Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Zbigniewie Ziobro, dawaj Polakom list (ŚORMŻ) i uratuj rebe Michalkiewicza (obrońcę pedofilów)

Zbigniewie Ziobro, dawaj Polakom list (ŚORMŻ) i uratuj rebe Michalkiewicza (obrońcę pedofilów)

Są różne wersje, co do kwoty, której żądają od nas żydzi z tytułu mienia bezspadkowego. Wprawdzie z tego tytułu nic im się nie należy, ale… dobrze by było, żebyśmy wiedzieli, jakie są ich oczekiwania. Red. S. Michalkiewcz pisze i rozpowiada od roku, że chodzi o 1 bilion złotych, tj. 330 mld dolarów. Twierdzi, że żydzi ze Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego przysłali list w tej sprawie do Ministerstwa Sprawiedliwości. Uważam, że jest obowiązkiem ministra Zbigniewa Ziobry nam ten list okazać… Dr Z. Kękuś.

Zobacz także:

  1. S. Michalkiewicz okaż list Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego
  2. ŻENADA, wRealu24.tv i redaktorze Stanisławie Michalkiewicz

Suplement: Patrioci-Bolki obwieszają się znaczkami!

Po co rozdmuchuje się aferę JUST 447? Już wiadomo?

Konwencje wyborcze trwają w najlepsze, marionetki licytują się aferami, a przez usta żadnemu z „bandy czworga” oraz tzw. Konfederacji nie przeszło żadne zdanie o aferze Skok Wołomin!Wszyscy robią kampanie za pieniądze ze Skok Wołomin, SK Bank, za środki dmuchnięte Polakom z BFG!

Męty z Wiejskiej PiS-PO-PSL-SLD powinny spłynąć razem z odchodami poprzez rury uszkodzonej oczyszczalni „Czajka”, tam ich miejsce, w szambie.

One thought on “Zbigniewie Ziobro, dawaj Polakom list (ŚORMŻ) i uratuj rebe Michalkiewicza (obrońcę pedofilów)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.