Strona główna > Bliski Wschód > Zbydlęcenie żydowskiej religii holoszwindlu czyli wybory „Miss Ocalonych z Holocaustu”

Zbydlęcenie żydowskiej religii holoszwindlu czyli wybory „Miss Ocalonych z Holocaustu”

Miss - Polska Wiadomości Świat

Gdy człowiek myśli, że już go nic nie zdziwi, to w mig  koczownicy wyprowadzają go z błędu i a to jest zaskoczony, a to zgorszony i zaskoczony, jak w poniższym przypadku. Jak donosi m.in. szechterowski brukowiec, w izrahellu w miejscowości Hajfa 23 sierpnia po raz drugi wybrano „Miss Ocalonych z Holocaustu”.  W  „kontrowersyjnych” (delikatnie rzecz ujmując) wyborach „miss” uczestniczyło trzysta Chazarek pomiędzy 70’tym a 94’tym rokiem życia. Rzekomo wszystkie przeżyły tzw. „obozy zagłady”. Z pośród osiemnastu finalistek zwyciężczynią okazała się 93-letnia Shoshana Kolmer, widoczna na zdjęciu poniżej:

Miss - Polska Wiadomości Świat

Dziękuję Bogu Wszechmogącemu, że pozwolił mi dożyć dzisiejszego dnia – rzekła holokaustyczna zwyciężczyni Shoshana Kolmer w czasie uroczystości.

Oczywiście holokaustyczny miss spektakl budzi uzasadnione kontrowersje,  na co organizatorzy odpowiadają, że, cyt.:  tę kontrowersyjną decyzję podjęli po konsultacji z Isabellą Greenberg, innym psychiatrą zajmującą się od lat Żydami ocalonymi z zagłady. Greenberg powiedziała im, że potencjalne uczestniczki konkursu były pozbawione dzieciństwa i młodości, więc teraz, u schyłku życia, tym bardziej docenią szansę, by przekroczyć swoją traumę i czerpać radość z tego, co jest.

David Parsons, rzecznik prasowy International Christian Embassy, twierdzi też, że jednym z celów konkursu jest zwrócenie uwagi na potrzeby ofiar Holocaustu, które nierzadko żyją dziś w skrajnym ubóstwie.

Cóż, to wszystko wyjaśnia… (!)

Holoszwindlowy konkurs miss nasuwa skojarzenia ze stalagami, innym żydowskim holo-wypaczeniem, czyli popularnym żydowskim porno w izrahellu, w którym seksowne blond niemieckie SS’manki torturują i gwałcą więźniów w obozach koncentracyjnych. Ponieważ tylko chory, psychopatyczny koczowniczy umysł jest rządny samogwałtu przy najgorszych okropieństwach. Zdrowemu na umyśle człowiekowi nie przyjdzie na myśl aby ze zła, bólu, strachu i śmierci czerpać pozytywne tudzież przyjemne uczucia.

Miss - Polska Wiadomości Świat
Miss - Polska Wiadomości Świat
Kilka innych faworytek Miss Ocalonych z Holocaustu:
Miss - Polska Wiadomości Świat
Miss - Polska Wiadomości Świat
Miss - Polska Wiadomości Świat
Miss - Polska Wiadomości Świat
Miss - Polska Wiadomości Świat

Na podstawie:

http://wyborcza.pl/1,75477,14486834,Miss_Holocaustu__numer_obozowy_80277.html

http://wiadomosci.wp.pl/gid,15920898,gpage,8,kat,7631,mgaleria.html

a303

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.