Strona główna > Bez kategorii > Zapowiedź kolejnych mordów politycznych w Polsce !

Zapowiedź kolejnych mordów politycznych w Polsce !

Źródło: http://poloniae.nowyekran.pl/post/87398,zapowiedz-kolejnych-mordow-politycznych-w-polsce

Data publikacji: 7.01.2013

mor1

Bezkarni mordercy będą mordować, a wpuścić dewianta na salony to tak jak założyć partię polityczną w zakładzie psychiatrycznym !

Mowa nienawiści w pełni za sprawą nowej farmacji politycznych alchemików znanych pod popularną nazwą Partii Świńskiego Ryja. „Agresja w sejmie narasta, więc ja nie wykluczam, że może dojść do jakiejś spontanicznej kontrakcji z naszej strony, komuś mogą puścić nerwy”oświadczył Armand Ryfiński

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Palikot-gwalca-podmiotowosc-mojego-ugrupowania,wid,15314607,wiadomosc.html#czytajdalej

Dewianci znowu rozpowszechniają informacje o swych potencjalnych terrorystycznych akcjach polegających na zdjęciu Krzyża z sali obrad w Sejmie. Palikot odniósł się też do realnych przesłanek terrorystycznych polegających na tym, że dewianci planują w piątek zdjąć krzyż z sali sejmowych obrad. – Skandal wywołamy, ale na koniec kadencji parlamentu, a nie w piątek. Ostatni dzień parlamentu, jak się będzie kończyła kadencja, można zdjąć krzyż, a teraz trzeba jeszcze wytrzymać te 2,5 roku – stwierdził ten dżentelmenel.

Jawne szykanowanie Chrześcijan w Polsce i oskarżanie ich o blokowanie ważnych ustaw przeznaczonych dla dewiantów cywilizacyjnych to metoda znana z reżimów totalitarnych, które za sprawą żydów pojawiły się nie tylko w Europie. Niedawno ujawniono dzięki badaniom genetycznym członków rodziny Hitlera, iż był on żydem berberyjsko-aszkenazyjskim. To jednoznacznie wyjaśnia główne przyczyny napaści na Polskę dwóch państw totalitarnych zarządzanych przez żydów czyli Niemiec i Rosji.

http://rafzen.wordpress.com/2013/01/15/adolf-hitler-was-a-jew-his-dna-this-confirmed/

Wspólne konferencje Gestapo i NKWD to nie tylko porozumienie wyniszczenia określonych grup społecznych Polaków w Polsce celem zarządzania naszą piękną Ojczyzną ale posiadanie zdefiniowanej i służalczej klasy pracującej czyli niewolników. Te cele są skutecznie realizowane do dnia dzisiejszego pod różnymi programami wszelakich partii politycznych.

http://rafzen.wordpress.com/2010/12/12/tusk-podzieli-los-generalow/

Katyń i Powstanie Warszawskie przez długi okres kryły prawdziwe i wspólne zamiary żydów z Rosji i Niemiec do czasu opublikowania badań genetycznych w 2009 roku. Ujawniono, że nie ma żadnej rasy niemieckiej. Świetnie to przedstawiono w publikacji „Niemieckie kundle” której odmówiła opublikować gazeta jerozolimska, nie wspominając o gazecie podobno Polskiej.

http://rafzen.wordpress.com/2011/10/07/niemieckie-kundle/

Pierwszym działaniem zwolenników zdejmowania Krzyży czyli partii szatańskiej inkwizycji był zamach na powszechne Chrześcijaństwo i religię w Polsce. Duchowni w Polsce uwikłani w agenturalność nie bronią spontanicznie prawdy, a jedynie interesu. Prawda o Krzyżu Zamachu Stanu została ujawniona dzięki m.in. emerytowanemu Policjantowi P. Januszowi Zielińskiemu, dziennikarzom śledczym, Stowarzyszeniu Ziemiańskim i wielu innym Polakom, którzy nie podzieleni na prawicę i lewicę opisali o największej manipulacji symbolem religijnym w Polsce Krzyżem z udziałem uzurpatora, duchownych w tym kardynała, świata nauki oraz mediów reżimowych.

http://bogurodzica.wordpress.com/2013/02/01/krzyz-z-krakowskiego-przedmiescia-w-warszawie-pierwszym-pomnikiem-ofiar-zamachu/

Tezy zawarte w piśmie do Papieża Benedykta XVI napawają trwogą zwłaszcza w obliczu bezkarnych deklaracji terrorystycznych zalegalizowanej partii szatańskiej inkwizycji.

Czytając ten list nie sposób nie zauważyć szczególnej treści:

DLACZEGO wciąż stanowimy opór ? Odpowiedź wobec tak postawionych postaw jest prosta : BO TU JESZCZE JEST POLSKA ! Pytamy, czy 13- ty stycznia 2013 roku może być jednocześnie oficjalnym wstępem do procesu NARODOWEJ EUTANAZJI ? – NARÓD OCZEKUJE LITERALNEJ PRAWDY !

Ponad tysiąc lat temu, na ziemi polskiej postawiono KRZYŻ –symbol historycznie szedł z Narodem, niósł dobro duchowe, w pełni tego słowa –znaczenia. Dziś, dalej stanowi to dowód przyszłych faktów, że Naród -historycznie idzie z Symbolem Krzyża, jako dobrem duchowym TEGO NARODU!”

Kto im dał prawo niszczenia Polski i Krzyża ?

Zapewne ci sami osobnicy którzy dali im środki finansowe lub udzielili gwarancji bankowych via Kajmany. Dlaczego wrogowie Polski działają z ukrycia za pośrednictwem najemników obecnych w Sejmie ? Na te i inne pytania znane są już odpowiedzi kto planuje ewakuację z Izraela wydając okupantom paszporty, a Polakom karty Polaka ! Czyż nie po ich owocach ich poznamy ?

Tak poznaliśmy kto nas Polaków mordował w Katyniu, a nawet po zakończeniu działań wojennych w Polsce. Będziecie musieli nas Polaków więcej zamordować ponieważ poznaliśmy prawdę o waszych zamiarach, a stała się ona znana i udokumentowana.

Trenujcie zatem strzelanie do nas jak w dniu naszego Święta Narodowego 11 listopada 2012 roku.

„Nie rzucim ziemi skąd nasz ród!
Nie damy pogrześć mowy.
Polski my naród, polski lud,
Królewski szczep Piastowy.

Nie damy, by nas gnębił wróg!
Tak nam dopomóż Bóg!
Tak nam dopomóż Bóg!

Do krwi ostatniej kropli z żył
Bronić będziemy ducha,
Aż się rozpadnie w proch i w pył
Żydowska zawierucha.”

świ1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.