Strona główna > Bliski Wschód > Zła przyszłość dla Jerozolimy

Zła przyszłość dla Jerozolimy


Komentarz: transkrypt filmu brata Nathanel’a Kapner’a.

Bibzy przyjechał w tym tygodniu do DC i znowu na niego patrzymy. „Państwo żydowskie” to wszystko co się liczy i przyjeżdża nonsens Bibzy’ego.

[Wstawka: „Chcę powiedzieć wyraźnie, że nie zrezygnowaliśmy z nadziei na pokój. Nigdy nie zrezygnujemy z nadziei na pokój. I dalej będę się opowiadał za wizją pokoju dwu państw dla dwu narodów…”]

To nie ma szans. Okupowany Zachodni Brzeg teraz de facto jest częścią Izraela z powodu przejęć palestyńskich nieruchomości przez osadników.

To jest to co Moshe Dayan nazywał „faktami na miejscu”.

Nic nie pozostało dla Palestyńskiego Państwa. Żydzi ukradli i dalej kradną większość ziemi. Dlatego to albo będzie jedno „demokratyczne państwo” – z dwu równymi narodami – albo apartheidowe „Państwo Żydowskie” z jednym „szcsególnym” narodem, którego celem jest czystka etniczna Palestyńczyków.

Jestesmy świadkami bitwy o Jerozolimę – z tzw. Wzgórzem Światynnym w centrum… teraz okupowane przez Szlachetne Sanktuarium jest to beczka z prochem z zapalonym lontem, a Bibzy nie popuści.

[Wstawka: „Shana tova to wy wszyscy z naszej wiecznej stolicy Jerozolimy. Od ostatniego Rosh Hashana stało się oczywiste dla wszystkich oprócz najbardziej zajadłych i fanatyków, że Izrael wystaje jako promień postępu, nowoczesności, demokracji i praw człowieka w regionie nękanym przez terror, przez niewyobrażalne zdziczenie.

„Powiedziałem, że jest oczywiste dla wszystkich oprócz najbardziej zajadłych, a jeszcze mamy tych ludzi, którzy rzucają oszczercze oskarżenia przeciwko jedynemu Państwu Żydowskiemu”.]

To wszystko co się liczy: „jedyne Państwo Żydowskie” i do diabła z resztą świata.

Jerozolima wieczną stolicą Żydów? Myślałem że to Manhattan.

[Wstawka: „Jerozolima była stolicą państwa zydowskiego przez 3.000 lat.]

Bzdura.

Za króla Davida i Salomona, Jerozolima była stolicą zjednoczonego narodu żydowskiego tylko przez 80 lat.

Później za dynastii Makabeuszy, tylko przez 89 lat.

Później w 1948 tylko połowa Jerozolimy była pod żydowską kontrolą.

Jest duża różnica między 169 i 3.000 lat.

Inaczej mówiąc, czy kupiłbyś używane auto albo coś innego od tego człowieka?

A skoro Jerozolima jest wieczną stolicą Żydów, to od dawna stojący meczet na tzw. Wzgórzu Świątynnym nie ma szans.

[Wstawka: „Chciałbym poprosić każdego z was by wyobraził sobie, że ograniczasz budowę twojej własnej stolicy? To nie robi żadnego sensu. I uważam, że dla nas ważne jest to, że jesteśmy zobowiązani do naszej stolicy, do pokoju, i będziemy budować w Jerozolimie”.]

Jak Izrael może być „Żydowskim” Państwem, skoro 47% populacji stanowią Palestyńczycy? Za 15 lat będą stanowić większość. Jeśli Izrael będzie istniał do tej pory, to będzie piekielna cena do zapłacenia w Jerozolimie biorąc pod uwagę feralną demografię.

Jest to beczka prochu gotowa eksplodować.

I będzie jeszcze więcej do zapłacenia jeśli będziemy połykać kłamstwo, że Izrael i Żydzi są najlepszym przyjacielem Ameryki.

Brat Nathanel Kapner

Źródło: http://www.realjewnews.com/?p=1078

Tłum. Ola Gordon.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *