Strona główna > Świat > Zjudaizowana kultura zjudaizowanego Zachodu

Zjudaizowana kultura zjudaizowanego Zachodu

Narody Zachodu pozbawiono narodowych mediów, pozbawiono wpływu na ich własna kulturę. Syjonistyczna zgnilizna rozlała się szeroko i jak śmiertelny rak drąży organizmy narodów białej cywilizacji .

a

Oto współczesna kultura niegdyś konserwatywnego i nobliwego Albionu (film poniżej).

Czy można się zatem dziwić, że to właśnie na wyspach Albionu powstał pomysł „pierdzącej baby”?

a

Żydowska dominacja zaczęła się na brytyjskich wyspach w od czasów rewolty Cromwella w XVIIw. i od stworzenia żydowskiego banku o nazwie Bank of England w 1694r.

Właśnie takimi programami raczy swoich widzów brytyjska Tv.

I w Polsce istnieje p0dobny program – produkcja jest licencyjna, kupiona z Zachodu. Oczywiście daleko nam jest jeszcze – mimo wszystko – do poziomu Zachodu, ale szybko nadganiamy stracony dystans. Wystarczy popatrzeć na te niedogolone gęby polityków, dziennikarzy występujących w „telavizjach”, na coś co nazywa się fryzurą u męskich a i u żeńskich osobników, na te dziwne u występujących okulary, które każdemu dodają semickiego wyglądu, na damską opaleniznę z solarium, która ze wspomnianym zarostem na męskich gębach także ma zacierać różnice między białym a semickim wyglądem.

To właśnie serwują nam opanowane przez żydostwo media na całym Zachodzie – żydo-media. Zniszczyć, zgnoić, unicestwić, kulturę białego człowieka – oto cele syjonistycznej zgnilizny nazywającej siebie demokracją Zachodu.

Oprócz kultury masowej istnieje także na Zachodzie kultura wysoka, którą kształtuje żydowska awangarda. Oto jej maleńka próbka i także z Albionu. Współczesny artysta brytyjski Marc Quinn zasłynął rzeźbiarskimi autoportretami wykonanymi m.in. z własnego kału i krwi.

a

„Grzebanie w gównie przynieść może odświeżające owoce. Przekonuje o tym książka „Ciemna materia”.

a

Kupa: mamy ją w ustach, gdy rozpoczynamy życie, a gdy je kończymy – w odbycie. Pomiędzy – wszystko, co jemy, i tak nią się staje. Przypomina o tym książka Floriana Wernera „Ciemna materia. Historia gówna”
Niemiecki pisarz i dziennikarz, autor nieprzetłumaczonego jeszcze na polski międzynarodowego bestsellera „Krowa. Życie i twórczość”, zajął się tym, co bezsprzecznie łączy nas wszystkich – kupą. Gówno, dowodzi Werner, od kołyski po katafalk kształtuje nasze rozumienie świata, kultury, tożsamości, więzi międzyludzkich, nasze poczucie humoru oraz stosunek do sacrum. Podobnie jak śmierć zrównuje wszystkich i jest najbardziej demokratyczną substancją świata. (…)”

Itd., itp. gó…ne wynurzenia I.Karpowicza o książce F.Wernera wydanej przez wydawnictwo Czarne, prowadzone przez pisarza Andrzeja Stasiuka i jego żonę Monikę Sznajderman.

To tej żydowskiej awangardzie zawdzięczamy ideologię gender, homoseksualną tresurę, wprowadzanie eutanazji, propagowanie aborcji, seksualną degenerację dzieci już od wieku przedszkolnego, promocję pornografii i prostytucji, itd., itd….

Syjonistyczni degeneraci tę „kulturę” niosą na Wschód.

a

Na szczęście na razie w Polsce jest jeszcze tak.

a

Ale niebawem może być inaczej.

Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/19/zjudaizowana-kultura-zjudaizowanego-zachodu/#more-2497

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *