, rewolucjonistę i masowego mordercę, Lwa Trockiego (Bronstein)! Miało ono na celu dyskryminować białych Rosjan i zamykać im usta w każdym wypadku, gdyby odważyli się mówić coś o zniszczeniu ich kraju przez żydowską mafię, która przejęła władzę w Rosji po rewolucji, jaka rozpoczęła największe ludobójstwo w historii pisanej.

A wynalazek pod nazwą „zbrodnia nienawiści” pochodzi od Stalina; było „zbrodnią nienawiści” jawnie określać rewolucję bolszewicką jako żydowską i było karane śmiercią!

Antysemityzm jest czymś niebezpiecznym dla ludzi pracy, bo to jest fałszywy ślad, który odwraca ich uwagę od właściwej drogi i prowadzi ich w dżunglę. Dlatego komuniści, jako zgodna grupa internacjonalistów, nie mogą postępować inaczej, jest to nie do pogodzenia z idea komunizmu, i stąd mamy być zaciekłymi wrogami antysemityzmu. W ZSSR, antysemityzm jest surowo ścigany jako zjawisko wrogie systemowi sowieckiemu. Zgodnie z prawem ZSSR aktywny przejaw antysemityzmu jest karany śmiercią„. – Józef Stalin, w odpowiedzi udzielonej w dniu 12 stycznia 1931 na zapytanie złożone przez żydowską Agencji Telegraficznej Ameryki (Stars and Sand, strona 316)

Dwa inne cytaty, warte  przemyślenia:

A ponieważ nasz naród jest teraz rządzony przez żydowskich autokratów, którzy kontrolują nasze pieniądze, media, religię, edukację, medycynę, żywność, leki – za pośrednictwem szkół i mediów kontrolują oni nasze poglądy i sposób postrzegania – w jaki sposób zamierzamy przedstawić nasze problemy przed światem, gdy nie możemy nawet dostrzec odpowiednich parametrów zagrożeń, z jakimi mamy do czynienia, a to z tego powodu, że doszło do żydowskiej instytucjonalizacji mediów i tworzenia przez nie kontroli myśli, jaka poprzez Hollywood, wielkie gazety oraz znarkotyzowany i przesiąknięty pornografią system szkolny działa w celu zainfekowania każdej osoby na świecie tym bezdusznym żydowskim typem mentalności?” – John Kaminski, The Jewish war on freedom of speech (żydowska wojna z wolnością słowa)

Naród żydowski jako całość będzie własnym Mesjaszem. Zdobędzie przez to dominację nad światem poprzez rozwodnienie innych ras … i przez ustanowienie republiki światowej, w której wszędzie żydzi będą korzystać z przywileju obywatelstwa. W tym New World Order dzieci izraela … dostarczą republice wszystkich przywódców nie napotykając nigdzie sprzeciwu …”- Baruch Levy w liście do Karola Marksa, cytowany w Review de Paris, 1 czerwca, 1928, s. 574

Powiedz coś przeciwko aszkenazyjskiej kontroli medialnej:

– Jesteś „rasistą”

Powiedz coś przeciwko aszkenazyjskiej kontroli naszej „edukacji” (czytaj neo-marksistowskiej indoktrynacji):

– Jesteś „rasistą”

Powiedz coś przeciwko aszkenazyjskiej kontroli  naszych rządów:

– Jesteś „rasistą”

Powiedz coś przeciwko aszkenazyjskiej kontroli gospodarki:

– Jesteś „rasistą”

Powiedz coś przeciwko aszkenazyjskiej grabieży krajów trzeciego świata:

– Jesteś „rasistą”

Powiedz coś przeciwko aszkenazyjskiej nauce ze śmietnika typu „aspartam jest bezpieczny”:

– Jesteś „rasistą”

Powiedz coś przeciwko aszkenazyjskiemu ogłupianiu naszych dzieci:

– Jesteś „rasistą”

Powiedz coś o tym, co należy zastąpić we własnym kraju lub zmienić:

– Jesteś „rasistą”

Jako biały człowiek, czy też nie-aszkenazyjczyk, w tym zakresie masz się po prostu zamknąć, dziub na kłódkę, masz mieć poczucie winy o cokolwiek, płacić podatki, zrobić swoją fizyczną robotę i walczyć w ich wojnach. Trzeba być dobrym psem, a dobry pies robi ani nie kwestionuje tego, co mówi jego pan, ani nie stawia pytań swojemu panu, ani nie pyta ich o intencje, dobry pies jest ponad wszystkim zbyt głupi, aby kwestionować cokolwiek! Obowiązkowa edukacja aszkenazyjska robi dobre psy z naszych dzieci, a my powinniśmy być im wdzięczni za to!

Nasze dzieci są ogłupiane i otępiane, ale nie wolno nam o tym mówić, bo jest to prawie niemożliwe, aby porozmawiać na temat obowiązku szkolnego i tego wszystkiego, co jest z nim nie tak, aby nie wyskoczyć w „rasistowskie” tematy. Mówienie o tym, że nie wszystko może być równe, a mieszana edukacja może być szkodliwa dla wszystkich, jest uważane za „rasistowskie”, a wskazywanie na pewną mniejszość i ich wpływ jest również „rasistowskie”. Tylko „politycznie poprawne” jest to, gdy rozmawiamy używając bezsensownej terminologii i definicji, mówimy coś o kulturze, religii i innych sztucznych podziałach, wtedy to jest w porządku, zaś mówienie o prawdziwej naturze tych podziałów już takie nie jest. Sztuczne podziały są przede wszystkim tylko maskami, jakie można swobodnie zmieniać. Dzisiejsza rzeczywistość jest w większości przypadków uznawana za „politycznie niepoprawną i często rasistowską”, a zatem nie wolno mówić o rzeczach, które są prawdziwe. „Rasizm” jest częścią realizmu, ponieważ opiera się na uznaniu faktu, że natura stworzyła różne grupy, które mają różne cechy, jakie nazywamy „rasami”, definicja „ras” jest nade wszystko czymś takim, jak powiedzeniem, że „ludzie posiadają różne cechy”, bowiem bez tych różnic nie byłoby początków tworzenia się różnych ras.

    „Odwaga wobec prawdy jest pierwszym warunkiem studiowania filozofii„. – Georg Wilhelm Friedrich Hegel (1770-1831)

Zadaniem filozofa jest szukanie sensu w naturze i jej stworzeniach oraz ocenianie ich wszystkich na równi, a sądzenie ich na równi nie zostawia po prostu miejsca na polityczną poprawność albo prowadzące na manowce moralne przekonania. Albo oceniamy wszystko na równi albo nie. Udzielenie specjalnego wyjątku grupom specjalnym – w tym przypadku ludziom – będzie również końcem pojęcia równości. 2 +2 równa się 4!

Źródło: http://metadave.wordpress.com/the-golden-saying-of-babylon-stut-up-any-heretic/

Przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.