Strona główna > Świat > Zgnilizna moralna syjonistycznych chrześcijan

Zgnilizna moralna syjonistycznych chrześcijan

Syjonistyczni chrześcijanie są winni podwójnej zbrodni:

a

Stają po stronie „wrogów Ewangelii”, Żydów, i popierają mord niewinnych Palestyńczyków, wielu z nich to dzieci.

Syjonistyczny kaznodzieja chrześcijański John Hagee mowi, że jest z żydowskim narodem.

[Wstawka: “Ci z was którzy stoją za Izraelem, wydajcie ogłuszający krzyk solidarności z narodem Izraela i narodem żydowskim na całym świecie!”]

Wygląda na to, że oni bardziej miłują Żydów niż Jezusa.

Hagee w ogóle nie wierzy w Biblię. Jak mógłby, skoro Biblia mówi że nie można być nierówno ujarzmionym z niewierzącymi. Również mordercami.

Żydzi zabili własnych proroków i zamordowali Chrystusa. I John Hagee chce byście się z nimi solidaryzowali?

Dlatego kiedy syjonistyczni chrześcijanie dopingują Izraelowi kiedy ten, nagłą śmiercią z nieba morduje dzieci, ich nadzieja na pójście do nieba jest mała.

Kościół Prawosławny naucza o dwu rzeczach: wąskiej drodze prowadzącej do życia, albo szerokiej prowadzącej do zniszczenia.

Uczciwość moralna albo zgnilizna moralna. I bramą przez którą wszyscy muszą przejść jest Sąd Ostateczny.

Ale protestanci odsuwają Sąd Ostateczny od czasów reformacji. Pierwszy atak przyszedł kiedy Marcin Luter i Jan Kalwin przesunęli przyszły wyrok do przeszłego uzasadnienia. powiedzieli, że człowiek zostaje zbawiony tylko przez samą wiarę, a nie uczynki by pozostać na wąskiej drodze. Nie potrzeba bać się Sądu Ostatecznego, mówią, bo już jesteście ‚zbawieni’.

Zła moralność wynika ze złej teologii.

Później pełny atak miał miejsce na przełomie XX wieku, kiedy John Darby i Cyrus Scofield wymyslili „dyspensacjnalizm porwania” [Rapture Dispensationalism]. Oni błędnie zinterpretowali słowa Chrystusa „jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony”. Faktycznie On nawiązywał do nadchodzącego zniszczenia Jerozolimy.

Ale teraz, z ‚porwaniem’ pod ręką, syjonistyczni chrześcijanie nie muszą martwić się o Sąd Ostateczny, bo zostaną ‚porwani’ stąd mając darmowy bilet do nieba.

Drugim błędem dyspensacjonalizmu jest syjonizm.

Ewangeliczni liderzy tacy jak John Hagee, Charles Stanley i Ted Haggard, nauczają, że Bóg ma dwa rożne plany, jeden dla Kościoła, a jeden dla Żydów.

Teraz jesteśmy w „wieku kościoła”, mówią, kiedy od wierzących nie oczekuje się niczego więcej, a tylko czekać na porwanie.

[Wstawka: “Porwanie może nastąpić zanim wyjdziemy z tego budynku. Kościół wkrótce opuści świat, dlaczego? Bo Jezus powiedział, A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie. Przygotowujemy się do odejścia stąd”.]

Wtedy, mówią syjonistyczni chrześcijanie, Żydzi przejmą ze swoimi ‚144.000’, co w rzeczywistości jest symboliczne dla pełni Kościoła. Tych 144.000 przejdzie ‚wielką boleść’ (co już się wydarzyło w 70 AD), i przygotuje drogę Jezusowi żeby ustanowił ‚1000 lat panowania’ w Jerozolimie.

Absurd tego jest oczywisty, Czy Jezus będzie miał adres e-mailowy? Czy Jezus będzie przewodniczył bar mitzvahs i żydowskim pogrzebom?

Ten cały nonsens o dniach końcowych jest przykrywką dla zgnilizny moralnej liderów syjonistycznych chrześcijan, którzy popierają mord niewinnych Palestyńczyków – niektórzy z nich są chrześcijanami prawosławnymi – oszukując swoich zwolenników by stanęli po stronie wrogów Boga – Żydów.

” WSZYSCY bowiem musimy stanąć przed trybunałem Chrystusa” – ostrzega Biblia. Również syjonistyczni chrześcijanie, pomimo tego co obiecują wam wasi teolodzy.

„Treścią mądrości jest bojaźń Pańska”. . . ale tego nie ma w teologii dyspensjonalistycznej.

To Osąd czynów. . . owocu serca. Drzewo jest oceniane przez owoce. . . bo z serca pochodzi albo moralna zgnilizna, albo moralna uczciwość.

Po której jesteś stronie?

Dyspensacjonalizm jest po stronie Żydów. Nie chciałbym byś był w jedności z tymi, którzy zamordowali Chrystusa.

Moral Rot Of Zionist Christians

http://www.realjewnews.com/?p=964

Brother Nathanael Channel, BroVids – 10.09.2014 [transkrypt video]

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

44 − = 43