Strona główna > Rosja > Zamroczenie naszych czasów

Zamroczenie naszych czasów

Teraz w sieciach coraz częściej odbywają się dyskusje i debaty na wyższych poziomach, których głównym tematem jest który ze współczesnych medialnych liderów ma rację a który jej nie ma, który lepszy, który gorszy, który sprawiedliwy a któremu łaski brakuje.

a22

Te wszystkie protojereje czapliny, te wszystkie pokłonskie, patriarchy i wszyscy inni z nimi, są wystawieni w mega-teatrze żeby odgrywać wyznaczone im role w jedynym celu ażeby Ruscy skakali sobie do oczu i dzielili się między sobą co do opinii w ostrych debatach i dyskusjach, żeby tracili po próżnicy swój cenny czas dowodząc kto z nich jest lepszy, kto gorszy, kto prawdziwy a kto podpłacony najemnik.

Kto jest za Moskiewskim Patriarchatem a kto za cerkwią katakumbową, kto za Rosyjską Prawosławną Cerkwią Zagraniczną, a kto za tego pretendenta na carski tron a kto za innego. Kto za a kto przeciw, kto Igora Talkowa zalicza już do świętych a kto także i chłopczyka Wiacziesława?! Ktoś już nawet doszedł do tego, że Stalinowi ikony maluje a i są i tacy którzy i patriarsze Cyrylowi je malują!!!

Ludzie, Rosjanie, was dzielą i atomizują na bazie tego wszystkiego, i zmuszają ażebyście wbrew waszej woli zapomnieli o Bogu!!!

My przecież od czasów apostolskich znamy i słyszymy: Święty, Święty Jeden Pan Jezus Chrystus, na chwałę Boga Ojca. Amen!

Każdy człowiek to kłamstwo i w nikim nie ma Prawdy, jedynie w Panu naszym Jezusie Chrystusie!

Są, naturalnie, święci, którzy sprawiedliwym życiem poświęconym jedynie służbie Panu naszemu Jezusowi Chrystusowi, w Nim osiągnęli świętość, oni są, ale to nie są ci, których nam się teraz wciska przy pomocy wypróbowanych metod pijarowskich.

Najlepiej siebie nie oszukiwać i nie błądzić oddając siebie w łapy kłamstwa. Nie wywyższajcie i nie gloryfikujcie stworzeń przed Obliczem Stwórcy bo to bardzo niebezpieczne.

Kto ma rację a kto nie – nie o tym powinien myśleć ruski człowiek. Z czasem Pan wszystko uładzi. O co innego trzeba całkowicie się trudzić, poświęcić swoje siły i energię, nie próżnym debatom i dyskusjom ale cerkiewnej i osobistej i szczególnej modlitwie do Pana naszego Jezusa Chrystusa i Jego Przeczystej Matki Bogarodzicy o to ażeby On Oświecił nasze myśli i uczucia i ochronił przed zwiedzeniem przez bezbożnego i podstępnego Antychrysta i od wszystkich knowań i sieci jego!

Światłem Świętej Ewangelii a nie pustotą sieci społecznościowych! Czytaniem żywotów naszych prawdziwie Świętych ojców naszej Cerkwi i Świętego Psałterza. I wtedy nie będą się rodziły konflikty wśród nas.

Widzicie, wtedy nie zdarzy się tak, że ruski lud będzie dzielony i poddany władzy innowierców i satanistów, kiedy znowu stanie się ludem ruskim. Nasza siła w jedności przed Obliczem Chrystusa a nie w sporach i w podejrzanych marszach kierowanych przez wrogów i innowierców.

Nie ma przywódców miłych i użytecznych Chrystusowi.

Jest tylko Chrystus, który przy naszych modlitewnych prośbach Może wszystko uporządkować!

Za: http://likorg.ru/post/pomrachenie-nashego-vremeni

Data publikacji: 3.11.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *