Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Zdjęcia z sowieckiego wyzwolenia Auschwitz to fałszerstwo

Zdjęcia z sowieckiego wyzwolenia Auschwitz to fałszerstwo

„Ocalona z Holokaustu”, przyrodnia siostra Anny Frank, Eva Schloss, oświadczyła w brytyjskiej telewizji, że zdjęcia z sowieckiego wyzwolenia Auschwitz (które od dziesięcioleci są propagandowo publikowane), są fałszerstwem.

90-letnia Eva pojawiła się w „Good Morning Britain”, aby porozmawiać, jak przetrwała Holokaust w związku z 75 rocznicą wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz.

Eva została wysłana do Auschwitz w wieku 15 lat z matką Fritzi oraz ojcem i bratem.

Eva miała 23 lata, kiedy jej matka Fritzi poślubiła Otto Franka, czyniąc ją pośmiertną przyrodnią siostrą Anny Frank, która zmarła osiem miesięcy wcześniej w obozie koncentracyjnym Bergen-Belsen w 1945 roku.

Osiem miesięcy spędziła w Oświęcimiu, zanim obóz został wyzwolony, i „uniknęła wzięcia udziału w marszu śmierci, zarządzonym przez nazistów, którzy uciekli z więźniami, aby ukryć swoje zbrodnie, ponieważ ona i jej matka zaspały (sic) i pozostały w obozie”. Stwierdziła również, że jej matka była wyselekcjonowana do komory gazowej, ale jakimś „cudem” tam nie dotarła.

Ocalała twierdzi jednak stanowczo, że zdjęcia radzieckiej Armii Czerwonej uwalniającej obóz są fałszywe, ponieważ sowieccy żołnierze nie mieli aparatów fotograficznych, i pamięta, że w tym czasie w Auschwitz był duży opad śniegu, czego nie widać na obecnych, fałszywych zdjęciach. Potwierdzić to miał jakiś rosyjski wojskowy.

Ufaj naocznym świadkom!
Takim jak Jan Karski i jego zeznaniom o „eksterminacji elektrycznej”*, uratowanym przed marszem śmierci z powodu zaspania, zeznającym w Norymberdze o gotowaniu dzieci w parze wodnej (Treblinka),  uratowanym przez wilki w lesie, twierdzącym, że kolor dymu z krematorium pokazywał narodowość, że abażury wykonywano z ludzkiej skóry, a mydło produkowano z ludzkiego tłuszczu, takim którzy zeznali, że widzieli gejzery krwi, takiej, która miała wielokrotnie połykać i wypróżniać swoje diamenty, słyszącemu ofiary drapiące w ściany komory gazowej, uratowanemu z komory gazowej przez siłę, która wypchnęła go za drzwi, uratowanemu dzięki jabłkom przyniesionym pod ogrodzenie obozu przez dziewczynę z pobliskiej wioski, uratowanemu z komory gazowej ponieważ nazistom zabrakło gazu.

Nie zapomnij też o napędzanej pedałem maszynie do miażdżenia mózgów, o psach przeszkolonych do gwałtu na żydowskich dziewczynach, o psie przeszkolonym do gryzienia dziewczyny, gdy źle grała na pianinie, o młodych żydowskich chłopcach umierających z powodu maszyn do masturbacji, elektrycznych podłogach, eksplodujących miskach do zupy, o piwnicach z maszynami wyposażonymi w ostrza noży, o postrzelonym kulą, która przebiła odzież i zatrzymała się na skórze. Nie zapomnij o palącej się krwi i kobiecych ciałach używanych jako podpałka dla męskich ciał.

[*][Jan Karski] deported Jews were being exterminated with electricity.[5]
https://en.wikipedia.org/wiki/Auschwitz_bombing_debate

Oficjalna historia głosi, że niepracujący Żydzi przybywający do Auschwitz  byli „gazowani”. Jednak z ośmiu osób wysłanych do Auschwitz  3 września 1944 r. z „Aneksu”* żadna nie zginęła w komorze gazowej. Zamiast tego pięć z nich zostało przetransportowanych z powrotem do Niemiec-Austrii w listopadzie 1944 r.

1. Anne Frank – wysłana do Auschwitz, a następnie przetransportowana do Belsen, gdzie zmarła na tyfus (w Belsen nie Auschwitz).
2. Otto Frank – został w Auschwitz wraz z innymi w barakach dla chorych. Przeżył wojnę.
3. Edith Frank-Holländer – została w Auschwitz, gdy Niemcy się wycofali.
4. Margot Frank (starsza siostra Anny) zmarła na tyfus w Belsen (nie w Auschwitz).
5. Fritz Pfeffer, wysłany do Auschwitz, a następnie przetransportowany do obozu koncentracyjnego Neuengamme, gdzie zmarł 20 grudnia 1944 r. Jego przyczyna śmierci jest wymieniona w dokumentach obozowych jako „zapalenie jelit”.
6. Auguste van Pels urodzona jako Auguste Röttgen (żona Hermanna), której data śmierci jest nieznana. Świadkowie zeznawali, że przebywała z siostrami Franka przez pewien czas w Bergen-Belsen. Według niemieckich danych van Pels została wysłana do obozu koncentracyjnego Bergen-Belsen w Niemczech z grupą ośmiu kobiet w dniu 26 listopada 1944 r. Świadek Hannah Goslar zeznała, że rozmawiała z nią przez ogrodzenie z drutu kolczastego „pod koniec stycznia lub na początku lutego”. Augusta została przetransportowana 6 lutego 1945 r. do Raguhn (Buchenwald w Niemczech), a następnie 9 kwietnia 1945 r. do obozu w Theresienstadt.
7. Peter van Pels zmarł w Mauthausen (nie w Auschwitz).
8. Hermann van Pels zmarł w Auschwitz. Często twierdzi się, że został „zagazowany”. Jednak według zeznań naocznych świadków nie zdarzyło się to w dniu jego przybycia. Sal de Liema, więzień w Auschwitz, który znał zarówno Otto Franka, jak i Hermanna van Pelsa, powiedział, że po dwóch lub trzech dniach w obozie van Pels mentalnie „poddał się”. Później zranił kciuk w pracy i poprosił o wysłanie go do baraków dla chorych. Nie ma żadnych dowodów na twierdzenie, że Hermann van Pels został zagazowany.
Scenariusz był taki sam w przypadku innych grup żydów ściśle związanych z Anną Frank, które również zostały wysłane do Auschwitz z Holandii.
9. Eva Geiringer Schloss – ur. 11 maja 1929 r. wysłana do Auschwitz maj 1944 r. przyrodnia siostra Anny Frank. Przeżyła wojnę.
10. „Fritzy” Geiringer, matka Evy, żona Otto Franka. Przeżyła wojnę.
11. Heinz Geiringer, brat, przeżył Auschwitz, ale zmarł podczas przymusowego marszu poza obozem.
12. „Pappy” Geiringer. Przeżył Auschwitz, ale zmarł podczas przymusowego marszu poza obozem.
Geiringers  byli imigrantami z Austrii. Oni również zignorowali wezwanie do stawienia się do  pracy otrzymane 6 lipca 1942 r. i się ukrywali. Zatrzymani 11 maja 1944 r. zostali wysłani do Auschwitz w tym samym miesiącu.
13. Janny Brandes-Brilleslijper została aresztowana za fałszerstwo. Była w obozach koncentracyjnych Westerbork, Auschwitz i Bergen-Belsen. Jechała do Auschwitz tym samym pociągiem co rodzina Franków i do Belsen ze starszą siostrą Anny i Margot Margot. Przeżyła wojnę.
14. Lientje, siostra Janny. Przebywała w obozach koncentracyjnych Westerbork, Auschwitz i Bergen-Belsen z Janny. Przeżyła wojnę.

arjanek.neon24.pl/post/152273,sprawa-anny-frank-i-sztuczna-inteligencja-agenta-fbi

wolna-polska.pl/wiadomosci/pamietnik-anny-frank-w-koncu-potwierdzony-jako-oszustwo-2019-12

VIDEO – Anne Frank’s Stepsister and Auschwitz Survivor Says She Never Gave up | Good Morning Britain

Za: https://www.salon24.pl/u/coroner/1016356,zdjecia-z-sowieckiego-wyzwolenia-auschwitz-to-falszerstwo

31.01.2020

One thought on “Zdjęcia z sowieckiego wyzwolenia Auschwitz to fałszerstwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *