Strona główna > Rosja > Zasługujemy na gniew Boży !!!

Zasługujemy na gniew Boży !!!

I na co zasługujemy ? Na gniew Boży ! Tchórzostwo, letniość i obojętność prawosławnych gubią całą ludzkość !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy w Chrystusie bracia i siostry ! W naszych czasach w naszej Powszechnej Cerkwi Prawosławnej ma miejsce nigdy niespotykana w całej Jej historii zdrada i zaparcie się Chrystusa. Prawosławna hierarchia Lokalnych Cerkwi Prawosławnych aktywnie bierze udział w apostazji albo tchórzliwie milczy wobec dokonywanych w Cerkwi zbrodni apostazji ! Ale najstraszniejsze jest to, że milczą ogromne masy prawosławnych wiernych !

Popatrzcie tylko na statystykę naszego portalu. Zamieściliśmy publikację o przerażająco gorszącym fakcie najcięższego pogwałcenia nie tylko cerkiewnych kanonów i przepisów ale i o odstępstwie od Boga, najcięższej apostazji, o wspólnych modlitwach prawosławnych i muzułmanów a wejść na ten materiał, w ciągu kilku dni, było zaledwie cztery tysiące! Za to o różnych snach, o zdrowiu, o ogrodnictwie, itd., przeglądy i wejścia trzeba liczyć już w dziesiątki tysięcy. O czym to świadczy?

A o tym, że wiara, życie duchowe spadły u nas w życiowym ratingu na 38 miejsce. Świat nas pożera a diabeł, ten lew ryczący, zbiera coraz więcej ofiar do wciągnięcia ich w otchłań na wieczną zgubę.

Bracia i siostry, popatrzcie tylko jak już otwarcie i prostolinijnie działają pachołki Antychrysta, którzy przechwycili władzę w naszych Lokalnych Cerkwiach. Łże-patriarcha Cyryl (Gundiajew) otwarcie i publicznie oświadczył, że chrześcijanie i muzułmanie modlą się do tego samego boga stworzyciela. A jak w odpowiedzi na to zareagowała cała wspólnota cerkiewna, włącznie z milionami świeckich wiernych? A nijak !!! Dokonany został akt publicznego zaparcia się Boga przez Najwyższego Zwierzchnika Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej a wszyscy milczą, i episkopat, i kapłani, i świeccy wierni. Mało tego bo episkopat jeszcze kolegialnie wspiera łże-patriarchę, w tym i na soborze arcypasterskim.

Konstantynopolski łże-patriarcha Bartłomiej tak w ogóle to już razem z jezuitą, papieżem rzymskim, odprawia nabożeństwa. A co na to Grecy ? Ano także nic !!! Zaledwie dochodzą ciche, pojedyncze skargi i zarzuty wraz ze wskazaniami na gwałcenie kanonów. Nawet Święta Góra Athos milczy !!! I nie tylko milczy ale i prześladuje nielicznych prawdziwych wyznawców Wiary, którzy otwarcie przedstawiają swoje pryncypialne stanowisko w kwestii obrony Cerkwi i Prawdy.

I dlatego teraz ten antychrystusowy wilk Bartłomiej po prostu i jawnie oświadcza, że „proces odtworzenia jedności pomiędzy naszymi świętymi Cerkwiami jest nieodwracalny„. On otwarcie powiedział o unii, która, de facto, już się dopełniła. I znowu wszyscy przemilczą i będą udawać, że nic się nie stało. I dodamy tutaj jeszcze uwagę o praktycznie całkowitym braku sprzeciwu wobec antychrystusowej globalizacji, nadawaniu ludziom cyfrowych imion Antychrysta, wydawaniu elektronicznych paszportów i dokumentów tożsamości i przyjmowaniu ich przez ludzi, i gotowość do przyjęcia ich także przez prawosławnych. I za to otrzymamy zapłatę, za grzech, która to zapłata już przybliżyła się do nas bliziutko, a tą zapłatą będzie straszliwa i krwawa wojna !!!
Pan musi do niej dopuścić ażeby chociaż kogoś wyratować i przeprowadzić oczyszczenie ludzkości, która ugrzęzła w zgubnych dla duszy śmiertelnych grzechach i namiętnościach. Nie chcemy się uczyć na przykładach Sodomy i losu przedpotopowej ludzkości. Nie chcemy uczyć się na przykładzie Bizancjum, które upadło po unii z heretykami-papistami. I dlatego zasługujemy na swój los.
Bracia i siostry, w wigilię Świętej Paschy Chrystusowej pomódlmy się szczególnie gorąco, ze łzami w oczach, do Pana o przebaczenie naszych grzechów. Będziemy pokutować i wypraszać u miłującego nas Ojca Niebieskiego pomocy i obrony, zdecydowania i męstwa w wierności Jemu do samego końca. Poprosimy Go o darowanie nam Cara-Pomazańca Bożego i uwolnienia pod jego chorągwiami z najbrutalniejszego, szatańskiego jarzma żydowskiego !!! Chwała Bogu za wszystko ! Amen.
——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–
INTERFAX – Patriarcha Konstantynopolski Bartłomiej uważa, że zjednoczenie Cerkwi Prawosławnej z Kościołem Rzymsko-Katolickim jest nieuniknione.

„Niechaj czasami wolno toczący się, niechaj czasami zderzający się z problemami, proces odtworzenia jedności pomiędzy naszymi świętymi Cerkwiami będzie nieodwracalny, ponieważ tego chce Bóg i dlatego, że my jesteśmy wezwani aby być Jego świadkami w tym tak bardzo obojętnym wobec Niego świecie” – powiedział patriarcha na spotkaniu z katolickim arcybiskupem Angelo De Donatis w Stambule, informuje Radio Vaticana. W trakcie spotkania mowa także była o wspólnym świętowaniu przez katolików i prawosławnych Paschy (Wielkanoc). Patriarcha Bartłomiej uważa, że nadejdzie czas, kiedy w tej kwestii Cerkwie osiągną consensus. Jednocześnie wskazał on na zbieżność stanowisk w większości spraw pomiędzy nim a papieżem Franciszkiem. Arcybiskup Angelo De Donatis na czele grupy kapłanów odbywa w tych dniach pielgrzymkę do świętych miejsc na terytorium Turcji. W ramach tej wyprawy była złożona wizyta patriarsze Bartłomiejowi.


UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

PATRIARCHA MOSKIEWSKI WYRZEKŁ SIĘ PRAWDZIWEGO BOGA !

BUDOWA CERKWI ANTYCHRYSTA JUŻ SIĘ FINALIZUJE !

PAPIEŻ FRANCISZEK OGŁASZA LUCYFERA (SZATANA) BOGIEM

BRACIA W SZATANIE !

UWAGA !!! SUPLEMENT.

Straszliwy znak nadchodzących boleści. Pan krwawi !!! W Wielki Piątek w podmoskiewskiej cerkwi p.w. św. Męczenników Carskich rozpoczęło się nieznaczne mirotoczenie (wydzielanie mira) a w tych dniach już bardzo obficie jest wydzielane miro wraz z wydzielaniem bardzo silnego aromatu. Panie, zmiłuj się !

Αγνή Παρθένε Δέσποινα/Agni Parthene Despina/Mario Dziewico Przeczysta-Πέτρος Γαϊτάνος

Agni Parthene Despina is a non-liturgical hymn composed by St. Nectarios of Aegina. Tradition said that one day Virgin Mary, appears in front of St. Nektarios at St.Nektarios Aegina monastery, and ask him to record on paper a special hymn, where the angelic choirs were ready to sing it. This hymn was „Pure Virgin Despina”.

O Rejoice Bride unwedded. O Virgin pure, immaculate, O Lady Theotokos. O fleece bedewed with every grace. O Virgin Queen and Mother. More radiant that the rays of the sun, and higher than the heavens. O joy of virgin choruses, superior to the angels. O brighter than the firmament and purer that the sun’s light. More holy than the multitude of all the heavenly armies. O ever virgin Mary of all the world, the Lady. O Bride all pure immaculate, O Lady Panagia. O Mary Bride and Queen of all, the cause of our rejoicing. O noble Maiden, gracious Queen, supremely holy Mother. More honored than the Cherubim, beyond compare more glorious Than the unbodied Seraphim, transcending the angelic Thrones. Rejoice, the song of Cherubim rejoice, the hymn of angels Rejoice the ode of Seraphim; the joy of the archangels. Rejoice, O peace and happiness and cause of our rejoicing. O sacred chamber of the Word, the flower of incorruption. Rejoice, delightful Paradise of blessed life eternal. Rejoice O sacred Tree of life and fount of immortality. I supplicate you, Lady now, I fervently entreat you. O Queen of all, I earnestly implore and seek your favor. O gracious Maiden, spotless one, O Lady Panagia. I call upon you ardently , O holy hallowed Temple. O help me and deliver me protect me rom the enemy. And make me an inheritor of blessed life eternal.

PATRZ TAKŻE https://pl.wikipedia.org/wiki/Agni_Parthene

Za: http://3rm.info/main/70933-voyna-neizbezhna-my-ee-zasluzhili-svoim-bogopredatels.html

Publikacja: 6.04.2018

Przekład Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.