Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Zdrada PiS – Notatka z MSZ! Po wyborach Polska ureguluje żydowskie roszczenia!

Zdrada PiS – Notatka z MSZ! Po wyborach Polska ureguluje żydowskie roszczenia!

Stanisław Michalkiewicz cytuje i omawia notatkę sporządzoną z rozmowy, z 25 października 2018 roku, pełnomocnika ministra SZ ds. kontaktów z diasporą żydowską Jacka Chodorowicza ze swoim odpowiednikiem z p. Thomasem Yazdgerdim, specjalnym posłannikiem Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu, potwierdzającą tok tajnych umów między rządami Polski i Stanów Zjednoczonych nad realizacją majątkowych roszczeń żydowskich organizacji Przemysłu Holokaustu wobec Polski.

Źródło:https://www.dlapolski.pl/oto-notatka-polskiego-msz-z-rozmowy-nad-ustawa-447-just-z-dep-stanu-usa

 

5 thoughts on “Zdrada PiS – Notatka z MSZ! Po wyborach Polska ureguluje żydowskie roszczenia!

 1. Michał – co za kretyński tytuł!!!
  Kogo to niby „zdradził””pisuar”, skoro jeszcze nieświętej pamięci Kalk-stein obiecał to judeosatanistom w tzw. iz-ra-el’u!

  a teraz usmańcy dają tylko alibi dla tego rabunku zuchwałego

  cytuję: „obojętnie kto wygra, po-lin jest wasza”

  Ps. Trzeba być debilem, żeby sądzić, że ta „notatka” tak sobie „wyciekła”

  a kto jest najlepszy do jej ogłoszenia

 2. Dokładnie tak, mimo wszystko jest to nie do zablokowania bo zbyt duża część kiedyś narodu jest obojętna na sprawy polityczne i niezaangażowana w to.

  Chodzi teraz o znamię demokracji, dotrze to do tego kto chce wiedzieć czyli do nisz , a te sa zbyt słabe wobec naporu diaspory – dzieki temu upieką 2 pieczenie na 1 ogniu.

  Zrealizuje przemysl holokaustu ostateczny rozbiór 3RP na 4RP-obojga narodów i jednocześnie rozstawiają nad sobą parasol ochronny w postaci przecieku dokumentu , ktory demokratycznie umozliwiał reakcje ze strony polskiego suwerena!

 3. *** opr. cit. ” Nic Polakom NIE było DAROWANE” – o czym głośno waląc pięścią w stół publikował Josef Wisorionowicz STALIN w Jałcie na spotkaniu z … sojusznikami … „przyjaciele” z Zachodu …
  A o to dalsze fakty historyczne :
  * >> APEL do Żydów << … czyli likwidacja biologiczna NARODU Polskiego i Polaków … po II Wojnie Światowej …
  *** E P O K A "Solidarności" to KAMUFLAŻ … To kontynuacja w najgorszym wydaniu doktryny Jakuba BERMANA z kwietnia 1945 roku po Fikcji Kapitulacji Niemiec hitlerowskich w maju 1945 roku … na 50 Lat Polakom "darowano" by zaistnieli …. nawet byli … X potęgą ŚWIATA na kuli ziemskiej ( lata gierkowszczyzny) bardzo sprytnie pod "parasolem radzieckim" trybem "arbeit macht free" zrestaurowali mienie pożydowskie i niemieckie – patrz: USraelskie roszczenia … S 447 -…. dalej zrywami rewolucyjnymi klasy robotniczej (1956, 1970) po drodze byli studenci (1968) a ostatecznie pod szyldem pro "Solidarnościowymi" hasłami (22 postulaty na gdańskim płocie stoczni) dokonana została REWOLTA 1989r – na dzień dzisiejszy …. po terytorium Rzeczpospolitej Polski … szaleje syfilis schizofrenii paranoidalnej i olśnieni "Wolnością, Niepodległością z demokracji " Pomrocznością Jasną … Bracia Polacy … jak na razie metodą : dr A. Dudy i Mateuszka Morawieckiego (polsko języczny PREMIER RP głosi : opr. cit. " Jesteśmy w sytuacji, w pewnym sensie NIE do Odwrócenia. Ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy" … publikacja Morawieckiego …) realizują CUD -y …. namnożyło bez liku "firerków". Brak Jedności i Zgodnosci NARODOWEJ. Powstał STAN … jak w bajce o myszce serku i słonince a na drodze do tych frykasów … żyletka … o czym bez owijania w bawełnę publikował … generał Wojciech J A R U Z E L S K I … kto go wtedy słuchał … przecież okrzyknięto go zdrajcą, przestępcą … jedynie Jacek KUROŃ miał odwagę powiedzieć głośno … To My ich zrobiliśmy w ciula … przy okrągłym STOLE …
  https://www.youtube.com/watch?v=fOqtQKyO9ls;

  *** Bracia POLACY !! R O D A C Y !!
  *** Cała noc 29/30 – 05- 2019r z Niemiec w kierunku Gdańska szły USraelskie kolumny … Bracia Polacy ! Drugiego Powstania w stylu "warszawskiego" to już NIE będzie .. ! Skoro NIE potrafimy sie zjednoczyć do Wyborów … rozgrywają nas jak chłopa w sadzie, w kiczki na dachu … "przyjaciele"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.