Strona główna > Zdrowie > „Zapinanie ostatniego guzika….” czyli pożegnaj się ze swoim ciałem

„Zapinanie ostatniego guzika….” czyli pożegnaj się ze swoim ciałem

Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) daje sobie niekonstytucyjne uprawnienia aby gromadzić i przetrzymywać obywateli na masową skalę, kiedykolwiek i gdziekolwiek, a potem wyrzucić klucz.

a

Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) dosłownie przekracza swoje uprawnienia w zakresie propozycji przyznania sobie samoistnej władzy, która oczywiście neguje wszelkie prawa obywateli USA, gdy wydali tzw. Proponowany Sposób „zwalczania chorób zakaźnych” w dniu 15 sierpnia, 2016 roku, w którym to dokumencie CDC samo – inwestuje sobie władzę ZATRZYMYWANIA ZDROWYCH LUDZI NA MASOWA SKALE na czas NIEOKREŚLONY i BEZ procesu odwołania!!!

Ten gigantyczny ‚Proponowany Sposób’ został opublikowany w Rejestrze Federalnym, [Federal Register Number: 2016-18103], w internecie na tej stronie internetowej, kliknij: https://www.federalregister.gov … Az trudno uwierzyć jak się czyta o tym, co jest tam proponowane, w kraju, który niby nie jest krajem komunistycznym, czyli w USA.

Ale CDC niby chce usłyszeć twoje uwagi na temat proponowanego przepisu, jakby ich to naprawdę obchodziło. Obywatele powinni złożyć swoje komentarze na tej stronie internetowej przed 14 października 2016! Oficjalnie to jest komentarz: Nr CDC-2016-0068-0001. Ta proponowana zasada CDC-u, jest moim zdaniem, „zapinaniem ostatniego guzika”, po którym sytuacja w USA stanie się KOSZMAREM za sprawa Big Pharmy (tj. Wielkiego Biznesu Farmakologicznego) – szczepionki i szczepienia o których coraz więcej ludzi jest świadomych, że są to faktycznie NEUROTOKSYCZNE ZASTRZYKI, uszkadzające dzieci, dorosłych i zwierzęta! (czyli są to wstrzykiwane domięśniowo trucizny). W istocie, CDC chce stworzyć policyjne państwo, które reguluje „zdrowie swych obywateli”.

To co CDC proponuje zaprzecza Konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki i stanowych praw konstytucyjnych, bez żadnego procesu odwoławczego.

Gdzie jest Kongres USA, który ma niby nadzór nad CDC? Jednakże, co powinniśmy oczekiwać od Kongresu, który nic nie robi? Dlaczego Kongres nie przesłucha człowieka, który ujawnił oszustwa, fałsz i zmowę CDC, Williama Thompsona, epidemiologa, który dla nich pracował ?

Dobre pytanie?

Jeżeli ta opresyjna, totalitarna Propozycja dająca CDC uprawnienia policyjne, stanie się prawem, pożegnaj się ze swoimi dziećmi, pożegnaj się ze swoim,w miarę wygodnym życiem, ze swoim ciałem, KTÓRE JUŻ NIE NALEŻY DO CIEBIE, ale do państwa USA za pośrednictwem CDC-owskiej ustawy i oczekuj na bycie internowanym do amerykańskich obozów FEMA – czegoś co ów rząd cieni i inni najwyraźniej planują już od dłuższego czasu.

Kilka dni temu zostałem powiadomiony o tym, ze FEMA złożyła podanie o zlecenia zakupu pięciu milionów litrowych i pół – litrowych butelek wody!

Czego oni „spodziewają się”?

Tłum. Renata.

Źródło: http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/u-s-cdc-giving-unconstitutional-powers-round-detain-citizens-en-masse-anytime-anywhere-throw-away-key/#.V-Dg-q2TUdV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *