Strona główna > Rosja > Zbigniewa Sekulskiego opinie o Majdanie

Zbigniewa Sekulskiego opinie o Majdanie

aZbigniewa Sekulskiego opinie o Majdanie. Marionetki administrujące Polską realizują paserstwo polskiego majątku narodowego i stręczycielstwo tzw Unii.

Po rozprzedaniu za grosze wszystkich gałęzi przemysłu, likwidacji stoczni i flot, oddaniu mediów i banków zostali wysoko płatnymi agentami imperializmu unijnego przy wsparciu światowego żandarma zza oceanu i okolic pustyni Negev.

Długie lata selekcji i tresury ukształtowały cała kastę askarysów, naganiaczy, dywersantów i manipulatorów medialnych. Nomenklatura urzędników unijnych pobiera gaże astronomicznej wysokości z dożywotnimi zabezpieczeniami za które zrobią wszystko; słabsi charakterem zabiją własnego ojca i matkę nie mówiąc o ojczyźnie.

Z polskich mediów usuwa się wszystkie głosy prorosyjskie bądź niezgodne z centralnymi wytycznymi. Banda polskojęzycznych “polityków” łamiąc prawo międzynarodowe podżega i agituje w Kijowie za obaleniem legalnego rządu sąsiedzkiego państwa.

Tamtejsza opinia publiczna powinna wiedzieć,że na forach internetowych blisko 90 % głosów potępia ten Drang nach Osten. W sondażu wiodącego forum 81 % było przeciwnych “występom” Kaczyńskiego w Kijowie.

Podkreślam, że tak Komorowski ,Tusk jak “hardcorowiec” Kaczyński reprezentują tą samą rusożerczą opcję z różnicą akcentów i stylu. W prawdziwym interesie Polski jest zjednoczenie Rosji z korzenną Ukrainą i oddzielenie kordonem sanitarnym banderowskiej dziczy na zachodzie, organicznie wrogiej Polakom.

Najwyższy czas na sojusznicze porozumienie Suwerennych Demokracji Ojczyźnianych. Armia Federacji Rosyjskiej i Ukraińska powinny postawić sobie wspólny cel powstrzymania imperialistycznej agresji na wschód. Przyjazna Wszechruś i Unia Celna za wschodnią polską granicą to poczucie bezpiecznej głębi strategicznej dla Polski w znacznym stopniu już skolonizowanej i w pełni zwasalizowanej.

Skuteczny Anschluss Ukrainy do UE oznaczałby odcięcie Polski od wschodniej alternatywy wpychając bezpowrotnie nasz kraj w głąb brukselsko-berlińskiej paszczy i zalew Polski żywiołem wrogim Polakom o często kryminalnym obliczu. Nawet zdaniem Sikorskiego na pierwszy rzut “przystosowania” Ukrainy potrzebna będzie polska składka w wysokości rocznego budżetu ochrony zdrowia. A to tylko początek i nie uwzględnienie możliwych rosyjskich retorsji celnych i gospodarczo-finansowych.

Mamy natomiast dzisiaj JEDNĄ PARTIĘ – JEDEN RZĄD – JEDNE MEDIA – JEDNEGO RUSKIEGO WROGA I JEDNEGO OPĘTANEGO FÜHRERKA , któremu całe spektrum polityczne po cichu kibicuje jako harcownikowi ich rzeczywistych celów.

Cały wschód Ukrainy to zagłębie przemysłowe całkowicie związane z Rosją. To również przemysł lotniczy i zbrojeniowy (który w przypadku Anschlussu zostałby rozmontowany).

Cała zachodnia Europa przejawia zerowe zainteresowanie tym co się dzieje w Kijowie. Amok ogarnął tylko Warszawę. To polityka niemiecka, by Polskę ubabrać na wschodzie po łokcie i w razie doprowadzenia do rzezi lub fiaska tej awantury wszystko zwalić na Polskę . To też polityka usraelska, by umoczyć Rosję w wojnie domowej dla uzyskania wolnej ręki dla Izraela do hegemonii i militarnych podbojów na bliskim i środkowym wschodzie.

W ukryciu przed opinią publiczną polskie samoloty znowu ćwiczą w Izraelu. KONUS PODŁOKIETNIK robi to wspaniale ale jak pokazują ostatnie dni ma licznych kibiców od Michnika po Rydzyka.Tyle moich uwag na chwile bieżącą.

Zbigniew Sekulski

Za: http://www.jednodniowka.pl/news.php

Data publikacji: 3.12.2013

Suplement

"Mały cycerz" na dzikich polach kresowych czyli hetman moczowy Kalkstein odzyskuje Ruś dla Polin
„Mały cycerz kresowy” na dzikich polach czyli hetman moczowy Kalkstein odzyskuje Ruś dla Polin

 

 

Za: http://www.jednodniowka.pl/news.php

Data publikacji: 3.12.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.