Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Zdolność przewidywania

Zdolność przewidywania

synagoga szatana

Cóż za zdumiewająca zdolność przewidywania!

Pisząc w the Zionist Review (London), tygodniówce, numer z marca 1944 r., Rudolf E. Melitz, zamieścił cytat z artykułu wstępnego, który niedawno pojawił się w nie wymienionej z nazwy gazecie rumuńskiej:

„Po zwycięstwie Anglo-Amerykanów, żydzi nie tylko zostaną przywróceni na swe pozycje zarządców i władców Europy, ale będziemy również musieli zapłacić kary z odsetkami za wszystko, co oni będą udawać, że utracili, a tym samym nasze finanse, już tak znacznie uszczuplone, będą cierpiały niezmierne szkody w przyszłych pokoleniach. Będziemy zmuszeni nie tylko do obowiązku tolerowania na nowo żydowskiej zuchwałości w życiu publicznym i duchowym, ale izrahell będzie żądać dla siebie roli arbitra. Jeżeli odmówimy zgody na pokłony dla złotego cielca, będziemy musieli liczyć się z jeszcze większymi represjami, gdyż według dr Weizmanna, żaden pokój nie jest możliwy, dopóki wszystkie żydowskie roszczenia nie zostaną zaspokojone w sposób zadowalający. Zamiast ucieczki spod żydowskiej kurateli, Europa po raz kolejny zostanie zmuszona do klęknięcia przed wszech mocnym żydostwem”.

Antysemityzm w świecie powojennym: naziści podczas ciężkiej pracy„, Rudolf E. Melitz, Zionist Review, 10.03.1944, str. 4.

źródło: http://winstonsmithministryoftruth.blogspot.com/2013/10/quite-prediction.html

przygotował: stophasbaraWWII-JEWBANKERS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.