Strona główna > NWO > Zbigniew Brzeziński o globalnym przebudzeniu świadomości oraz potrzebie stworzenia rządu światowego [wideo]

Zbigniew Brzeziński o globalnym przebudzeniu świadomości oraz potrzebie stworzenia rządu światowego [wideo]

Podczas przemówienia na konferencji CFR (Council on Foreign Relations) Zbigniew Brzeziński wyraził swoje zaniepokojenie zmniejszającą się rolą Ameryki w światowym przywództwie oraz wzrostem globalnej świadomości rasy ludzkiej:

„Inną dużą zmianą jest fakt, że po raz pierwszy w historii ludzkości gatunek ludzki jest świadomy politycznie, to zupełnie nowa rzeczywistość…  Ludzkość jest teraz świadoma i uważna. Kombinacja tych dwóch czynników: zróżnicowanego światowego przywództwa oraz świadomych politycznie mas, czyni sytuację jeszcze trudniejszą dla każdego światowego mocarstwa”

W dalszej części Zbigniew Brzeziński odpowiada na pytanie: Czy ONZ będzie rządem światowym, czy potrzebna jest budowa nowej organizacji do roli rządu światowego?

Zbigniew Brzeziński:

„ONZ nie jest światowym rządem, jeśli chodzi o politykę zasadza się na fikcji… ONZ może poradzić sobie z obszarami, które już wymieniłem, są ważniejsze dla międzynarodowej zgody. Ta rzeczywistość będzie trwała przez jakiś czas…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.