Strona główna > NWO > „Bohaterowie” kahału na służbie Antychrysta

„Bohaterowie” kahału na służbie Antychrysta

Zasłużeni „bohaterowie” kahału na służbie Antychrysta. Satanistyczny Chazar, żydowski „piosenkarz” Alieksandr Rozenbaum reklamuje paszport biometryczny. Pierwszym właścicielem paszportu, uprawniającego do wyjazdów zagranicznych, z odciskami palców, został żydowski „piosenkarz” Alieksandr Rozenbaum.

roz19 lipca w petersburskim Centrum Dokumentów pokwitował on odbiór dokumentu. Jednakże pomimo faktu, że żyd Rozenbaum jest pierwszym posiadaczem paszportu biometrycznego to na jego prośbę dokument posiada numer 13. Jak przyznał Rozenbaum, ta liczba jest jego szczęśliwą liczbą. Jak zauważyła naczelnik Federalnej Służby Migracyjnej Federacji Rosyjskiej, w przyszłości, w celu monitorowania i rozpoznawania posiadacza paszportu, oprócz odcisków palców, wprowadzone będą także i inne dane biometryczne. Sondażowy projekt z paszportami biometrycznymi ruszył od 1 lipca od razu w kilku regionach, w Petersburgu i okręgu leningradzkim oraz w Moskwie.

Pod poniższym adresem można znaleźć video, z możliwością tłumaczenia, z występem w/w żyda reklamującego powstawanie globalnego obozu koncentracyjnego w żydowskiej eFeRji pod wodzą żyda Szełomowa, znanego jako Putin.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cPsvRC8-xuM

Na podstawie: http://3rm.info/37097-zasluzhenye-geroi-kagala-na-sluzhbe-antihrista-rozenbaum-reklamiruet-biometricheskiy-pasport.html

Data publikacji: 18.07.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.