Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Zięć Trumpa, Jared Kushner: jego inwestycje wspiera George Soross!

Zięć Trumpa, Jared Kushner: jego inwestycje wspiera George Soross!

Donald Trump – etatowy piesek plemienia żmijowego, jest swoistym przedłużeniem Obamy, przebrany za rzekomą jego opozycje, tak jak Obama był przedłużeniem Busha, przebrany za jego opozycje. Teatrzyk pt” Wielkie kłamstwo żydowskie” trwa i zbiera swe krwawe żniwo.

Tym razem rzucam na tapetę do przeglądu jego zięcia Jareda Kushnera, amerykańskiego inwestora i biznesmena żydowskiego pochodzenia, który  na  początku roku 2017 został mianowany na doradcę ds. umów handlowych i Bliskiego Wschodu w jego gabinecie. Rodzina Kushnera jest bardzo mocno przywiązana do wiary i tradycji żydowskich. Jego dziadek założył firmę zajmującą się obrotem nieruchomościami, która z czasem stała się jednym z głównych graczy na nowojorskiej scenie real estate, a którą teraz dowodzi Jared Kushner.

Rodzice Jareda Kushnera mocno interesują się sytuacją w Izraelu oraz aktywnie angażują się w rozwój tego kraju m.in. wspierając rozwój szkolnictwa wyższego. Charles Kushner, który był zaangażowany w fundusz inwestujący w nieruchomości w Izraelu, posiada wielu przyjaciół pośród prominentnych izraelskich polityków, którzy tak jak obecny premier tego kraju Benjamin Natanjahu, gościli w domu rodziny Kushner.

Tutaj warto wspomnieć, że Jared  jest ortodoksyjnym żydem, którego inwestycje wspiera nie kto inny, a George Soros. Dokładniej chodzi o przedsięwzięcie które widniej pod  nazwą „Cadre”, udzielił on na ten cel, aż 259 mln dolarów kredytu (  https://therealdeal.com/2017/01/27/george-soros-is-the-secret-financier-behind-kushner-backed-startup-cadre/ ). Ujawnione zostały również wiadomości o tym, iż Soros miał długie i owocne stosunki z rodziną Kushnerów.

Posiadłość Jareda Kushnera”666 Avenue” – jej nazwa nie daje żadnych złudzeń!

Światem rządzą żydzi, plemię żmijowe, nazwę ich dobitniej sataniści – Trump i jego zięć to ich przedstawiciele, tutaj warto przypomnieć o posiadłości Jareda Kushnera, a mianowicie  o kultowym budynku: „666 Avenue” ( https://en.wikipedia.org/wiki/666_Fifth_Avenue ), w moim mniemaniu to nie przypadek, że nadano mu taką wymowną nazwę, a wybór Trumpa na prezydenta to był kolejny krok elit w ich planie dla świata. Tłumy dalej wierzą w demokracje i w mit wyborów, które rzekomo są przejawem ich świadomych wyborów władzy, a oni przykręcają co raz bardziej śrubę zniewolenia!

– Sobrius –
Źródło: https://www.nwo.report/nwo/ziec-trumpa-jared-kushner-inwestycje-wspiera-george-soross.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *