Strona główna > Bez kategorii > Ziemia Święta: satanistyczni syjoniści zbezcześcili klasztor

Ziemia Święta: satanistyczni syjoniści zbezcześcili klasztor

Na podstawie: http://www.bibula.com/?p=60558

Na podstawie: http://eccechristianus.wordpress.com/

Data publikacji: 4.09.2012

Oprac. GREGORIUS

Powstały w XIX wieku katolicki klasztor zakonu trapistów w Latrun, niedaleko Jerozolimy został zdemolowany przez grupę działaczy żydów, czyli satanistów. Drzwi wejściowe zostały podpalone, a na murach pojawiły się pisane w języku hebrajskim hasła: „Jezus jest małpą”, oraz „Migron” Jest to nazwa nielegalnego żydowskiego osiedla na Zachodnim brzegu Jordanu, którego mieszkańcy (50 rodzin) zostali usunięci 2 września przez izraelską policję.

Jak poinformował media przedstawiciel izraelskich sił bezpieczeństwa, władze liczą się z kolejnymi tego typu akcjami, których inspiratorem jest straż obywatelska „Price Tag”, wspierająca ekspansję żydowskich osadników na Zachodnim Brzegu. W przeszłości organizacja wielokrotnie dopuszczała się aktów wandalizmu (czytaj-satanizmu i nienawiści), atakując chrześcijańskie i muzułmańskie świątynie.

Komentarz: GREGORIUS podaje tę krótką informację jako przyczynek do „teologii starszych braci w wierze” i masy innych bredni wydalanych przez Wojtyłę-Katza, Ratzingera-Taubera i reszty członków żydomasońskiego Legionu Judeochrześcijańskiego z wyznawcami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.