Strona główna > Rosja > Zełeński wygrał wybory! „Pierwszy żydowski prezydent Ukrainy”

Zełeński wygrał wybory! „Pierwszy żydowski prezydent Ukrainy”

Showman i producent telewizyjny Wołodymyr Zełenski będzie nowym prezydentem Ukrainy – tak wynika z badania expit poll. Zełenski zwyciężył w II turze wyborów prezydenckich zdobywając 73,2 proc. głosów. Głos na Petro Poroszenkę oddało 25,3 proc. wyborców.

– Póki nie jestem jeszcze prezydentem, mogę to powiedzieć. Zwracam się do mieszkańców wszystkich państw byłego Związku Radzieckiego: popatrzcie na nas – wszystko jest możliwe – zapowiedział zwycięzca wyborów.

Żydowski komik

Jak informuje The Jerusalem Post wybory na Ukrainie wygrał „żydowski komik”. To potwierdza doniesienia internautów o żydowskim pochodzeniu przyszłego prezydenta Ukrainy.


The Jerusalem Post

@Jerusalem_Post

: Jewish comedian Zelenskiy wins Ukrainian presidential race by landslidehttps://www.jpost.com/Breaking-News/Jewish-comedian-wins-election-in-Ukraine-587509 

Jewish comedian Zelenskiy wins Ukrainian presidential race by landslide

jpost.com


Jak pisze autor artykułu w JPOST.com Zełeński będzie pierwszym żydowskim prezydentem Ukrainy.

Do zwycięstwa Zełeńskiego odniosło się także Forum Żydów Polskich:

REKLAMA

Prezydentem Ukrainy będzie zwycięzca dzisiejszych wyborów Zełenski – z rodziny o żydowskich korzeniach. Podobno to „człowiek” żydowskiego oligarchy Kolomojskiego. Chyba trudno będzie teraz mówić o ukraińskim antysemityzmie.


Forum Zydow Polskich@ForumFZP

Prezydentem Ukrainy będzie zwycięzca dzisiejszych wyborów Zełenski – z rodziny o żydowskich korzeniach. Podobno to „człowiek” żydowskiego oligarchy Kolomojskiego. Chyba trudno będzie teraz mówić o ukraińskim antysemityzmie.

Ludzie o tym mówią: 57
——————————————————————————————————————————————————-

Kim jest Zełeński?

Komik Wołodymyr Zełeński okazał się czarnym koniem wyborów. Zełeński niewiele mówi wprawdzie o swoim programie, ale jeśli już, to często podkreśla, że trzeba obalić oligarchię, wprowadzić reformy i dokonać gruntownej zmiany.

Tyle, że trudno od niego tego wszystkiego oczekiwać. Za komikiem stoi potężny oligarcha: Ihor Kołomojski. Obrażony na Petra Poroszenkę magnat z Dniepra (dawniej Dniepropietrowsk) obiecał prezydentowi rewanż. Za to, że Poroszenko wykpił go i po zwycięskiej rewolucji godności nie dał Kołomojskiemu tyle wpływów w gospodarce, ile ten oczekiwał.


Zobacz obraz na Twitterze

Isakowicz-Zaleski@IsakowiczZalesk

Nowy pan i władca -Ihor Kołomojski, szef wspólnot żydowskich, obywatel i Cypru, zam. w Szwajcarii. Co na to wyznawcy mitu Giedroycia? Czy będą umierać za niego? @MSZ_RP @prezydentpl @KSzczerski @RadioWNET @PolskieRadio24 @DoRzeczy_pl @wPolityce_pl @Tysol @RMF24pl

Ludzie o tym mówią: 78
——————————————————————————————————————————————————-
Za: https://medianarodowe.com/zelenski-wygral-wybory-pierwszy-zydowski-prezydent-ukrainy/

22.04.2019

2 thoughts on “Zełeński wygrał wybory! „Pierwszy żydowski prezydent Ukrainy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.