Strona główna > Rosja > Zdrada Rosji przez Głównodowodzącego Putina

Zdrada Rosji przez Głównodowodzącego Putina

Uwaga Red. www.3rm.info – No więc jakie jeszcze potrzebne są dowody na to, że Putin to nie żaden „ojciec narodu”, nie żaden patriota a już tym bardziej prawosławny chrześcijanin?

Jak to więc można wszystkie dane osobowe żołnierzy armii kraju przekazać wszystkim jej wrogom i przeciwnikom? Jaki to normalny człowiek, troszczący się o jej bezpieczeństwo narodowe, mógłby to uczynić? TYLKO ZDRAJCA!

a99

Kto może przy pomocy swojej władzy realizować w kraju plany Szatana, wprowadzać w kraju technologie Antychrysta, jego elektroniczne systemy kontroli i rejestracji wszystkich obywateli a tym bardziej wojskowych?! TYLKO PACHOŁEK ANTYCHRYSTA!

Niech pro-putinowcy, putinofile i putinoidy, w tej liczbie i tak zwani prawosławni w rodzaju Duszenowa, objaśnią to zjawisko.

Popatrzmy jak powykręcają się i wykoślawią ich fizjonomie i języki przy próbach znalezienia choćby jakiegoś spójnego i zrozumiałego uzasadnienia takiego zdradzieckiego rozkazu Putina. Obyś pokarał go Panie!

Ludzie, otwórzcie w końcu oczy, przestańcie oglądać kremlowski tele-zombilator, włączcie chociaż logiczne myślenie. Kto ma rozum niech rozumie!

————————————————————————————————————————

PRZEJRZYSTA DLA WROGÓW ARMIA. UTWORZONA JEDNOLITA, ELEKTRONICZNA BAZA DANYCH WSZYSTKICH WOJSKOWYCH.

Wraz z coraz częstszymi doniesieniami o atakach cybernetycznych i zagrożeniach dla elektronicznych baz danych, z porażającą zdrowy rozsądek konsekwencją, w Rosji kontynuuje się budowę jednolitego systemu rejestracji obywateli.

a88

Teraz i informacja o poborowym będzie przechowywana w postaci elektronicznej, na karcie zaopatrzonej w mikrochip. Ta karta, w istocie, zastąpi kartę wojskową.

Na rozkaz Głównodowodzącego-prezydenta Rosji, Władimira Putina, zostały odnowione i wyposażone w nowy sprzęt wszystkie wojskowe komendy uzupełnień w kraju. Komputery, laserowe drukarki i stanowiska biometryczne są teraz we wszystkich wojskowych komendach uzupełnień. 

Po przejściu badań lekarskich każdy poborowy musi przejść procedurę pobrania danych biometrycznych. Następnie wszystkie informacje wprowadzane są do mikrochipu, który jest umieszczony w plastikowej karcie, i jednocześnie automatycznie są one przechowywane w elektronicznej bazie danych w Moskwie.  

W ten sposób dosłównie wszystkie dane o wojskowych naszego kraju są już gotowe, w elektronicznej postaci, do przetwarzania i do przekazania osobom trzecim!

Donosi się także, że w rzeczywistości wprowadzanie kart w armii jest początkiem testowania elektronicznych dowodów tożsamości, które w przyszłości będą nadane każdemu obywatelowi Rosji.

Opijanie następnego sukcesu!
Opijanie następnego sukcesu!

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/66378-predatelstvo-rossii-glavnokomanduyuschim.html

Publikacja: 21.02.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *