Strona główna > Rosja > Żelazny dowód, że pożar w Kemerowo to zamach terrorystyczny !!! Drzwi sal kinowych zablokowano bezpośrednio przed pożarem !!!

Żelazny dowód, że pożar w Kemerowo to zamach terrorystyczny !!! Drzwi sal kinowych zablokowano bezpośrednio przed pożarem !!!

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Wszystko tajne stanie się jawnym ! Oto macie jeszcze jeden ważki dowód, że w mieście Kemerowo dokonano zamachu terrorystycznego. W oficjalnym wydawnictwie Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej „Парламентская газета” opublikowano materiał z wywiadem przeprowadzonym z nastolatkiem, który zdołał się uratować podczas pożaru jednej z sal kinowych (patrz niżej). Obejrzyjcie sobie go na tym kremlowskim portalu dopóki go jeszcze nie usunęły putinowskie tyłkowłazy. 

Chłopak opuścił salę kinową bezpośrednio przed wybuchem pożaru. On zaprowadził kuzyna do toalety czyli widać, że drzwi do sal kinowych podczas seansów filmowych BYŁY OTWARTE! I już w toalecie, to znaczy w przeciągu paru minut, poczuł on zapach dymu. Wyprowadził kuzyna i wrócił do drzwi sali kinowej, które już BYŁY ZAMKNIĘTE! 

1-Tak więc DRZWI SAL KINOWYCH BYŁY ZABLOKOWANE NA KILKA MINUT PRZED POŻAREM! Ktoś specjalnie i z premedytacją zaryglował ludzi z przeznaczeniem na straszną i męczeńską śmierć!
I jeszcze jedna wpadka kremlowców. Nastolatek opowiedział, że znajdowało się na sali ponad stu (100) widzów. Drzwi nie udało się wyważyć ani z zewnątrz ani od wewnątrz. Tak więc jak to może być, że śmiertelnych ofiar może być 64 osoby skoro tylko w jednej sali kinowej znajdowało się ponad 100 osób?! (w jednym z zapisów video poświadczało się, że tylko w jednej sali kinowej znaleziono 120 zwłok).
2-Tak więc OFICJALNE INFORMACJE O 64 ŚMIERTELNYCH OFIARACH TO JEDYNIE AROGANCKIE ŁGARSTWO KREMLOWSKIE!
Bracia i siostry! Oto okazuje się, że drzwi sal kinowych zapełnionych dziećmi zostały zablokowane bezpośrednio przed pożarem. I także pożarniczy system alarmowy został wyłączony na 15 minut przed wybuchem pożaru.
W związku z tym istnieją wszelkie podstawy do stwierdzenia, że w Kemerowo dokonano najprawdziwszego zamachu terrorystycznego, którego celem było właśnie spalenie ludzi żywcem!
I to nie islamscy terroryści dokonali tego zamachu albowiem oni po prostu wysadzają w powietrze swoje ofiary. W naszej opinii i przekonaniu było to wcześniej przygotowane rytualne spalenie dzieci, było to złożenie ofiary zorganizowane przez satanistów z sekty Chabad Lubavitch z okazji ich święta Pesah (pascha). I Kreml, jak to widzimy, ukrywa i wycisza tę zbrodnię…Kto ma rozum niechaj rozumie!

Nastolatek znajdujący się podczas pożaru w Centrum Handlowym «Зимняя вишня» opowiedział stacji telewizyjnej „360” jak udało mu się uratować. 15-letni Witia (imię zmienione) opowiedział, że razem ze swoim najlepszym przyjacielem Nikitą był na seansie filmowym w jednej z sal kinowych. Kiedy na krótko opuścił salę kinową to akurat wtedy wybuchł przerażający pożar. Jemu samemu udało się uratować ale już jego przyjaciel nie zdołał wyrwać się z zaryglowanej sali kinowej.

„My z Nikitą pojechaliśmy razem do Centrum Handlowego «Зимняя вишня». Nasz przyjaciel miał akurat urodziny, chcieliśmy tam pojechać, kupić coś na prezent dla niego. No i pójść także do kina. Tam wyświetlano jakiś film, już nie pamiętam jaki. Ludzi na sali kinowej było dużo. Ponad sześćdziesięciu, nawet ponad stu, z pewnością było. Mój kuzyn był z nami, zachciało mu się do toalety i ja z nim poszedłem żeby go dopilnować. On stale chodzi  tam gdzie nie trzeba, może się zgubić, coś takiego już raz się zdarzyło. On ma tylko pięć lat” – opowiedział Witia.

Według słów nastolatka, w toalecie wyczuł on zapach dymu. „Wyszedłem, patrzę, a tam ludzie biegną. Ja natychmiast pobiegłem ażeby wynieść kuzyna na ulicę. Zostawiłem go z przyjaciółmi ażeby go pilnowali. W ten sposób wszystko się zaczęło” – dodał Witia.
Nastolatek nie mógł pozostawić przyjaciela w nieszczęściu i spróbował przedostać się z powrotem na czwarte piętro, które już zaciągnęło się ostrym i gryzącym dymem. „Zacząłem biec z powrotem, ledwie mogłem się poruszać, nie było czym oddychać. Ledwie dostałem się na czwarte piętro to ruszyłem w stronę sal kinowych. Zatelefonowałem do Nikity a on powiedział mi, że znajduje się na sali kinowej. Powiedziałem mu żeby otworzył drzwi a on do mnie: „One się nie otwierają”. Ja spróbowałem jakoś te drzwi wyłamać ale nie udało mi się. Nie mogłem normalnie na nie napierać ponieważ wokół mnie był wszędzie tłum” – opowiada chłopak.
„Nie chciałem odchodzić, ciągle tam byłem, chciałem jakoś pomóc. Poprzez drzwi on mi powiedział żebym uciekał. Odpowiedziałem mu, że nigdzie się nie ruszę. Zacząłem mieć już zawroty głowy ale mówiłem, że go nie pozostawię. On odpowiedział mi zza drzwi: „Nie trzeba. Ty już niczego nie zdołasz zrobić. Pilnuj żeby u mamy było wszystko dobrze.” Następnie wybiegłem na ulicę” – zakończył opowieść Witia.
—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–
Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, jeszcze jedna adnotacja. Ten nastolatek zszedł na dół wynosząc kuzyna, wrócił na czwarte piętro do sali kinowej żeby ratować przyjaciela, starał się wyłamać drzwi, itd. A gdzie w tym czasie byli ratownicy, ochroniarze, itd.? Nie było nikogo! Wprost przeciwnie, jak opowiadają świadkowie to ochroniarze wręcz utrudniali ewakuację ludzi uciekających z rozgrzanego budynku a pracownicy Centrum Handlowego wręcz zapewniali ochotniczych ratowników, że żadnych ludzi już na górze nie ma. Teraz już wam się wszystko rozjaśniło? Dla nas wszystko jest jasne!
No i jeszcze jedno. O jakich 64 ofiarach można mówić jeżeli w trzech salach kinowych Centrum Handlowego „Зимняя вишня” znajdowały się 542 siedzące miejsca. I w tym dniu, w tym czasie nie było już dostępnych biletów, wszystkie sale były kompletnie zapełnione ludźmi, głównie dziećmi! W tych trzech salach kinowych było ponad 500 ludzi a tylko w jednej sali zostały otwarte drzwi podczas pożaru a w pozostałych salach ludzie zginęli ponieważ drzwi były zablokowane.

Za: http://3rm.info/main/70846-esche-dokazatelstvo-pozhar-v-kemerovo-eto-terakt-dveri-kinozalov-byli-zablokirovany-pryamo-pered-pozharom.html

Publikacja 28.03.2018

Przekład Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.