Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Zasady „Postępowej” Polityki

Zasady „Postępowej” Polityki

A zatem anty-biały kulturowy marksizm nie istnieje? Wszystko w naszej wyobraźni, czyż nie. Jeśli lewacy mówią, że nie istnieje, to nie istnieje. Jednak w prawdziwym świecie, w którym to lewacy nie żyją, anty-biały kulturowy marksizm jest prawdziwy jak słońce wschodzące każdego dnia.

a

Współczesna angielska ulica

Przeczytaj poniższy wpis z bloga nazwanego „Zasady Postępowej Polityki”, który otwarcie przyznaje to, co my i inni często mówiliśmy. Zaczyna się cytatem z Maxa Horkheimera, prominentnego żydowskiego marksisty Szkoły Frankfurckiej. To, o czym mówi ten blog to to, w co wierzy większość użytecznych idiotów lewicy, ale tylko garstka przyzna się do tego otwarcie. To co jest powiedziane na blogu jest oczywiste kiedy spojrzymy na gwałtowny upadek naszych narodów w wielokulturowe i wielorasowe szaleństwo. Prawdziwy powód masowej imigracji i wielokulturowości jest wyszczegółowiony w poniższych słowach, każdy kto tego nie widzi jest dotkliwie wyprany z rozumu. I każdy kto popiera to, co jest w nim powiedziane, jest wrogiem Białych Europejskich narodów.

Zasady postępowej polityki

„Rewolucja nie przebiegnie z użyciem broni, raczej będzie przebiegała na zasadzie przyrostu, rok po roku, pokolenie po pokoleniu. Stopniowo będziemy infiltrować ich instytucje edukacyjne i ich biura polityczne, przekształcać ich powoli w marksistowskie jednostki, gdy będziemy iść ku powszechnemu egalitaryzmowi.” Max Horkheimer, teoretyk marksistowski.

Max Horkheimer
Max Horkheimer

Dla pokoju i sprawiedliwości, aby zostały urzeczywistnione, biali ludzie muszą zostać zredukowani do mniejszości:

Susan Sontag napisała raz, „biała rasa jest rakiem ludzkości”. Muszę przyznać, że się z tym zgadzam. Może zabrzmi to niemile, ale kiedy obiektywnie przeanalizować niezliczoną liczbą przestępstw popełnionych przez białych na ludziach kolorowych, oświadczenie pani Sontag jest oczywiste. Przez minione 200 lat, przestępstwa białych przeciwko ludziom kolorowym uwzględniają: niewolnictwo, imperializm i podbój, kolonizację, kradzież zasobów, rasizm i dyskryminację, kradzież godności, pozbawianie języka i kultury.. lista jest nieskończona. Gdziekolwiek biali ludzie się osiedlają (tzn. najeżdżają), tam uciskają, zniewalają i znieważają rdzenne nie-białe populacje.

Zachodnia cywilizacja jest kulturowo „zasilana” zbrodniami przeciwko ludzkości

Niektórzy postępowcy założyli, że biali ludzie są genetycznie (tzn. biologicznie) „zasilani” rasizmem i represją. Zwykłem uważać, że problem ma kulturowe korzenie. W szczególności, problem z białymi ludźmi jest następujący: biali są ucieleśnieniem Zachodniej cywilizacja a Zachodnia cywilizacja jest dziedzicznie oparta na chciwości, samolubstwie, ucisku, rasizmie, anty-semityzmie i morderstwie. Historia Zachodniego świata to niekończąca się konsekwencja straszliwych zbrodni przeciwko ludzkości.

*Biali muszą zostać zredukowani do mniejszości*

Biali ludzie mieli 2 tysiące lat na zmianę swoich dróg, ale nie zmienili. Biali wydają się być niezdolni do praktykowania sprawiedliwości i uczciwości. Dlatego też jedynym rozwiązaniem jest zredukowanie białych do mniejszości gdziekolwiek tam, gdzie obecnie są większością (USA, Kanada, Europa, Australia, Nowa Zelandia, etc.). Im wcześniej biali zostaną zredukowani do mniejszości, tym wcześniej świat może zostać przerobiony na ujednoliconą globalną społeczność opartą na sprawiedliwości i godności… świat wolny od wojny i konfliktów. W takim świecie naturalne instynkty wrodzone u ludzi kolorowych (np. dzielenie się, sprawiedliwość, pokój, uczciwość, etc.) będą mogły swobodnie rozkwitnąć. W końcu, im mniej białych ludzi na świecie, tym mniejsza szansa, że ponownie się pojawią i wznowią ich represyjne i rasistowskie drogi. Niestety, jest to jedyne rozwiązanie i jakkolwiek to rozwiązanie jest urzeczywistniane, jest usprawiedliwione (imigracja nie-białych na wielką skalę, kontrola urodzeń, aborcja, etc.).<<<

A więc macie, mentalność kulturowego marksisty, każde słowo tu napisane mogłoby pochodzić wprost ze Szkoły Frankfurckiej. Oto, co jest forsowane w systemach edukacyjnych Zachodnich narodów, nie tylko biali są tym indoktrynowani, ale nie-biali również. Skutkuje to tym, że biała populacja jest wypełniona apatią, fałszywym poczuciem winy i pogardą dla własnego dziedzictwa przodków, a w tym samym czasie wypełnia nie-białych źle ulokowaną urazą i nienawiścią do Zachodu. To przepis na katastrofę, która jest zamierzona i długa w planowaniu i wykonaniu.

To, czego chce ten blog, to ludobójstwo białych Europejczyków poprzez masową imigrację i aborcje.

Ludobójstwo:

Międzynarodową definicją prawną zbrodni ludobójstwa znajdujemy w artykułach II i III Konwencji nt. zapobiegania i karania ludobójstwa z 198 roku.

Artykuł II opisuje dwa elementy zbrodni ludobójstwa:

1) element umysłowy, oznaczający „zamiar zniszczenie, w części lub całości, narodowej, etnicznej czy religijnej grupy (…)” oraz…

2) element fizyczny, który uwzględnia pięć działań opisanych w paragrafach a, b, c ,d oraz e. Zbrodnia musi uwzględniać oba te elementy, aby mogła zostać nazwana „ludobójstwem”.

Artykuł III opisuje pięć karalnych postaci zbrodni ludobójstwa: ludobójstwo, spisek, podżeganie, zamiar i współudział.

„Artykuł II: w obecnej Konwencji, ludobójstwo oznacza jakiekolwiek z poniższych działań popełnionych z zamiarem zniszczenia, w części lub całości, narodowej, etnicznej, rasowej lub religijnej, jak:

(a) zabicie członków grupy;

(b) spowodowanie poważnej cielesnej lub umysłowej krzywdy u członków grupy;

(c) celowe narzucanie grupie warunków życia obliczonych na fizyczne zniszczenie jej w całości lub części;

(d) ustanawianie środków zamierzonych do zapobiegania narodzin w obrębie grupy;

(e) siłowe przemieszczanie dzieci z grupy do innej grupy.

Artykuł III: Poniższe działania będą karalne:

(a) ludobójstwo;

(b) spisek w celu popełnienia ludobójstwa;

(c) bezpośrednie i publiczne podżeganie do popełnienia ludobójstwa;

(d) zamiar popełnienia ludobójstwa;

(e) współudział w ludobójstwie.”

Działania ludobójstwa nie muszą skutkować zabójstwem czy śmiercią członków grupy. Powodowanie poważnych cielesnych lub umysłowych szkód, zapobieganie urodzeniom i przemieszczanie dzieci są działaniami ludobójstwa, kiedy są popełniane jako część polityki w celu zniszczenia istnienia grupy.

Prawo chroni cztery rodzaju grup- narodowe, etniczne, religijne i rasowe.

Narodowa grupa oznaczaj zbiór jednostek, których tożsamość określona jest przez wspólny kraj lub narodowość lub narodowe pochodzenie.

Grupa etniczna to zbiór jednostek, których tożsamość jest określona przez wspólne tradycje kulturowe, język i dziedzictwo.

Grupa rasowa oznacza zbiór jednostek, których tożsamość określona jest przez cechy fizyczne.

Grupa religijna to zbiór jednostek, których tożsamość jest określona przez wspólne religijne wyznania, wierzenia, doktryny, praktyki i rytuały.

Pełen tekst konwencji w linku.

To, co naprawdę kryje się za tą mentalnością, to uznanie przez tych, którzy ją forsują, że jednolity kontynent Europejski, z poczuciem kulturowej i etnicznej tożsamości i lojalności, byłby znaczną przeszkodą dla zglobalizowanego świata pod kontrolą jednego światowego rządu. Aby to osiągnąć, wymagana jest erozja wszelkich narodowych, kulturowych i etnicznych tożsamości. Osiągane jest to przez strategie komunistyczne, takie jak kulturowy marksizm i masowa imigracja wewnątrz narodów, kulturowy marksizm jest piątą kolumną, która pomaga posuwanie naprzód globalizmu, poprzez usuwanie białych Europejczyków, jakich uważają za zagrożenie dla ich celów.

To co dzieje się w rezultacie tego, to stawanie się Europy ziemią mas pozbawionych jakichkolwiek połączeń z jej przeszłością, staje się ona wielorasowym konsumenckim źródłem akumulacji dóbr dla elity i jest łatwiejsze do kontrolowania. Żadnej tożsamości narodowej oznacza mniej szans na powstania. Używając analogii marchewki i kija, ludzie będą szczęśliwi podążać za czymkolwiek, co zostanie im narzucone, będą to ignorować i zaprzeczać temu tak długo, jak tylko mają najnowsze gadżety. Każdy, kto się wychyla, zostanie wysłany do gułagów na re-edukację albo w celu eliminacji. Centra re-edukacji już istnieją., gdy ktoś zostaje aresztowany i skazany w parodiach sądów kulturowego marksizmu, często jest wysyłany na „kursy różnorodności”, aby zostać przeszkolonym. Ludzie gniją w więzieniach jak wspomniałem za ośmielenie się mówienia na głos.

a

To dlatego termin anty-biały stosuje się do białych, którzy wierzą w to ludobójcze podejście do białych Europejczyków. Tylko dlatego, że ktoś jest biały, nie znaczy że nie może być anty-biały, to jest podstęp. Przez mówienie 'jak mogę być anty-biały, przecież sam jestem biały' usiłują ukryć swoją głęboko zakorzenioną nienawiść do samych siebie, swojej historii i narodu,; jest to znane jako etnomasochizm.

Etnomasochizm:

Etnomasochizm to nienawiść do samego siebie na podstawie etnicznej, stan charakterystyczny dla postmodernistycznych białych po roku 1945, szczególnie na Zachodzie.

Zaczęty na poważnie w latach 60-tych XX wieku, skrajnie lewicowy Europejski świat przyjął etnomasochizm. Do 1990-tych i 2000-tych etnomasochizm był niemalże raison d’etre („powodem dla egzystencji”) dla białych ze skrajnej lewicy. Wg Susan Sontag (żydówki) „Biała rasa jest rakiem ludzkości”.

Psychologia etnomasochizmu:

– Nie chciałbym krzywdzić innych

– Ludzie są równi

– Lubię różniących się ludzi

– Wole różniących się ludzi

– Nienawidzę ludzi, którzy są tacy jak ja

Etnomasochizm nie uznaje swojej własnej degeneracji i wierzy, że walczy w słusznej sprawie (tzn. kulturowego marksizmu). Szczególnie wypaczoną formą etnomasochizmu jest ta, która chce imigracji innych typów cudzoziemców do własnego kraju, bo jego właśni ludzie nie są „wystarczająco dobrzy”.

*Oraz winni za wszelkie choroby świata.

Metapedia

Źródło: https://smashculturalmarxism.wordpress.com/2015/07/16/principles-of-progressive-politics/

Tłum. Work Buy Consume Die

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.