Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Zgadnij, kto prowadzi bank BRICS

Zgadnij, kto prowadzi bank BRICS

Zobacz także: NWO w Chinach: żydowskie oblicze.

BRICS to określenie grupy państw rozwijających się – Brazylii, Rosji, Indii, Chin oraz od 2011 Republiki Południowej Afryki. Nazwa pochodzi od pierwszych liter nazw tych państw. Czy to nowa siła, która jest jedynym ratunkiem przed USA, UE i Izraelem?

Leaders of BRICS from left to right are President Dilma Rousseff of Brasil, President of Rússia Vladimir Putin, President Manmohan Singh of Índia,President Hu Jintao of China and President Jacob Zuma of South Africa at Los Cabos in Mexico 18/06/2012.

Jak donoszą mainstreamowe media:

Powołując wspólny bank państwa BRICS robią kolejny krok, by przeciwstawić się dominacji Zachodu w międzynarodowym świecie finansów.

Czy ludzkość po raz kolejny da się zrobić w konia?

Jak wiemy, banki centralne Chin, Rosji, Indii, Brazylii, a także RPA, są w posiadaniu klanu Rothschildów. Tak samo, jak banki centralne USA, Izraela i krajów UE.

Wiemy też, że Putin jest w różnoraki sposób zależny od tych samych osób, od których są zależni również prezydenci Stanów Zjednoczonych i krajów UE.

Kliknij w obrazek prawym przyciskiem myszy (+pokaż obrazek) aby go powiększyć

a

Kto zatem będzie prowadził bank BRICS?

Jego prezydentem będzie Kundapur Vaman Kamath z Indii, który jest jednym z „chłopców Davos”.

W Davos, w Szwajcarii, odbywa się co roku Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), jest spotkaniem prezesów najbogatszych światowych korporacji, przywódców politycznych (prezydentów, premierów i innych) oraz wybranych intelektualistów i dziennikarzy.

Jego wice-prezydentem będzie Paulo Nogueira Batista Jr., który jest dyrektorem wykonawczym IMF (Międzynarodowego Funduszu Walutowego), który podlega Departamentowi Skarbu USA, a więc Rezerwie Federalnej, a w konsekwencji, Rothschildom, i który „dozbrajał” Ukrainę w starciu z Rosją! 

Z oficjalnej strony IMF dowiadujemy się, że zarząd IMF odpowiedzialny jest za prowadzenie działalność instytucji z dnia na dzień. Batista musi spotykać się z innymi ludźmi z zarządu zazwyczaj kilka razy w tygodniu.

Spójrzmy teraz bliżej na postać tego pana…

a

Jezuici…

a

I brytyjski establishment…

a

Kolejnym wice-prezydentem banku będzie Zhu Xian, wice-prezydent Banku Światowego, podlegającego pod Rothschildów.

Tak naprawdę obie strony grają do tej samej bramki, a cała reszta to teatrzyk dla mas. Nie dajcie się wciągnąć w tę fałszywą walkę!

Na podstawie: http://investmentwatchblog.com/globalist-agenda-watch-2015-update-51-guess-whos-running-the-new-brics-bank/

Opr. Girion

Źródło: https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/07/27/zgadnij-kto-prowadzi-bank-brics/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.