Strona główna > Bez kategorii > Zdrajcy Ron i Rand Paul

Zdrajcy Ron i Rand Paul

Źródło polskie: http://radtrap.wordpress.com/2012/06/11/zdrajcy-ron-i-rand-paul/

Libertarianizm jest przykładem opozycji kontrolowanej. Jest częścią dialektyki Illuminati. Czytelnicy tej strony nie będą zapewne zaskoczeni informacją że Ron Paul i jego syn Rand właśnie poparli kandydaturę Mitta Romneya.

Idealiści nie czuli się tak zdradzeni od czasu paktu między Hitlerem a Stalinem.
Anthony Migchels (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap
Rand Paul zaczął popierać Mitta Romneya w zeszły piątek, zaledwie kilka dni po tym jak Romney został namaszczony przez uczestników konferencji Bilderberg, tych samych ludzi którzy kilka miesięcy temu wsparli Rona Paula milionami dolarów.

W społeczności libertariańskiej zawrzało.

Nagle przywódcy libertariańscy zaczęli odwracać się od Rona. Adam Kokesh jest wyraźnie poruszony. Na Prison Planet, prawdopodobnie najbardziej wpływowej stronie wspierającej Paulów, nagłówki grzmią o zdradzie Randa Paula. Mike Adams wciąż nie może w to uwierzyć i zastanawia się czy Paul Jr. nie chce przypadkiem zniszczyć systemu od środka. Ten filmik na YouTube zachęca widzów do ankiety na temat działań Paula – 90% ankietowanych nie jest zadowolona z tego co się wydarzyło. Profil Randa Paula na Facebooku jest zalewany komentarzami tysięcy wściekłych zwolenników.
 Jest tak źle, że można się zastanawiać czy panowie Paul przypadkiem nie przekombinowali. Nie bądzmy jednak głupi, wszystko idzie zgodnie z planem. Nawet dla człowieka z zewnątrz takiego jak ja, którego nigdy nie obchodził ani jeden ani drugi, wygląda to na najbardziej cyniczną, oczywistą i bezwzględną zdradę w historii.
Pomyśl.
W marcu Time Magazine zacytował doradcę Rona Paula: ‘Jeśli mówimy o umieszczeniu Randa na liście kandydatów, coś takiego warte by było dostarczenia naszych ludzi Romneyowi.” (3:40 min.)
Lew Rockwell stwierdził że w kampanii Paula nigdy nie chodziło o zwycięstwo. Ciekawe co na to miliony jego zwolenników i darczyńców?
Według Rockwella chodziło o edukację ludzi i ukazanie im cudowności austriackiej ekonomii, a nie o wygranie wyborów. To wyjaśnia dlaczego Ron Paul nigdy nie startował jako kandydat niezależny.
Po latach pracy przy kampanii Paula, Rockwell nagle mówi że nie powinniśmy głosować i uczestniczyć w polityce zdominowanej przez partie. Czy można być bardziej obłudnym?
BILDERBERGOWIE NAMAŚCILI MITTA?

Wszystko to rozegrało się kilka dni po wizycie Romneya na konferencji Bilderberg, gdzie wyrósł na prawdziwe zagrożenie dla Obamy.
Co to znaczy?
Sprawa jest oczywista. Ron Paul miał za zadanie zagonić opozycję w ślepy zaułek. Nie startował jako kandydat niezależny. Zrobiłby tak gdyby był prawdziwym opozycjonistą. Dla niego ważniejsze jest by wygrał kandydat partii republikańskiej. Boi się tylko tego by przypadkiem nie podzielić głosów zwolenników prawicy.
Jak mówił Rockwell rolą Paula jest edukacja mas a nie dokonanie zmian w polityce. “Poruszył serca miliardów ludzi” swoją miłością do złota i austriackiej ekonomii.
W sposób typowy dla dialektyki heglowskiej, przedstawił swoją antytezę – wolny rynek walutowy zdominowany przez złoto, będący w opozycji do tezy – waluty kontrolowanej przez rząd/bank centralny. Syntezą tej konfrontacji będzie klasyczny parytet złota który był zawsze głównym celem elit finansowych.
Anthony Wile z Daily Bell zresztą zawsze tak uważał. Romney jeszcze nic nie wygrał, ale znalazł się w odpowiednim momencie dla parytetu złota którego popularność rośnie, a nadchodzący kryzys który może się zacząć w każdym momencie, bynajmniej nie pójdzie na marne.
Republikanie będą zadowoleni. Ron Paul prawdopodobnie przejdzie na emeryturę. Rand Paul, wraz z całą Partią Herbacianą, został w pełni przejęty przez Republikanów. Posiada charyzmę śniętej ryby (…) Odcięty od wsparcia zwolenników swojego ojca, niedługo przestanie się liczyć.
KONKLUZJA
Można powiedzieć że wszystko poszło zgodnie z planem. Elity finansowe wykiwały opozycję w klasyczny sposób. Miliony ludzi nawołujących do wielkiej zmiany, zostało nagle samych z walizkami w łapie.
Po tych wyborach spod ziemi wyrośnie nowy agent i nowa zmiana, prawdopodobnie będą chcieli ustanowić hamiltonowski system bankowy, który w mojej opinii będzie kolejnym przyczółkiem dla kontrolowanej opozycji.
Co ciekawe zarówno Rand Paul jak i Lew Rockwell wyglądają na tym nagraniu na dość przybitych ludzi. Jak widzimy zło nie jest zbyt przyjemnym doświadczeniem.
[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mGfcS6NkiAY]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.