Strona główna > NWO > Apokalipsa > Zdruzgotany fundament chrześcijaństwa !!!

Zdruzgotany fundament chrześcijaństwa !!!

Brat łże-patriarchy Cyryla (Gundiajewa), papież rzymski Franciszek, zmienił modlitwę „Ojcze nasz” !!!

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Tak więc, drodzy bracia i siostry w Chrystusie, widzimy do czego już doszło. I tego satanistę Franciszka zwierzchnik Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej zwie swoim bratem i obcałowuje się z nim jak z rodzonym bratem i współwyznawcą. A dlaczego w świetle całej tej nieprawości milczą arcypasterze i pasterze Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej ?!

a0

Czyż ich nie dręczą wyrzuty sumienia kiedy każdego razu podczas nabożeństwa wspominają przed Tronem Bożym Cyryla jako swojego ojca ?! Co za tchórzliwość, letniość i zdrada Chrystusa i Cerkwi Prawosławnej !!!

A my jeszcze pragniemy i oczekujemy na jakieś polepszenie naszego życia…Nic takiego nie będzie! Ale będą cierpienia, smutek i łzy za nasze gromadne i powszechne zaparcie się Prawdy! Za nasze tchórzostwo i zdradę będą popuszczone przez Pana ciężkie i krwawe doświadczenia. I my sami jesteśmy im winni. Panie, zmiłuj się nad nami!

—————————————————————————————————————————–

Papież rzymski wypowiedział się za zmianą modlitwy „Ojcze nasz”, donosi brytyjska gazeta „The Daily Mail„.

a11

Papież rzymski przypomniał, że we Francji już zmieniono tekst modlitwy „Ojcze nasz”, która teraz brzmi: „nie pozwól nam poddać się pokusie”. W takim przekładzie, zauważył pontifex, cała wina za uległość pokusie spoczywa na człowieku. W opinii pontifexa, w oparciu o tłumaczenia modlitwy na język angielski, i szereg innych języków, można pomyśleć, że Bóg wybiera sobie czy wprowadzić nas na pokuszenie czy nie.”

„To nie jest dobry przekład ponieważ robi aluzję, że Bóg wiedzie na pokuszenie” – powiedział papież rzymski Franciszek. Franciszek przypomniał, że we Francji już zmieniono tekst modlitwy, która teraz brzmi: „nie pozwól nam poddać się pokusie”.

Modlitwę „Ojcze nasz”, według Ewangelii, dał swoim uczniom Jezus Chrystus w odpowiedzi na ich prośbę o nauczenie ich modlitwy. W języku oryginału modlitwa zaginęła a najstarsze zachowane jej teksty napisane są w starożytnym języku greckim koine.

a00

Za: http://3rm.info/main/69715-brat-lzhpkirilla-gundyaeva-papa-rimskiy-francisk-vyskazalsya-za-izmenenie-molitvy-otche-nash.html

Data publikacji: 8.12.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.