Strona główna > Bez kategorii > Zasrany Talmud

Zasrany Talmud

Źródło: http://katonnajmlodszy.wordpress.com

Za: http://marucha.wordpress.com

Oskarżenie grupy rockowej o bluźnierstwo jest niezgodne z europejskimi wartościami – uznała Komisja Europejska, odnosząc się do sprawy Adama “Nergala” Darskiego.

W 2007 r. podczas koncertu w Gdyni Darski podarł Biblię, której kartki rozrzucił ze słowami: “Żryjcie to gówno!”

Komisja zaznacza, że “krajowe przepisy dotyczące bluźnierstwa, są wewnętrzną sprawą każdego kraju. Ale muszą być zgodne z umowami międzynarodowymi”, czytamy w piśmie. [Aha. Macie pełną wolność w uznawaniu, co jest blużnierstwem, a co nie jest, pod warunkiem, że to my decydujemy – admin]

Komisja powołuje się na Europejską Konwencję Praw Człowieka, która stoi na straży wolności słowa, a Polska jest jej sygnatariuszem.

“Prawo to chroni również tych, którzy obrażają lub szokują”, podkreśla KE.

No to teraz Kacio zapyta, czy jak potarga Talmud wykrzykując “Żryjcie żydowskie gówno!”, też zostanie uniewinniony przez Komisję Europejską?

**********************

Krzysztof M powiedział/a

2012-11-03 (sobota) @ 09:05:41

“No to teraz Kacio zapyta, czy jak potarga Talmud wykrzykując “Żryjcie żydowskie gówno!”, też zostanie uniewinniony przez Komisję Europejską?”

– No to ja Kaciowi odpowiem: nie będzie potrzeby zatrudniania do tego aż Komisji Europejskiej. Po prostu Kacio straci pracę, ktoś mu zablokuje konto, sąsiad go oskarży o molestowanie seksualne swojej córeczki (świadkowie będą!), córka Kacia zostanie zgwałcona, potem żona także, Policja nie przyjmie zgłoszenia o gwałcie, bo już będzie miała kartotekę zgłoszeń na Kacia, jak to rodzina Kacia jest patologiczna (no to pewnie gwałt jest wymyślony dla pieniędzy), potem jeszcze kilka takich numerów, i Kacio sam się grzecznie powiesi we własnej (oby!) piwnicy. A jak Kacio nie będzie chciał powiesić się sam, to pomoże mu w tym seryjny samobójca.

Jakieś pytania?

**********************

JO powiedział/a

2012-11-03 (sobota) @ 09:33:14

ad.9. Panie Romanie, czyzbym przeoczyl fakt Wypowiedzi JPII nawolujacy Polakow do Unii Europejskiej?

Pan Bizon Udokumentowal Kto w Polsce namawial, ale nie wyczytalem w Jego tekscie, ze Robil to rowniez Jan Pawel II.

Poza tym, co Pan swoim wpisem chce powiedziec, ze JPII “Swiety Papiez” Był “Tak Dobry” ze chcial dobrze zawsze…?

O co Panu chodzi?

My wiemy co Pan Jozef Napisal. Gajowy wskazal wylacznie na to, ze wskazujac na JPII wypowiedzi wzgledem Unii namawiajace Polakow do oddania Glosow na Tak , naraza sie wypowiadajacy na Riposte Rosjuszonego Pana Jozefa zaprzeczajaca Faktom.

Jak Rozumiem Pan J i Inni znajda TYSIACE “faktow” ktore usprawiadliwiaja wypowiedz i pokaza ” Co Nalezy Rozumiec” w wypowiedzi JPII a czego Nie nalezy Rozumiec i tak do Konca Swiata Beda Tacy jak Jozef dywagowac nad tym, jak nalezy Rozumiec a jak Nie wypowiedzi JPII w Kazdym Kontekscie …zapewne w zaleznosci w jakiej sytuacji sie znajdujemy. Nieprawdaz?

Zydzi stosuja Wojne Informatyczna poprzez stosowania Ideii Relatywizmu Prawdy, ktora sie zmienia w zaleznosci od okolicznosci, ktore sa kontrolowane Liberalizmem, ktory JPII nazywal Miloscia ( ale jaka miloscia? Katolicy Rozumieja Bogiem a JPII?…)

JPII Na skale Globalna zastosowal Metode Nowoczesnej Wojny Informatycznej z Pozycji Tronu Piotrowego czy chcial czy nie, czy robil to celowo czy nie. ROZUM, MODROSC, Prawda KAZE Tak wlasnie oceniac dzialanie Jana Pawla II.

Kto temu zaprzecza , zaprzecza Prawdzie, zaprzecza Bogu, a wiec jest Zdrajca.

Inaczej, kto popiera Jana Pawla II dzialania nawet w najmniejszej czastce naraza Prawde na mniejszy skutek jej Sily Dzialania, co skutkuje KONFUZJA Katolikow i Upadkiem ich Dusz.

Ta Wyrafinowana Wojna, gdzie do Tak, Tak, Nie , Nie wprowadzono ALE, jest szatanska Intryga, najniebezpieczniejsza z najniebezpieczniejszych. To Komunizm, Nazizm w Pigulce zwany Modernizmem. Kazdego Kto wspiera te Pigulke nalezy odseparowywac Conajmniej – a tych co Uparcie szerza z Odpowiedzialnych stanowisc PANUJACUCH – nalezy Zabijac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.