Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Zasłużone żydzisko Bergoglio

Zasłużone żydzisko Bergoglio

Motto:”Mówi mu Jezus: Jam jest droga, prawda, i życie. Nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie” (Ewangelia Św. Jana 14:6)

Dedykowane masom faryzejskich pseudo-„katolików”, ze szczególnym uwzględnieniem koszernych „tradycjonalistów” różnych przekonań i opinii, a zwłaszcza „tradycjonalistom” z bractwa faryzejskiego św. pica x.

Żydowska gazeta zamieszcza „papieża Franciszka” wśród najważniejszych amerykańskich żydów.

r11,1

Gdyby zaledwie dwa tygodnie temu portal Novus Ordo Watch stwierdził, że Jorge Bergoglio, tak zwany „papież Franciszek” zasługuje na uhonorowanie tytułem jednego z najwybitniejszych żydów roku 2013 to natychmiast zostałby oskarżony o „antysemityzm”, „kampanię nienawiści” i wszystkie inne (dotąd) bezsensowne inwektywy przytaczane przez różne skamlające, bezmózgie, lewicowo-tolerastyczne, pod różnym przebraniem, osobniki. Ci ludzie nie są zdolni do trzeźwego i obiektywnego spojrzenia na sprawy i przeanalizowania ich w świetle tradycyjnego nauczania katolickiego, zwłaszcza jeśli dotyczy to kwestii judaizmu, prawdziwego Złotego Cielca (zestawienie zamierzone) w judeochrześcijańskiej religii soborowej Novus Ordo i ogólnie zachodniego społeczeństwa. W rzeczywistości ostatnie konwersacje na Twitterze, które przeprowadziliśmy z kilkoma wyznawcami nowej judeochrześcijańskiej religii soborowej Novus Ordo w kwestii tego czy żydowska religia jest odrzucona przez Boga, dali pewne, najbardziej interesujące i przerażające informacje dotyczące stanu judeochrześcijańskiej sekty soborowej w USA. Zaoszczędzimy wam przygnębiających szczegółów.

A teraz jeszcze spójrzcie co popularna żydowska gazeta właśnie uczyniła.

W numerze z 10 listopada 2013 roku gazeta „The Jewish Daily Forward” opublikowała listę „50 najważniejszych amerykańskich żydów”. W kategorii „Plus”, do której mogą być włączani nie żydzi, gazeta gazeta zamieściła nie kogo innego jak Jorge Bergoglio, tak zwanego „papieża Franciszka”, wraz z Angeliną Jolie. W uzasadnieniu wyboru argentyńskiego antypapieża „The Forward” pisze: „Nie wybraliśmy papieża Franciszka jako naszego „Plus jeden” ażeby tylko dalej drażnić katolików zatrwożonych tym, że przywódca ich kościoła nie jest wystarczająco doktrynalny w sprawie aborcji, praw gejów i innych podstawowych kwestii. Ale wyobrażam sobie, że będąc wymienionym przez żydowską organizację prasową za przykładne oddanie amerykańskim żydom, artykuł nie pomoże popularności papieża wśród jego bardziej konserwatywnej trzody.

—————————————————————————————————————————————

Papież Franciszek, 76 lat,…ma niezwykle ciepłe stosunki z argentyńskim rabinem, wypowiadał się na korzyść pluralizmu i akceptacji, planuje wizytę w Izraelu na początku przyszłego roku i ogólnie biorąc otworzył ramiona na świat. Jak napisaliśmy „Franciszek ma władzę wpłynąć na to jak większość ludzi patrzy na żydów jak nikt inny na ziemi”. I jak dotąd, na to wygląda, robi on całkiem dobrą robotę”.

(Jane Eisner, „Dlaczego wybraliśmy papieża i Angelinę Jolie”- Jewish Daily Forward, 12 listopad 2013 r.)

——————————————————————————————————————————————–

Tak, Franciszek żywi niewątpliwie głęboką miłość do wszystkiego co nie jest katolickie. W lipcu, na przykład, powiedział muzułmanom, że ufa iż ich post, ramadan, wyda „obfite duchowe owoce”, w ten sposób utwierdził tych zniewolonych „w mroku …islamizmu” w ich błędach i zapewnił, że pozostaną oni w tym najgłębszym mroku przez nadchodzące lata. Miłość Franciszka do szatańskiej religii judaizmu (którego początkiem nie jest Objawienie Boże dane Abrahamowi ale odrzucenie Jezusa Chrystusa przez Annasza i Kajfasza w 33 AD) była tematem tego blogu od wielu miesięcy i poniższa lista jest tego przykładem:

 • Francis claims there is a „special spiritual bond” between the Catholic Faith and Jewish Unbelief
 • Interfaith Leaders See Hope in „Pope” Francis
 • Video: Jewish Reaction to Bergoglio Election
 • Jews Worldwide See Ally in „Pope” Francis
 • Flashback 2012: Bergoglio Honors Jewish Rabbi, Is Silent in Face of Attack on Church
 • Video: Apostate Bergoglio Celebrates Hanukkah in Jewish Temple (2012)
 • Barely elected, Francis writes to Jewish Chief Rabbi of Rome, hopes to „contribute to the progress of the relations that Jews and Catholics hold since the Second Vatican Council”
 • Jewish „Memorial Liturgy” in the Cathedral of Buenos Aires with „Cardinal” Bergoglio (2012)
 • In open letter to Atheist Newspaper Editor, Francis claims „Jews have kept their Faith in God”
 • Meet „Kosher Frank” – Francis joins Rabbi Skorka in Jewish Prayers at Vatican
 • Apostasy: Bergoglio believes Jews still God’s Chosen People

 To jest więcej niż jasne, że Franciszek po prostu nie jest katolikiem. Wierzy on, że żydowska religia jest ważna w oczach Boga, zauważcie, że nie religia Abrahama, Izaaka i Jakuba, która była ważna w swoje dni i która od tego czasu rozkwitła w katolicyzm, ale religia Annasza i Kajfasza, która odrzuca Boskiego Zbawiciela, jako ohydnego, bluźnierczego uzurpatora! Niechaj Bóg zmiłuje się nad ” żydami wiarołomnymi, aby Nasz Pan i Bóg zdarł zasłonę z ich serc iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana Naszego” (Modlitwa Wielkopiątkowa) i tym samym poznali Odkupienie i w końcu Zbawienie.

Dzisiejsi żydzi nie są „starszymi braćmi w Wierze” katolików ani nie istnieje absolutnie żadna duchowa więź pomiędzy katolicyzmem a żydowską religią. I żydzi dzisiejsi, z całą pewnością, nie są „wybranym ludem Boga”. To jest dogmat katolicki i nie podlega on korektom, rewizji lub dyskusji.

Ale Bergoglio zamiast tego wierzy że, „żydzi zachowali ich wiarę w Boga”, jak to napisał w swoim liście do Eugenio Scalfaro, apostackiego, byłego katolika, i redaktora gazety „La Republicca”. Mając to na uwadze, nie jest żadnym zaskoczeniem, że Jorge Bergoglio powinien znaleźć się na liście „Najważniejszych amerykańskich żydów roku 2013” gazety „The Forward”.

Składamy szczere gratulacje Wasza Szfiontobliwoszcz.

 

Bluźniercze żydzisko Bergoglio (po prawej) w jarmułce, radośnie uczestniczący w diabelskich obrzędach fałszywej religii, akt odstępstwa i zaparcia się Jezusa Chrystusa.
Bluźniercze żydzisko Bergoglio (po prawej) w jarmułce, radośnie uczestniczący w diabelskich obrzędach żydowskiej religii, akt odstępstwa i zaparcia się Jezusa Chrystusa.

 

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)

http://www.novusordowatch.org/wire/index.htm#.Uoo39dKZZ7I

Data publikacji: 18.11.2013

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.